2

1

3.

TJ Slovan Havířov - FBC Přerov 9:8pn
branky: 5. Michal Kozelský, 7. Dominik Vinárek, 15. František Kyc, 28. Jan Vojáček, 28. Michal Kozelský, 31. Kryštof Fusek, 33. Matěj Erbs, 50. Jan Drong, N Kryštof Fusek - 2. Filip Hromádka, 7. Michal Hrabica, 29. Michal Hrabica, 32. Adam Zoubek, 38. Ondřej Kowalik, 51. Adam Pospíšilík, 58. Matěj Porvol, 60. Michal Hrabica; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 5:4; využití: 2:2; diváků: 74; zásahy brankářů: Ivo Sikora 27 - Michael Hruška 10, Zdeněk Raška 22; po třetinách: 3:2, 4:3, 1:3, 0:0
Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): špatný vstup do zápasu, pak jsme zase doháněli, tak jako vždy. Zachráněný bod, ale odpovídající přístupu během posledních tří týdnů. Kvůli přístupu jsme dnes přišli o dva body. Sestava také nekompletní. Umíme soupeře přehrát a zatlačit, ale nedokážeme po celý zápas hrát stejně dobře.
Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Strašně težké, mrzí nás ztráta plného počtu bodů, ale byla to dřina, těžký soupeř, težké utkání. Nakonec nájezdová loterie pro nás. Sílíme a konečně zůročujeme to, co nám první polovinu sezóny chybělo. Jsem rád, další víkend znova!!!
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Přerov hráč #86 Maxim Šefčík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Přerov hráč #10 Ondřej Kowalik , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek a vstřelil rozhodující gól (9:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #87 Matěj Erbs a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek , ale gól nevstřelil.
59:50 GÓL FBC Přerov! 8:8
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #23 Filip Hrabal (8:8)
59:50 Sikorovi padl nešťastný gól, který byl odražen od nohy
58:53 Drong získal míček a míří na prázdnou bránu
58:36 Timeout FBC Přerov
58:34 Přerov je v 6
58:00 Právě probíhají poslední dvě  minuty 3. třetiny
57:41 GÓL FBC Přerov! 8:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol bez asistence (8:7)
56:34 Hra se přelévá ze strany na stranu
53:56 Přerov těsně minul bránu
51:50 Oba týmy jsou v plném počtu
50:14 GÓL FBC Přerov! 8:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Adam Pospíšilík, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (8:6)
49:43 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
49:43 Vyloučen hráč #10 Martin Sedláček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
49:06 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #33 Petr Vítovec (8:5)
39:55 Slovan i v oslabení útočí
39:50 Vyloučen hráč #40 Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
39:47 Přerov je v šesti
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny
38:00 Na hřišti vznikl velký chaos a agrese
37:16 GÓL FBC Přerov! 7:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #24 Michal Hrabica (7:5)
36:04 Vyloučen hráč #87 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
35:25 Vyloučen hráč #40 Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:39 Slovan udržuje tlak na Přerov
32:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #64 Kryštof Fusek (7:4)
31:20 GÓL FBC Přerov! 6:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Adam Zoubek, asistoval #88 Adam Budník (6:4)
30:39 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #77 Michal Kozelský (6:3)
30:39 Slovan využívá přesilovku ve svůj prospěch
29:51 Vyloučen hráč #7 Adam Zoubek družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
29:45 Slovan využívá chyby soupeře a jsou v 6
28:47 GÓL FBC Přerov! 5:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #32 František Šamořil (5:3)
28:47 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Zdeněk Raška družstva FBC Přerov
27:41 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #87 Matěj Erbs (5:2)
27:04 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #62 Jan Vojáček, asistoval #33 Petr Vítovec (4:2)
14:08 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #87 Matěj Erbs (3:2)
13:27 Slovan využívá přesilovku na 100% a zasypává brankáře střelami
12:59 Fusek těsně minul bránu z rohu
12:16 Vyloučen hráč #88 Adam Budník družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
12:16 Slovan zaujal svou přesilovou formaci
11:35 Slovan je v šesti
10:12 Slovan se při oslabení nenechá zatlačit a bojuje o míček
09:22 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:53 Hrabica si krásně pohrál s obranou a vystřelil přímo do prázdné
06:49 GÓL FBC Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (2:2)
06:02 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #73 Dominik Vinárek, asistoval #7 Daniel Sekula (2:1)
04:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
01:49 GÓL FBC Přerov! 0:1
Vlastní branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka (0:1)
01:11 Slovan už hned ze začátku nasadil rychlé tempo a zasypává brankáře střelami
00:00 Úvodní buly získal Slovan