56
  • 56 55:45
    Rožnov p/R

1.FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 3:5
branky: 2. Marek Polášek, 20. Marek Polášek, 50. Lukáš Kratochvíl - 4. Jan Toman, 19. Tomáš Kusz, 33. Jan Toman, 34. Tomáš Kusz, 53. Jakub Kűffer; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 29 - Martin Pinďák 28; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Kasl Miroslav (Trenér): Dnes dobrý výkon, musím kluky pochválit. Kopřivnice byla lepší a zaslouženě bere body. Ale kvůli nemocnosti jsme museli hrát s jedenácti hráči a klidně jsme mohli šahat po bodech s prvním týmem ligy. Máme na čem stavět. Jinak jsem taky rád, že se nikdo nezranil, dneska k tomu nebylo daleko - nejsme si nic dlužni.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Dnes rychlý komentář. Jsem rád za výhru a tři body. Hlavně jsem rád, že zápas je za námi a nikdo se nezranil, protože dneska jsme k tomu neměli daleko. Děkuji
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:59 V posledních čtyřech minutách závěrečné části jsme viděli hned několik nebezpečných situací, které zaváněly brankou. Mohli ji dostat jak Sršni, tak Vikingové, ale nakonec se nepodařilo skórovat ani na jedné straně a "Seveřané" si tak odváží jako lídr tabulky vítězství do Kopřivnice. Kdo čekal jejich dominanci v utkání s aktuálně posledním celkem Sršňů v tabulce, tak byl zklamán. Dnes to bylo vyrovnané utkání, které rozhodla psychická pohoda hostů, kteří se vezou na vlně. Gratulujeme jim k vítězstvím a v řadách Sršňů budeme věřit, že od Nového roku se pokusí ještě vrátit na příčky zajišťující play-off. Budou ale k tomu potřebovat šňůru vítězství.
55:55 A máme to tady, uvidíme i power play. Budou v ní Sršni úspěšní?
55:45 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
54:14 Už to není jen o herní kvalitě, ale také o fyzické připravenosti. Sršni dnes postihlí nejen marodkou, ale také absencí několika hráčů "New Jersey" už ve dvou pětkách od začátku zápasu v těchto momentech začínají šlapat vodu. Není se co divit při tempu dnešního utkání. Uvidíme, kdy trenéři domácích Kasl s Barabášem zkusí hru v šesti.
52:30 Brzy pro domácí Vikingové skórují, když Sršni v posledních dvou minutách nedokázali proměnit své příležitosti a srovnat stav.
52:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Jakub Kűffer, asistoval #15 Tomáš Janek (3:5)
52:18 Hosté střílí branku
49:55 No, tak na drama máme zaděláno. Sršni se Kratochvílem prosazují a znovu tu máme jednobrankový rozdíl.
49:54 Domácí vstřelili gól.
49:53 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #44 Lukáš Kratochvíl, asistoval #57 Marek Polášek (3:4)
47:15 Hned několik ostrých zákroků, ale nepíská se. Budeme doufat, že to dnes neskončí zraněním, jak už jsme avizovali. Je třeba dodat, že v Superlize jsou hráči na podobné střety připravení svou fyzickou muskulaturou, ale stejný metr už nemusí platit o ligy níže, kde prakticky není ani jeden hráč profesionálem či poloprofesionálem. Každopádně zdravotníci dnes spotřebovali už druhý kelen...
44:15 Škrobák teď drží Sršně nad vodou a dává jim stále naději, aby zdramatizovali utkání. Celkově podává stejně hodnotný výkon jako hostující brankář.
41:50 Vikingové se dokázali ubránit v oslabení. Stále tak vedou o dvě branky.
40:32 Hmmm, tak je vidět, že Sršni rozhodně utkání nezabalili. S vervou, se kterou vstoupili do třetí části a nyní během přesilové hry ostřelují hostující branku, ta je nadějná do dalšího průběhu.
