58
  • 58 57:06
    Panthers Praha

Panthers Praha - Florbal Ústí 6:2
branky: 10. Jana Pavlicová, 13. Tereza Bočková, 25. Jana Pavlicová, 30. Adéla Vlčková, 38. Jana Pavlicová, 38. Adéla Kuchařová - 16. Adéla Kubíková, 41. Adéla Kubíková; rozhodčí: Ondřej Jícha - Tomáš Cimrman; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 11 - Kateřina Dlouhá 25; po třetinách: 2:1, 4:0, 0:1
60:00 Komentář domácích Ďurina Matěj (Vedoucí): Tým se zápasu nezalekl a předvedl své kvality. Jsme rádi, že jsme se nenechali vyvést z míry, a že jsme udrželi koncentraci po celou dobu utkání. Bohužel pořád máme někdy úseky, kdy vypadáváme z tempa, zejména ke konci zápasu. Na tom zapracujeme. Děkujeme soupeři za utkání a už vyhlížíme další kolo. W
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Dnes to nebyl náš zápas. Už od začátku jsme nebyli ve hře, jak bychom si představovali. Po změně stran jsme vypadli z role úplně. Nadějný vstup do poslední třetiny nám na chvilku vlil energii do žil, na nic víc to ovšem nestačilo.  nDěkuji soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:59 Domácí si připisují 4. výhru v řadě.
57:06 Timeout Panthers Praha
54:21 Staňková teď hrozí v předbrankovém prostoru. Dlouhá odpaluje míček nohou.
51:29 Macounová opět hasí propad domácích. Tentokrát ale proti dvěma hráčkám.
51:11 Macounová výborně zasahuje proti Kubíkové.
48:08 Vyloučen hráč #49 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
47:34 2. přesilovka domácích neúspěšná.
45:34 Vyloučen hráč #99 Lada Flachsová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky
40:18 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (6:2)
40:18 Kubíková zakončuje zkušeně přímo pod břevno.
40:00 Střely ve 2. části: 12:3
39:01 Bočková trefuje břevno.
37:54 GÓL Panthers Praha! 6:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Adéla Kuchařová, asistoval #96 Tereza Trubičková (6:1)
37:18 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #33 Veronika Raková (5:1)
35:56 Vyloučen hráč #99 Lada Flachsová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
31:54 Kociánová míří vysoko.
30:50 Vyloučen hráč #33 Veronika Raková družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
29:13 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Adéla Vlčková, asistoval #17 Anna Staňková (4:1)
28:49 Poláková se dostala sama před Macounovou. Trefuje ji ale pouze do helmy.
25:11 Maurerová získává balónek v souboji na mantinelu a dvakrát zakončuje. Dlouhá je ale připravená.
24:16 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová bez asistence (3:1)
24:16 Pavlicová se dostává do samostatného úniku a posílá balonék až za záda Dlouhé.
22:13 Raková si s lehkostí prochází dvě bránící hráčky a trefuje břevno.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:50 Domácí se 10 vteřin před koncem třetiny dostávají do šance 4 na 2.
15:23 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #21 Dominika Plichtová (2:1)
12:20 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Tereza Bočková, asistoval #23 Petra Budská (2:0)
12:20 Sebevědomí růže přináší. Bočková si připisuje druhý kanadský bod a posílá tak domácí do dvoubrankového odskoku.
10:53 Domácí teď střílí s větším sebevědomím.
09:50 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #75 Tereza Bočková (1:0)
08:23 Macounová posílá Staňkovou do úniku.
06:52 Budská to zkouší z dálky. Bohužel však neúspěšně.
06:01 Macounová si připisuje první zákrok.
03:42 Bočková posílá ze standartky nebezpečnou nahrávku na Rozehnalovou.
01:38 Rozehnalová je faulována v rohu. Čeká nás tak rozehrávka domácích.
00:31 Dlouhá musí poprvé zasáhnout.
00:01 Úvodní buly úspěšnější pro domácí.