7:6
    Jakub HAŠA
    (Blažek)

Zlín Lions - Torpedo Havířov 7:6p
branky: 4. Pavel Malošík, 15. Adam Rek, 18. Filip Horník, 34. Matěj Klímek, 54. Jakub Haša, 60. Filip Horník, 64. Jakub Haša - 7. Jakub Mikulok, 15. Vojtěch Peřka, 27. Matěj Černý, 31. Jakub Vilím, 39. Václav Jurdzin, 48. Tomáš Vlach; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 29 - Martin Zapletálek 31; po třetinách: 3:2, 1:3, 2:1, 1:0
65:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Z naší strany mnohem soutředěnější zápas než v Havířově. Zápas byl rozhodně vyrovnaný a body nám přinesl závěrečný tlak a vůle po vítězství. Díky soupeři, rozhodčím a hlavně fantastickým divákům, kteří nás hnali dopředu.
65:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Těžký zápas na horké půdě Zlína. Soupeř výborný individuálně a skvělé kondičně připravený. Zápas byl vyrovnaný. Od samého začátku bylo jasné, že rozhodne jediný gól. Dnes jsme jeden bod získali, ale minimálně jeden také ztratili. Z naší strany výborná druhá a větší část třetí třetiny. Zápas jsme si prohráli sami tím, že jsme některé situace v závěru třetí třetiny oproti začátku třetí třetiny vyhodnocovali zbrkle. S výsledkem převažuje nespokojenost, ale na druhou stranu vzhledem k dalším zápasům bude v samotném závěru soutěže, věřím, i bod cenný. Gratuluji soupeři k výhře a svým hráčům děkuji za výkon, protože v naší hře byl opět vidět malý progres.
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
63:03 GÓL Zlín Lions! 7:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (7:6)
63:03 Hašův několikáty samostatný únik konečně končí v brance. Domácí si připisují důležitou výhru.
62:15 Vilím trefil vlastního spoluhráče.
61:43 Nedbálek se už natahoval před brankou, Zapletálek podržel svůj tým.
61:27 Zlín se stále drží na míčku.
60:57 Chalabala zvládl Vilímův rychlý výjezd a blokuje.
60:18 Zlín čeká s rozehrávkou.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:59 Základní část nám vítěze neurčila, následovat bude prodloužení.
59:28 GÓL Zlín Lions! 6:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník bez asistence (6:6)
59:28 Horník silou vůle dotlačil míček o Zapletálkovo rameno do branky.
58:50 Domácí jdou do šesti.
58:22 Domácí se snaží využít přesilovku.
58:04 Timeout Zlín Lions
58:04 Vyloučen hráč #24 Matěj Černý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
57:25 Baroň sám rozběhl útočnou akci, Nedbálkovi nahrávka nesedla a střelil pouze do hrudi Zapletálka.
56:30 První formace se snaží, co to jde, ale míček ne a ne dostat na brankovou čáru.
56:16 Vlach podklouzl u mantinelu, slétly se na něj hned 2 útočníci, přesto se dokázal vymanit a vyhodit míček.
55:35 Zlínu ubíhají poslední minuty na vyrovnání.
55:08 Jurdzin se podíval na domácí střídačku, kde ho domácí vřele přivítali.
54:55 Samohýlova tečovaná střela těsně míjí branku.
53:52 GÓL Zlín Lions! 5:6
53:52 Učebnicově rozehraná strandardka před bránou hostí, Blažek posunul na Hašu a ten přesnou střelou z první dostává domácí na dostřel.
53:24 Mikulok fotbalově zpracoval přihrávku, následný havířovský útok končí za mantinelem.
51:46 Haša vyrazil do samostatného úniku, golman si jeho střelu pohlídal.
51:22 Při domácích teď stála štěstěna, když Třinecký jen těsně minul.
48:38 Chalabala našel před brankou Samohýla, ten však přihrávku nečekal a se zmateným výrazem se ohlédl.
47:38 GÓL Torpedo Havířov! 4:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (4:6)
46:00 Peřka zamířil na vzdálenější tyč, Kubíček si správně nastavil svou bránu a zvoní tyč.
45:06 Haša se snažil obtočit míček kolem tyčky, trefil ale pouze tyčku.
44:29 Řezáč se ocitl v úniku, Kubíček neuvěřitelně vychytal.
43:02 Kundrata ustál souboj s hráčem, který se na něj pověsil jako batůžek.
42:32 Černý zvolil překvapivou střelu od mantinelu, kterou zvládl tečovat ven ze hriště obránce domácích.
42:00 Řezáčova hokejka vyletěla dva metry do vzduchu a přistála několik metrů od svého majitele.
41:03 Mikulok se snažil poskakující míček usměrnit do branky, dvakrát trefil pouze Bureše.
40:38 A vzápětí si připisuje další zákrok nohou.
40:28 Kubíček se otočil kolem vlastní osy, když kolem něj letěl míček.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
39:59 Domácím se tato třetina příliš nevyvedla a Havířov zvládl otočit dosavadní průběh, rozhodovat se bude v poslední třetině.
39:20 Havířov dohrává třetinu v zatažené pozici.
38:48 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Václav Jurdzin, asistoval #52 Ondřej Kučera (4:5)
38:25 Haša zastavil rozbíhajícího se útočníka, k nelibosti hostů rozhodčí ponechávají výhodu.
37:15 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
37:15 Blažek Vl. se vyřítil na soupeře, ovšem s intenzitou to trochu přehnal a nabídne havířovským první přesilovou hru.