40:01 Začala 3 třetina
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:59 Do šaten půjdeme s dvoubrankovým vedením hostů a Sršni budou muset vymyslet, jak vyzrát na hosty. Budou ještě v třetí části pokračovat v přesilové hře a pokud by se jim podařilo ji využít, mohlo by být utkání opět dramatické.
39:16 Vyloučen hráč #18 Jakub Kűffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:44 Sršňům nelze upřít snaha, ale jejich akce postrádají lehkost. Silovým pojetím dnes Pinďáka budou společně s pevnou obranou "Seveřanů" překonávat těžce.
35:00 Početné akce na stranu domácích v druhé polovině druhého poločasu
33:25 Dvě branky v krátkém sledu posadili Vikingy do sedla. Je vidět, jak se uklidnili, což ale bohužel nelze říct o jejich fanoušcích. Jsme rádi, že dorazili, ale chtělo by to fandit v rozumných intencích.
33:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #14 Vojtěch Frýdl (2:4)
33:22 Hosté střelili další branku
32:02 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #10 Ondřej Holaň (2:3)
32:02 Branku střelili hosté
28:12 V první části bylo tohle utkání tvrdé, ale v rámci pravidel florbalu. V druhé části ale už vidíme i zákroky lehce za hranou, snad nikdo nedovolí, aby vývoj utkání nakonec vedl k nějakým zraněním, před Vánocemi by to bylo škoda.
26:41 Vyloučen hráč #21 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
26:41 Za sekání byl vyloučen hráč s číslem 21 v týmu Kopřivnice.
25:05 Pokud jsme mluvili o Pinďákovi, pak je nutno zmínit i Jirku Škrobáka, který teď řešil jednu ošemetnou situaci za druhou. Prozatím úspěšně, ale obrana Sršňů by měl zpozornět, před jejich svatyní to "smrdí" brankou.
22:56 Pinďák v brance Vikingů je stále i ve svém pokročilém věku kvalitním gólmanem. Několikrát to už dnes dokázal, i proto je stav stále vyrovnaný.
20:40 Začátkem druhé třetiny se útočí se na obě dvě strany a hraje je vyrovnaná.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:43 Už to vypadalo, že hosté v závěru první části strhli vedení na svou stranu, ale proti byl dnes už dvougólový střelec domácích, Marek Polášek, který začíná vážně pokoukávat po ceně nejlepšího hráče utkání v dresu Sršňů.
19:42 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #17 Matěj Rebroš (2:2)
19:42 Rožnov srovnává na 2:2
18:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (1:2)
14:55 Branka hostujících Vikingů teď zacinkala a hned v krátké době 2*... Pinďák si tyče postavil velmi dobře.
13:46 Hostům ke strhnutí vedení na vlastní stranu vyloučení domácích nepomohlo. Jejich přesilovka nakonec nebyla tak nebezpečná, než se čekalo.
11:45 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Skála družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
11:45 Dnešní první vyloučení je na straně domácích za sekání.
08:13 Hlavní pořadatel má dnes poměrně pilno, neboť hostující fanoušci nejsou jen hluční, což je žádoucí a příspívá to atraktivitě utkání, ale některé jejich injektive nejsou vhodné a v domácí Vikings aréně by si to určitě nedovolili.
06:45 Sršni v utkání spoléhají především na cílené rychlé brejky, hru se snaží na míčku tvořit Vikingové.
03:13 Optický tlak hostů nakonec vyústil ve vyrovnání, které se líbí především hostujícím divákům přítomným na tribuně.
03:12 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #9 Robert Socha (1:1)
03:12 Hosté srovnávají na 1:1
01:05 Hosté se po první brance tlačí to zakončení a před Škrobákem je poměrně rušno...
01:04 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek bez asistence (1:0)
01:04 První branku střelili domácí
00:01 Buly vyhrávají domácí.