()
  • 60 59:16
    Petrovice

Asper Šumperk - Z.F.K. Petrovice 6:4
branky: 1. Daniel Venouš, 7. Michal Šíma, 41. Jan Mannl, 44. Matěj Ivo Pírek, 57. Jan Mannl, 60. Petr Matěj - 27. Roman Oborák, 44. Petr Horák, 49. Petr Horák, 58. Dominik Chvastek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 176; zásahy brankářů: Antonín Byvan 15 - Pavel Kulla 21; po třetinách: 2:0, 0:1, 4:3
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Jak již je u nás zvykem, nezachytili jsme začátek zápasu. V podstatě celá první třetina byla z naší strany špatná. Od druhé přišlo zlepšení a dovolím si říct, že jsme pak domácí jasně přehrávali. Bohužel jsme opět zaspali úvod posledního dějství a i přes nápor se nám nepodařilo skóre dorovnat. V Šumperku by měli Byvanovi postavit sochu, protože body jdou jednoznačně za ním. Šancí jsme měli dostatek, ale buď jsme netrefili, nebo nás nulovan golman domácích. Gratulace do Šumperka, díky divákům a rozhodčím a my se již musíme vzpamatovat, jinak sezóna dopadně špatně.
60:00 Komentář domácích Matěj Petr (Trenér): Nesmírně cenné 3 body, ale cesta k nim byla neskutečně těžká, jakkoliv si troufám tvrdit, že po první třetině mohlo a mělo být hotovo. Bohužel jsme nevyužili spousty šancí a Petrovice od druhé třetině výrazně zlepšily svůj herní projev, a tak to byl do konce střetnutí dramatický souboj. Celkově bylo vidět, že byla vánoční pauza, protože jak nám dnes přeskakoval míček hokejky, to bylo teda něco. Každopádně jsme to ubojovali, za což si všichni zaslouží pochvalu. Díky soupeři, rozhodčím i naším fanouškům, kterých bylo zase spousty.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:34 Byvan neskutečný
59:16 Timeout Z.F.K. Petrovice
59:16 GÓL Asper Šumperk! 6:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj bez asistence (6:4)
59:16 Matěj dává přes celé hřiště dloubáčkem důležitý gól
58:20 Petrovice to zkouší v šesti
57:32 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #8 Roman Oborák (5:4)
56:52 GÓL Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #4 Michal Šíma (5:3)
56:52 Mannl neváhal a našel odražený míček a dává gól Kullovi mezi nohy
55:15 Vyloučen hráč #8 Roman Oborák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za vysoká florbalka
52:38 Asperští fanoušci fandí jako o život
51:42 Hra je momentálně hodně nahoru a dolů
50:06 Chvastek mijí odkrytou bránu
48:30 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (4:3)
48:30 Petrovice zadělávají na drama protože snižují na 4:3
46:49 Hra začíná nabírat na výkonu
43:44 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:2
43:44 Petrovice nezastrašil gól od Pírka a tak snižují na stav 4:2
43:14 GÓL Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #90 Antonín Byvan (4:1)
43:14 Byvan ani trošku nezaváhal a vyhazuje na Pírka který dává gól
40:55 GÓL Asper Šumperk! 3:1
40:55 Asper vstupuj výborně do třetí třetiny díky Mannlovi
40:01 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:09 Asper zadělává Petrovicím na problému protože je to střela za střelou
37:55 Vyloučen hráč #27 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hra na zemi
37:32 Asper si asi zahraje přesilovou hru za hru na zemi
35:43 Byvan opět neuvěřitelně
34:52 Petrovice dávají tyčku a míček se odráží pod Byvana
33:04 Byvan krásně vytáhl rameno a chytá nebezpečnou střelu Petrovic
32:22 Petrovice opět nevyužívají přesilovou hru
30:22 Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:22 Nepochopitelné rozhodnutí rozhodčího stojí asper 2 trestné minuty
30:14 Petrovice nevyužili přesilovou hru
30:07 Matěj se dostal do brejku ale gól nepadl
28:14 Vyloučen hráč #5 Matěj Ivo Pírek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
27:56 Pírek promáchl
26:13 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 8:5
18:43 Petrovice se po kličce Maixnera začli po sobě válet
18:08 Hra je zatím poklidná
14:41 Firda prověřuje Byvana
14:16 Asper nevyužil přesilovou hru
13:21 Travníče opět mijí bránu
12:16 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:16 Asper si zahraje svojí první přesilovku
11:09 Byvan připraven
10:02 Asper si vytváří skvělou situaci ale gólem nekončí
09:26 Brejk asperu končí v rohu hostů
08:07 Rozhodčí neviděli faul od hotů a 2 minuty nebudou
06:12 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #69 Petr Matěj (2:0)
04:57 Druhá hokejka zlomená také na straně hostů
03:55 Matěj zlomil hokejku soupeři
02:22 Trávníček mijí prázdnou bránu
01:31 Pírek vytáhl z kapsy dobrou střelu
00:23 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #18 Jiří Trávníček (1:0)
00:23 Venouš nečeká na chybu hostů a trestá jejich chybu
00:01 Úvodní buly pro hosty