9:10
    Denis KUBICZEK
    (Homola)

Z.F.K. Petrovice - FBC Přerov 9:10
branky: 2. Dominik Chvastek, 8. Ondřej Firda, 16. Dominik Chvastek, 20. Roman Oborák, 22. Petr Horák, 41. Petr Horák, 50. David Morcinek, 59. Lukáš Homola, 60. Denis Kubiczek - 1. Tobiáš Pavliš, 8. Michal Hrabica, 14. Adam Pospíšilík, 15. Michal Hrabica, 24. Michal Hrabica, 28. Matěj Ševčík, 39. Jonáš Pavliš, 39. Matěj Ševčík, 46. Michal Hrabica, 58. Jonáš Pavliš; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2 + Roman Oborák 4:3 + Filip Hrabal OS; využití: 1:3; diváků: 38; zásahy brankářů: Pavel Kulla 17 - Václav Raška 22; po třetinách: 4:4, 1:4, 4:2
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Náš klasický zápas s Přerovem. Věděli jsme, že Přerov bude lítat jak splašený a bohužel jsme si to úplně nepohlídali. O výsledku rozhodla druhá třetina, ve které jsme byli hodněkrát vyloučeni a soupeř nabídnuté šance využil. Co mě ale zaráží je fakt, že náš golman byl několikrát posekán a prošlo to bez povšimnutí. Dnes jsme ztratili body, protože si dovolím říct, že ve hře 5 na 5 jsme byli nebezpečnější. Díky rozhodčím, divákům a Přerovu přeji bezpečný návrat domů.
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): 3 body proti všemu a všem!!!!
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:47 Kubiczek mimo ve velké šanci.
59:23 GÓL Z.F.K. Petrovice! 9:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #12 Denis Kubiczek, asistoval #4 Lukáš Homola (9:10)
59:23 Kubiczek z otočky zaparkoval míček k tyčce.
58:17 GÓL Z.F.K. Petrovice! 8:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #22 David Morcinek (8:10)
57:54 GÓL FBC Přerov! 7:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #7 Adam Zoubek (7:10)
57:30 Zatím bez větší příležitosti.
56:29 Timeout Z.F.K. Petrovice
56:29 Domácí v 6.
56:20 Svižná rozehrávka volného úderu od hostů, ale Kulla s pomocí Noty zblokovali střelu.
55:45 Na druhé straně tyčka a poté i zásah Kully.
55:36 Firda střílel, Raška vyráží.
53:43 Horákova střela šla do boční síťky, Raška vyrazil za mantinel.
51:15 Několik střeleckých pokusl domácích, ale mimo nebo zblokovány.
50:47 Kulla ramenem vytěsnil těžkou střelu Hrabicy.
50:02 Češkovi trochu uletělo nahození až málem sejmul časoměřiče.
49:29 GÓL Z.F.K. Petrovice! 7:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #22 David Morcinek, asistoval #5 Ondřej Firda (7:9)
49:29 Firda se pěkně schoval za brankou, kde zachytil křižnou a posunul na Morcinka před branku. Tomu nejdříve míček sjel, ale pak do děj tak z nouze plácnul a po zemi doskákal kolem tyčky do branky.
49:15 Horák v šanci.
48:43 Morcinek trošku zavařil vlasntím spoluhráčům, ale Kulla střelu hostů, která kvůli tomu přišla vyrazil.
47:55 Kubiczkovu střelu viděl Raška na poslední chvíli, ale dokázal ji lapnout.
47:19 Raška chytá Oborákovu střelu od mantinelu.
46:41 Na druhé straně se Porvolovi povedlo zachytit kros na Horáka.
46:01 Raška chytá střelonahození Noty.
45:09 GÓL FBC Přerov! 6:9
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (6:9)
45:09 Hrabica úplně volný a trefil přesně růžek.
44:24 Domácí holt musí soustředit vše na útok a v obraně trochu riskují.
43:56 Tyčka zachránila domácí od inkasování po střele Šefčíka.
43:05 Heiser dneska odvádí skvělou práci v obraně, opět se stihl vrátit a obrat soupeře o míček.
40:54 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák bez asistence (6:8)
40:54 Horák získal míček a potom kolem mantinelu proběhl celé hřiště až před branku, kde se mu povedo míček protlačit kolem tyčky.
40:44 Na míčku zatím hosté.
40:10 Z obou stran bylo slyšet, že se týmy budou snažit ubrat na emocích, tak uvidíme jaká třetina bude. Snad ne tak vyhrocená jako druhá.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
38:56 GÓL FBC Přerov! 5:8
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:8)
38:56 Nakonec proměňují hosté i druhou část přesilovky, kdy kolem tyčky procedili míček do branky.
38:10 GÓL FBC Přerov! 5:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:7)
38:10 Hosté se prosazují zpoza branky.
37:06 Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:06 Vyloučen hráč #22 David Morcinek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
37:06 Morcinek jasně sekal, ale poté hosté sekali Kullu a Heiser tak musel bránit gólmana.
36:13 Volný úder hostů, tedy střelu z něj, Kulla zneškodňuje.
36:11 Zase diskuse před domácí brankou.
35:34 Kombinace Oboráka s Chvastkem byla velmi efektní, ale už nebyla tak efektivní a střela nestála za nic.
35:00 Hrabica stříli mimo.
34:27 Heiser pěkně zachytil přihrávku, ale pak míček zbytečně zahodil.
33:51 Homolova jedovka od poloviny, ale míček se nakonec nějak odrazil mimo.
33:06 Hosté hrají v plném počtu.
32:31 Přerušení poté, co Kowaik zůstal na zemi z bolavým kolenem.
