(Novotná)
  • 59 58:32
    FA MB

TJ Sokol Královské Vinohrady - MITEL Florbalová akademie MB 8:6
branky: 3. Anežka Dobisíková, 20. Natalie Vesecká, 31. Kateřina Radostová, 32. Nikola Trnková, 39. Eliška Škvorová, 40. Natalie Vesecká, 58. Kateřina Radostová, 59. Adéla Skalická - 19. Ivana Miklíková, 24. Veronika Zittová, 25. Ivana Miklíková, 29. Bára Klikarová, 41. Lucie Seifertová, 43. Markéta Žbánková; rozhodčí: Jakub Kubašovský - Jan Hanzal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 10 - Klára Šimonová 17; po třetinách: 2:1, 4:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Skála Jan (Trenér): Jsme rádi, že jsme vyhráli i dnešní těžké utkání proti týmu, který má ve svém středu silné individuální hráčky. Opět nás mrzí náš výpadek ve druhé třetině, kdy jsme z toho udělali naše klasické drama :-) Co je ale nejdůležitější, že v naší hře vidíme pozitivní věci z tréninku. Chtěl bych celý SKVělý tým pochválit za 6-ti bodový víkend! Díky soupeřům, rozhodčím a našim obětavým pořadatelům za servis.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
58:32 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
58:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #16 Běla Novotná (8:6)
57:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #66 Natalie Vesecká (7:6)
42:10 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #76 Markéta Žbánková bez asistence (6:6)
40:35 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #85 Lucie Seifertová, asistoval #40 Aneta Hlušičková (6:5)
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #53 Kateřina Radostová (6:4)
38:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #69 Eliška Škvorová bez asistence (5:4)
36:29 Vyloučen hráč #84 Eliška Hladíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
31:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #69 Eliška Škvorová (4:4)
30:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
28:06 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová bez asistence (2:4)
24:31 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #88 Bára Klikarová (2:3)
23:54 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #78 Veronika Zittová, asistoval #16 Adéla Jirková (2:2)
20:55 Vyloučen hráč #40 Aneta Hlušičková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
18:53 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #19 Nela Havlíková (1:1)
12:58 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
02:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková bez asistence (1:0)