• 58 57:35
    6:5
    (Mašková)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ACEMA Sparta Praha 6:5
branky: 19. Anna Alexandra Suková, 21. Lucie Bejčková, 50. Anna Alexandra Suková, 55. Victoria Binědová, 56. Victoria Binědová, 58. Victoria Binědová - 4. Dominika Horáčková, 13. Anna Bogdanová, 24. Julie Faťunová, 39. Aneta Špičáková, 52. Dominika Horáčková; rozhodčí: Filip Martinkovič - Štěpán Kinkor; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Anna Urbanová 19 - Karolina Hujerová 30; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:1
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): 2 třetiny jsme předváděli dobrý organizovaný výkon a měli jsme utkání ve svých rukách. Ve třetí třetině nás však soupeř přehrál a utkání otočil. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Dnes jsme soupeři nabídli široký sortiment fatálů, které hosté s radostí proměňovali. I přes první třetinu kdy nás neposlouchal míček, jsme měli setrvalou převahu kterou se nám proti výborně bránící Spartě nedařilo zúročit. Poslední třetinu jsme byli odměněni za trpělivost, holky ukázaly velkou touho po vítězství a vyslaly všem jasný vzkaz: nevzdáváme se. Nikdy. Díky soupeři a hlavně našim fanouškům, byli opět fantastičtí.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
59:27 Další střelu zneškodňuje Urbanová.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:50 Střelu Horáčkové vyráží Urbanová, následně Mašková míjí prázdnou branku.
57:59 Sparta zkouší v šesti.
57:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #4 Michaela Mašková (6:5)
57:35 Tlak domácích se vyplatil, Binědová se dnes potřetí trefuje.
55:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (5:5)
55:55 A je vyrovnáno ! Bejčková na Binědovou a ta s velkým štěstím dostala míček za Hujerovou.
54:30 Faťunová opět v nebezpečné pozici, tentokrát ale nestačila na obránkyni Špetovou.
54:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:5
54:12 Mašková crosovkou našla Binědovou a ta posílá míček do poodkryté branky. Opět je rozdíl jediné branky.
52:36 Střelu Binědové vyáží Hujerová.
51:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Dominika Horáčková, asistoval #77 Julie Faťunová (3:5)
51:40 Faťunová na Horáčkovou a ta uklízí míček za Urbanovou.
50:35 Domácí hrají na dvě lajny a většinu času kombinují na míčku.
49:05 A domácí fanoušci mají jasno, chtějí vyrovnání.
49:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #98 Kamila Kaslová (3:4)
49:03 Kaslová nádherně poslala míček na Sukovou a ta vyslala bombu nad nohu Hujerové.
46:07 Žižkové se nepodařilo překonat Hujerovou.
45:01 Vajdová zamířila přesně do Urbanové.
44:07 Střela Sukové tečovaná mimo hřiště.
42:35 Několik střel teď letělo na Hujerovou, ale všechny zneškodnila.
40:50 Oba týmy do třetí třetiny doslova vlétly.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #80 Aneta Špičáková, asistoval #23 Dominika Horáčková (2:4)
38:07 Špičáková s Horáčkovoou dokázaly využít zmatku před plzeňskou brankou a zvýšit před koncem třetiny svůj náskok.
32:36 Bejčková přesně našla Binědovou, ale ta trefuje jen břicho sparťanské golmanky.
32:16 Domácí teď hodně střílí, ale zatím to lítá všude možně.
30:37 Střelu Horáčkové uklízí už obránkyně domácích.
29:25 Ani střela ani dorážka Sukové do branky neprošla.
28:41 Bogdanová využila příležitosti kdy všichni střídali a zkusila vystřelit na Urbanovou, ta její úmysly ale rychle přečetla a míček bezpečně chytila.
24:44 Bejčková s Kopřivovou zastavily v zárodku útok Sparty.
23:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #77 Julie Faťunová, asistoval #47 Dominika Kračunova (2:3)
22:48 Střelu Kaslové bezproblémů chytá Hujerová.
22:13 Novotná zkusila vystřelit, ale střela ji asi úplně nesedla a míček skončil neškodně v rohu.
21:42 A na druhé straně i střela sukové byla zblokována, tentokrát však míček letěl mimo hrací plochu a hrát budou opět domácí.
21:19 Střela FAťunové zblokována Žižkovou.
20:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková, asistoval #79 Victoria Binědová (2:2)
20:40 Bleskový start do druhé třetiny se povedl domácím, Binědová přesně našla Bejčkovou a ta poslala míček za záda Hujerové.
20:01 Úvodní buly druhé části vyšlo lépe hostům.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:22 Střelu Žižkové chytila Hujerová mezi rukou a tělem.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #91 Nela Peteříková (1:2)
18:13 Domácí na tribuně jsou spokojení, Peteříková našla Sukovou a ta byla nekompromisní.
17:47 Horáčková přestřeluje.
16:34 Ani tato střela Maškové za Hujerovou neprošla. A golmanka Sparty si poradila i s následnou střelou Bejčkové.
14:56 Domácí fanoušci vytváří fantastickou atmosféru od první minuty.
13:59 Střelu Mašková chytá v pádu Hujerová.
12:57 Krutinová trefuje vnější tyčku.
12:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (0:2)
12:25 Chybu domácích trestá Bogdanová.
12:08 Přerostová přestřeluje.
10:08 Několik střel v rychlém sledu šlo na Hujerovou, ta je zatím neomylná.
09:34 Střelu Bogdanové vyráží Urbanová do rohu hřiště.
06:41 Střelu Horáčkové tentokrát zablokovala Binědová a Plzeň jde do útoku.
03:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Dominika Horáčková, asistoval #48 Kateřina Peterková (0:1)
03:43 Z gólu se první radují hosté. Horáčková procpala míček za Urbanovou.
03:37 Suková prověřila Hujerovou.
03:06 Na míčku zatím více domácí, ale střely co vysílají ze svých florbalek zatím končím v bloku Sparty.
00:52 Lejbová míří těsně vedle tyčky.
00:01 Úvodní buly pro domácí.