• 60 59:19
    20:3
    (Míková)

FAT PIPE Tigers Start98 - ACEMA Sparta Praha 20:3
branky: 1. Barbora Vávrová, 2. Monika Škorpová, 4. Karolína Janatková, 7. Karolína Janatková, 11. Mayya Lytorova, 14. Barbora Vávrová, 17. Karolína Janatková, 21. Barbora Vávrová, 23. Barbora Vávrová, 27. Barbora Vávrová, 31. Eliška Rojíčková, 35. Karolína Janatková, 41. Viktorie Váňová, 46. Karolína Janatková, 49. Viktorie Váňová, 51. Tereza Míková, 55. Mayya Lytorova, 57. Emilie Skalíková, 59. Viktorie Váňová, 60. Karolína Janatková - 3. Denisa Vajdlová, 30. Nikola Křemenáková, 45. Kateřina Peterková; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 2:5; využití: 4:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Michaela Galušková 17, Martina Juzlová 7 - Kateřina Pokorná 39; po třetinách: 7:1, 5:1, 8:1
60:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Dnešní zápas úplně odlišný než ten včerejší. Holky dnes plnily přesně to, co měly. Musím je pochválit za celý zápas, soupeře jsme takřka k ničemu nepustili. Celkově zvládnutý víkend od nás, pokračujeme dále. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Dnešek byl z naší strany ostuda a musíme si to interně důkladně vyhodnotit. Přejeme zraněné hráčce soupeře brzké uzdravení.
60:00 Střely ve 3. části: 21:8
59:19 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 20:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #12 Tereza Míková (20:3)
59:19 20. gól přidává Karolína Janatková.
58:12 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 19:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #46 Viktorie Váňová, asistoval #12 Tereza Míková (19:3)
58:12 Vaňová si připisuje hattrick.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:09 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 18:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #70 Emilie Skalíková, asistoval #61 Mayya Lytorova (18:3)
56:09 Skalíková skvělě stála a mohla vystřelit.
54:37 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 17:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #61 Mayya Lytorova, asistoval #54 Eliška Rojíčková (17:3)
54:37 Rojíčková s Lytorovou využívají chyby Sparty, a tu trestají.
53:56 Rozehrávka hostů končí na holích domácích.
50:15 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 16:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #12 Tereza Míková, asistoval #32 Monika Škorpová (16:3)
50:15 Necelých 20 vteřin stačilo na využití přesilovky.
49:46 Vyloučen hráč #21 Kateřina Peterková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:46 Další zbytečné vyloučení Sparty.
48:16 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 15:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #46 Viktorie Váňová, asistoval #70 Emilie Skalíková (15:3)
48:16 Váňová využívá přesilovky.
47:12 Vyloučen hráč #8 Aneta Špičáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
47:12 Domácí si zahrají další přesilovku.
46:15 Odložené vyloučení a Start jde do šesti bez brankáře.
45:44 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 14:3
45:44 Domácí se vzchopili a ještě svou přesilovku využili.
44:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 13:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková bez asistence (13:3)
44:07 Peterková dává gól ve svém vlastním oslabení.
43:57 Vyloučen hráč #20 Monika Zikmundová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:57 Start má další přesilovku.
41:27 Venerová po silném souboji chvíli ležela a vypadalo to špatně. Naštěstí nakonec odešla v pořádku.
40:46 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 13:2
40:46 Vaňová využívá přesilovku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martina Juzlová družstva FAT PIPE Tigers Start98
40:00 Střely ve 2. části: 21:10
39:44 Vyloučen hráč #20 Monika Zikmundová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
39:44 Do konce druhé třetiny uvidíme přesilovku domácích.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:32 Domácí kombinují a vymýšlí akci.
34:15 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 12:2
34:15 Janatková využívá svou přesilovku.
33:03 Vyloučen hráč #18 Nikola Křemenáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
33:03 Tentokrát si zahraje přesilovku Start.
32:20 Faťunová trefuje břevno.
30:33 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 11:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #54 Eliška Rojíčková, asistoval #61 Mayya Lytorova (11:2)
30:33 Rojíčková se prosazuje.
29:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Nikola Křemenáková, asistoval #21 Kateřina Peterková (10:2)
29:55 Křemenáková našla skulinku mezi tyčkou  Galuškovou.
28:40 Start trpělivě vyčkává na příležitost zaútočit.
26:38 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 10:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #88 Barbora Vávrová, asistoval #46 Viktorie Váňová (10:1)
26:38 Domácí dávají už desátý gól.
25:35 Galušková opět podržela svůj tým.
23:12 Kračunova trefuje tyčku.
22:49 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #88 Barbora Vávrová, asistoval #13 Kristina Venerová (9:1)
22:49 Vávrová střílí už svůj čtvrtý gól.
22:44 Start opět přečkal své oslabení.
20:44 Vyloučen hráč #12 Tereza Míková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
20:44 Další přesilovka Sparty, tentokrát za sekání.
20:24 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #88 Barbora Vávrová bez asistence (8:1)
20:24 Vávrová si připisuje hattrick.
20:13 Tým domácích hraje v plném počtu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 17:9
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:47 Vávrová v šanci i v oslabení.
18:13 Vyloučen hráč #9 Alžběta Řeháková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za opakované přestupky
18:13 Hosté si zahrají přesilovou hru.
17:30 Odložené vyloučení a Sparta jde do šesti bez brankáře.
16:44 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #32 Monika Škorpová (7:1)
16:44 Janatková si připisuje hattrick.
16:34 Dobře myšlená standartka domácích z velkého brankoviště končí vedle branky.
15:55 Sparta teď skvěle zblokovala několik nebezpečných střel Chodova.
13:28 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #88 Barbora Vávrová, asistoval #16 Karolína Janatková (6:1)
13:28 Janatková našla volnou Vávrovou, která se trošku se štěstím trefuje.
10:11 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #61 Mayya Lytorova bez asistence (5:1)
10:11 Lytorová v brejku předvedla skvělou kličku.
09:08 Peterková po tvrdém souboji u mantinelu zůstává ležet a musela zasahovat zdravotnice.
07:34 Faťunová úplně sama. Galušková si jí ale pohlídala.
06:52 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #13 Kristina Venerová (4:1)
06:52 Stejná dvojice Venerová-Janatková, které zvyšují na 3:1.
05:56 Lytorova zkouší vystřelit, ale její střela byla slabá.
03:27 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:1
03:27 Janatková vrací Startu vedení.
02:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #52 Denisa Vajdlová, asistoval #24 Julie Faťunová (2:1)
02:54 Vajdlová po nahrávce Faťunové vyrovnává.
01:42 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová bez asistence (2:0)
01:42 Škorpová si vybojovala míček jednoduše vystřelila.
00:24 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 6. kola 1. ligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE Tigers Start98 a ACEMA Sparta Praha.