32:07 Až míček ztratili, ale po souboji v domácím rohu ho opět mají.
31:56 Domácí si to štelují na střelu, ale zatím nepřichází správná pozice.
31:06 Vyloučen hráč #17 Radim Dvořák družstva FBC Přerov na 2 minuty za držení
31:06 Dvořák držel Oboráka, který si hledal místo ve velkém brankovišti.
30:21 Homola si vyřikává s protihráčem situaci před domácí brankou. Oba odchází po upozornění rozhodčích bez trestu.
29:57 Domácí hrají v plném počtu.
29:55 Skvěle zahrál Heiser.
29:14 Úplně volný Ševčík před Kullou, ale ani dorážky ho nepřekonal.
27:52 GÓL FBC Přerov! 5:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #12 Jonáš Pavliš (5:6)
27:52 Hosté se nakonec prosazují a začíná druhá dvojka pro Oboráka.
27:34 Z další akce hosté vystřelili, Kulla chytá a vyhazuje.
27:24 Domácí vyhodili.
26:29 Vyloučen hráč #8 Roman Oborák družstva Z.F.K. Petrovice na 2+2 minuty za hrubost
26:29 Oborák nešťastně vystrčil do cesty protihráči koleno, takže trest ho holt nemohl minout i když to nebly záměr.
25:31 Když za sebou zapomenete balonek, tak se těžko hraje. Vyprávět by mohl Horák, který zpracoval nahození, ale pak míček nechal za sebou.
24:41 Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #10 Ondřej Kowalik.
24:41 Kowalik nepoměnil.
24:41 Nájezd si v zápase vykouší i hosté.
24:30 Kulla skvěle vychytal Budníka.
23:53 GÓL FBC Přerov! 5:5
23:53 Kulla zatím chytil v této třetině několik šancí, ale teď už hosté překonali.
23:30 Hra je dost divoká, nahoru dolů.
21:27 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (5:4)
21:27 Horák prolamuje svou tradiční střeleckou smůlu v první polovině zápasu a prosazuje se po přiklepnutí od Firdy podél mantinelu. Z úhlu pak přesně zamířil k tyčce.
20:24 Hrabica zkusil Kullu překvapit přiklepnutím backhendem, ale ten se nenachal zaskočit a chytá.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:01 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:4)
19:01 Nakonec se domácí více napresovali k brance hostů a Oborák se prosadil z hranice velkého brankoviště.
18:46 Střílel Oborák, střílel Firda, ale obrana je zahuštěná a střely blkovány.
17:45 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
17:45 Hosté sice reklamovali, že Horák hrál vysokou, ale nebylo to tak a tak jim nezbylo než ho v úniku faulovat, aby nestřílel.
16:54 Domácí až tak rychle rozehráli volný úde z rohu, že Češek nechtíc blokoval střelu na banku hostů, protože zůstal stát před brnakářem.
16:29 Morcinek pěkně vybojoval míček a vystřelil, ale Raška byl pozorný.
15:14 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #12 Denis Kubiczek (3:4)
15:14 Taková na první pohled pokažená přihrávka Kubiczka na Češka se teší dostala k Chvastkovi a ten dokázal míček propasírovat do branky.
14:41 GÓL FBC Přerov! 2:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #61 Noel Gavaller (2:4)
14:41 A takový gól přes kopírák a hosté jsou na koni.
13:30 GÓL FBC Přerov! 2:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Adam Pospíšilík, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (2:3)
13:30 Hosté se dostávají do vedení. Pospíšilíka nikdo nepohlídal a ten si tak bez problému naběhl na nahrávku Pavliše od mantinelu. Kulla se už nestihl přesunout.
12:36 Horák v tutovce poté co dostal krásnou nabídku od Homoly, ale šanci zahazuje.
11:58 Kubiczek v nadějné příležitosti, ale trefil jen nohy hostujícího obránce.
11:05 Domácí jsou sice na míčku, ale rozehrávka je plná neřpesností.
09:53 Hosté htají v plném počtu.
09:51 Domácím se však přesilovka moc nevydařila.
07:53 Vyloučen hráč #23 Filip Hrabal družstva FBC Přerov - osobní trest
07:53 Vyloučen hráč #23 Filip Hrabal družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
07:53 Hosté sice měli volný úder v rohu domácích, ale Hrabal byl i tak s něčím nespokojený a pustil se do diskuze s rozhodčím, což bylo oceněno vyloučením.
07:10 GÓL FBC Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:2)
07:10 Hosté bleskově odpovídají. Hrabica zasunul za Kullu míček, který se k němu dostal na kraji brankoviště.
07:04 A proměnil.
07:03 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda z trestného střílení (2:1)
07:03 Uvidíme nájezd po faulu na Horáka.
05:35 Pěkná střela Homoly od poloviny. Ještě zkoušel dorážet Horák, ale marně.
04:16 Hra zatím ve vysokém tempu.
03:17 Horák s Firdou vypíchli míček při rozehrávce hostů, ale poté Horák střílel ze vzniklé akcemimo.
02:46 Horák nyní stříli mimo.
01:28 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #27 Jakub Češek (1:1)
01:28 Domácím se povedlo přejít na polovinu hostů, kde měli možnost rozehrát volný úder z rohu. Z rozehrávky se po kombinaci prosazuje Chvastek, který zasunul míček za záda Raška.
01:11 Nyní střílel Zoubek, Kulla střelu dobře viděl a vyrazil.
00:31 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #14 Matěj Ševčík (0:1)
00:31 Nyní se již prosazuje poté co dostal z rohu míček na velké brankoviště a trefil odkrytou branku.
00:11 K první střele se dostává Pavliš, tečována mimo.