36:00 Peřka v souboji ztratil hůl, kterou mu zalehl Horník.
33:35 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #71 Jakub Haša (4:4)
33:34 Klímek si ze Švýcarska přivezl náramnou formu, k řadě obranných zákroků zlínský benjamínek přidal povedený gól.
32:33 Horník trefuje pouze Zapletálkovu helmu.
31:38 Zlín zakládá útok, ale nedaří se mu dostat do zakončení.
30:40 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #52 Ondřej Kučera (3:4)
30:40 Vilímovi střelecká aktivita konečně přinesla ovoce, o vzdálenější tyčku umisťuje gól do branky a Havířov odskakuje do vedení.
30:25 Havířovský útočník spadl na Kubíčka, míček se poté ocitl za brankovou čarou, ale rozhodčí signalizuje neplatný gól.
30:00 Havířovu se v druhé třetině výrazně lépe daří hra na míčku.
28:40 Klímek předvedl ukázkový blok.
28:22 Hosté drží soupeře na obranné polovině.
26:50 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (3:3)
26:50 Zlínu se nepodařilo využit druhou přesilovou hru, naopak na druhé straně se v ukázkové akci prosadil Černý, který utekl obráncům.
25:17 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
25:16 Pankuch byl připraven v dobré střelecké pozici, Mikulok nedovoleně vysekl míček z jeho hole a odpyká si trest.
24:32 Bekhendové nahození na branku likviduje Kubíček.
23:21 První útok Zlína se ocitl v další vyložené šanci, Zapletálek podržel svůj tým.
22:52 Havířov uklidňuje hru a snaži se rozehrát.
22:16 Baroň založil slibnou akci, která byla zastavena na mantinelu.
21:20 Kubíček si poprvé ve druhé třetině sáhnul na míček.
20:22 Haša v úniku nezkrotil poskakující míček.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:59 V první třetině se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, Horník šťastným gólem posunul domácí do současného stavu 3:2.
17:47 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník bez asistence (3:2)
17:47 Horník poslal střelu přímo do ramena protiháče, kterému se míček odrazil od ramena přímo do brány a Zlín je ve vedení
17:31 S Pankuchem se dneska soupeři opravdu nemažou, nejméně počtvrté v zápase skončil na zemi.
17:12 Vilím si připsal další nebezpečnou schovanou střelu, nastěstí pro domácí minula branku.
16:54 Pěřka se neprosekal přes 2 protihráče.
14:54 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #89 Matěj Kubíček (2:2)
14:52 Kubíček si napravil reputaci po předešlém nevydařeném zákroku, rychle vyslal do útoku Reka, který bekhendovou kličku překonal Zapletálka.
14:33 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #8 Vojtěch Peřka, asistoval #73 Kamil Peřka (1:2)
14:32 Jurdzin využil Kubíčkovi nepozornosti, netrefil se však do branku, dorážku na podruhé do branky umístil Peřka.
14:20 Domácím se nedaří dostat ze své poloviny.
14:14 Řezáč vyzkoušel pozornost domácího brankáře další vzdálenou střelou.
13:30 Dalekonosnou střelu od půlku zblokoval až před domácí brankou Malošík.
12:50 Vilím v samostatném úniku nedokázal překonat Kubíčka, dorážka Mikuloka šla pouze za branku.
12:32 Domácí kombinují na vlastní polovině.
11:10 Kundrata zvládl z těžkého úhlu od mantinelu vystřelit do horního růžku, Zapletálek si připisuje důležitý zákrok.
10:31 Hašovi skákavý míček nesedl, přesto dokázal ohrozit branku hostů.
09:51 Mikulok projížděl obranou jako nůž máslem, v šanci na navýšení skóre jeho spoluhráč minul.
08:50 Blažek junior nejmladší pouze do prvního hráče
06:58 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #16 Tomáš Vlach (1:1)
06:57 Mikulok se ocitl na středu mezi 3 bránícími hráči, přesto dokázal střelu propálit až za Kubíčkova záda
06:43 Souboje jsou opravdu ostré, hra se hodně kouskuje fauly.
06:28 Peřka se vydal sám do středu hřiště, po povedené kličce ovšem následovala ne tolik přesná nahrávka.
05:52 Haša našel přesnou přihlávkou volného Kundratu, ten z těžké pozice trefuje pouze boční síť.
05:28 Kloza v souboji nabral Blažka, oba končí na zemi.
05:00 Míček nebezpečně vyskočil ze souboje před Zapletálka, Řezáč uklidňuje hru.
04:12 Krosovou nahrávku před domácí branku si Kubíček pohlídal.
03:23 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #31 Vladimír Blažek (1:0)
03:22 Blažkovu střelu před brankou ještě tečoval Malošík a domácí berou vedení.
02:47 Obrana Havířova přečetla rozehrávku a připisuje si důležitý obranný blok.
02:42 Vyloučen hráč #24 Matěj Černý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
02:41 Černý při šanci Samohýla fauloval a domácí si vyzkouší první přesilovou hru.
02:24 Hosté se snaží dostat na útočnou polovinu.
02:07 Kundrata ve velké šanci před brankou, střela bekhendem mu nesedla a trefuje pouze nohu brankáře.
01:40 Kloza se dostal až před Kubíčkovu bránu, míček mu sjel z čepele.
01:05 Havířov přerušuje tlak domácích.
00:40 První střelu na domácího brankáře si připisuje Vilím.