• 55 54:46
    2
    Petr POPALA

Z.F.K. Petrovice - FBC Vikings Kopřivnice 3:10
branky: 16. Denis Kubiczek, 34. David Morcinek, 39. Dominik Chvastek - 10. Jan Toman, 13. Jan Toman, 14. Tomáš Kusz, 18. Lukáš Michna, 20. Lukáš Michna, 25. Tomáš Kusz, 27. Jan Toman, 31. Robert Socha, 47. Jan Toman, 47. Ondřej Holaň; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Kulla 5, Dominik Škuta 4 - Martin Pinďák 15; po třetinách: 1:5, 2:3, 0:2
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř a to se potvrdilo. Řekl bych, že o výsledku zápasu rozhodla první část, kdy jsme 5x propadli v souboji jeden na jednoho a soupeř nekompromisně trestal. Když už jsme hru vyrovnali, stejně jsme nebyli schopni gólově se prosadit a Kopřivnici spadlo do naší brány skoro vše. Tři body pro soupeře jsou zasloužené, výsledek je pro nás ale příliš krutý. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Dnes zasloužené 3 body, i když průběh zápasu tomu neodpovídal. Celkově celý zápas neodpovídal, že proti sobě hrají první dva celky. Zápas první dvě třetiny byl bez tempa, náboje, a mělo to spíš přátelský průběh. Třetí třetina byla docela vyhrocená z obou stran, ale odvážíme si tři body, což je nejdůležítější. Děkujeme soupeři a rozhodčím za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
54:46 Vyloučen hráč #87 Petr Popala družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
52:24 Škuta právě vymazal Janeka, který byl v situaci 3 na 1
51:56 Hra se přelývá ze strany na stranu.
49:26 Vyloučen hráč #87 Petr Popala družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za opakované přestupky
46:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #8 Jakub Kresta (3:10)
46:14 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Dominik Škuta družstva Z.F.K. Petrovice
46:14 Domácí střídají gólmana.
46:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:9
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #6 Jiří Toman (3:9)
46:07 Hra je stále stejná.
44:05 Homola, utekl přes celé hřiště a zakončil směrem na zadní tyč, ale Pinďák si pro míček sáhl.
42:42 Domácí zatím ve větším tlaku.
41:28 Domácí evidentně našli recept na jejich obranu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
38:57 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #27 Jakub Češek (3:8)
34:06 2. třetina je taková "autobusová"
33:40 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #22 David Morcinek, asistoval #5 Ondřej Firda (2:8)
30:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha, asistoval #10 Ondřej Holaň (1:8)
29:45 Homola v  přesilovce stříli, skoro gól.
29:01 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za opakované přestupky
28:16 Kulla s připisuje zákrok.
27:17 Nota teď soupeřům ukázal svou rychlost.
26:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #7 Martin Nehera (1:7)
25:26 Rozhodčí pískli faul, o kterém by se dalo hodně polemizovat, a tak domácí opět ve 4.
25:05 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení
24:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #14 Vojtěch Frýdl (1:6)
23:00 Hosté jsou bez střely.
21:58 Těžko říct co Lichnovskyý zamýšlel s přímým úderem, ale trefil prvního hráče.
21:42 Petrovice s mnohehm klidnější hlavou než v první třetině.
20:54 Firda prověřuje golmana střelou na bližší tyč, šlo vidět že je Pinďák zaskočen.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #21 Jan Monsport (1:5)
17:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #10 Ondřej Holaň (1:4)
15:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #12 Denis Kubiczek, asistoval #19 Jakub Nota (1:3)
15:46 Nota s Kubiczkem si tak dlouho nahrávali před bránou hostí, až to Denis nevydržel a vymetl pravý horní růžek.
14:53 Emoce se vyostřují.
13:41 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (0:3)
12:59 Vyloučen hráč #20 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
12:59 Vyloučen hráč #27 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za blokování florbalky
12:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (0:2)
10:31 Hosté si stále na něco stěžují.
09:58 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman z trestného střílení (0:1)
09:10 Kopřivnice je téměř bez šancí.
07:43 Firda hledal Horáka, toho dobře ubránili, ale za malou chvíli se ke střele ze středu dostal Homola, bohužel zazvonila tyčka
07:02 Homola poslal Kusze tak že neví kde je míček.
05:27 Horák v úniku, ale bohužel míček skákal a tak jej soupeř doběhl.
04:31 Heiser chytá kros břed bránu.
03:58 Češek se přetlačuje se dvěma protihráči.
03:28 Další střela hostů skončila na stehně Firdy.
03:02 Firda v tutovce, ale minul.
02:35 Zatím je hra v režii domácích.
02:19 Nota na středu dokonale vybojoval balonek, Miczek z toho vystřelil.
01:43 Trošku tlak před domácí bránou, ale vše je v klidu.
01:24 Homola se dostal ke střele, ale trefil Pinďáka.
00:27 domácí se hned na začátku šťastně dostali k balonku a míček skákal před bránou, bohužel bez golu.
00:00 Vítejte u dnešního zápasu o první místo v tabulce národní ligy.