(Šefčík)
  • 60 59:23
    Zlín

FBC Přerov - Zlín Lions 6:5
branky: 8. Jakub Skalník, 34. Adam Budník, 53. Jonáš Pavliš, 54. Adam Budník, 56. František Šamořil, 60. Adam Pospíšilík - 33. František Tvrdoň, 38. Michal Kundrata, 40. Vladimír Blažek, 46. Pavel Malošík, 49. Vladimír Blažek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 32 - Matěj Kubíček 31; po třetinách: 1:0, 1:3, 4:2
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Celkově se dnes hrálo pěkné utkání. Z naší strany první dvě třetiny výborné, ve třetí jsme si bohužel z výhody udělali nevýhodu. Nechali jsme se zbytečně vylučovat a špatně střídali. To nás sicde stálo body, ale celokově mám ze zápasu a nově poskládyných pětek dobrý pocit.
60:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Kvalitní zápas a skvělý výkon od obou týmů. Od nás neskutečný a šťastný obrat. 3 body, domácí pevnost nedobytná.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:23 Timeout Zlín Lions
59:23 GÓL FBC Přerov! 6:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Adam Pospíšilík, asistoval #86 Maxim Šefčík (6:5)
58:50 Timeout FBC Přerov
58:50 Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra na zemi
56:40 Kapitán Přerova vyzkoušel pozornost brankáře.
55:30 GÓL FBC Přerov! 5:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #24 Michal Hrabica (5:5)
55:30 Chytrá a rychlá rozehrávka vedla k vyrovnání. Zlín si nepohlídal střídání.
55:15 Opět skvělý Raška.
53:39 GÓL FBC Přerov! 4:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #77 Tomáš Hořecký (4:5)
53:39 Ve standardní situaci střílí pod víko Adam Budník.
52:30 Raška dvakrát vychytal střely Zlína.
52:04 GÓL FBC Přerov! 3:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #15 Adam Pospíšilík (3:5)
51:12 Vyloučen hráč #69 Lukáš Ondroušek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
50:15 Obrovská šance Přerova v oslabení. Hrabica po náhozu zpoza branky soupeře míjí.
48:56 GÓL Zlín Lions! 2:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek z trestného střílení (2:5)
48:56 Vyloučen hráč #27 Petr Graclík družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
48:25 Nájezd Zlína dva na jednoho likviduje Raška.
47:10 Přerovu se nedaří prokombinovat k brance hostí. A střelu z půlky vyráží hostující gólman.
45:03 GÓL Zlín Lions! 2:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #31 Vladimír Blažek (2:4)
43:36 Nepovedená střela Zlína se změnila v přihrávku. Hořecký ji pohlídal.
41:30 Na začátku třetiny měly šance oba týmy, v pokusech o gól se střídají.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
39:57 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #29 Pavel Malošík (2:3)
39:50 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
39:31 Gól Přerova neuznán z důvodu přizvednutí hokejky soupeře.
38:30 Dobrá šance Gavallera. Brankář kryje tělem.
37:29 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #22 František Tvrdoň (2:2)
37:29 Míč se nekontrolovaným způsobem poodrážel až do brány.
33:25 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #61 Noel Gavaller (2:1)
33:25 Nádherná, ryhlá, kombinační akce Přerova. Po sprintu Ševčíka ťuk Budník, ťuk Gavaller a gól do prázdné.
32:35 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #95 Michal Kundrata (1:1)
31:30 Hořecký spálil stoprocentní šanci. Z protiútoku kryje Raška nohou střelu Zlína.
28:00 Série střel na Rašku. Raška ale nepouští.
26:30 Domácí v přesile obléhají branku hostů.
25:43 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
24:25 Výhoda domácího týmu.
22:35 Adam Rek se pokoušel dotlačit míček až do branky Přerova, obránci ho čistě poslali k zemi.
20:29 Matěj Porvol se těžce zvedá z palubovky a odchází na střídačku.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:55 Hořecký 5 sekund před koncem třetiny střílí přes celé hřiště. Bez teče neměl brankář hostí problém.
19:20 Skrytá střela Přerova, kterou brankář Zlína sice neviděl, ale chytil.
17:30 Šance se střídají, nikdo zatím neproměnil.
14:40 Další šance hostů, Raška opět kryje.
12:20 Blažkův další pokus kryje tělem Raška, který si proti střele povyjel.
11:10 Střelu z první Šamořila reflexivně vytáží Kubíček.
09:50 Desátá minuta utkání se nese ve znamení šancí na obou stranách. Ve vzduchu visí gól.
07:33 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #37 Jakub Skalník, asistoval #12 Jonáš Pavliš (1:0)
07:33 Po křížné přihrávce Jonáše střílí úvodní branku Jakub a to k levé tyči zlínské branky.
05:40 Hra se po vysokém tempu v prvních minutách uklidnila. Míč už minutu drží domácí.
03:40 Break domácích, zachraňuje Kubíček.
02:30 Akce u brány domácích. Tři střely, ale ubráněno.
01:30 První střela zápasu jde Přerovu. Po přihrávce přes půlku hřiště chytá brankář.
00:01 S minutovým zpožděním začínáme. Hodně štěstí!