60
  • 60 59:06
    2

TJ Sokol Nové Strašecí - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:3
branky: 13. Viktorie Štiková, 15. Eliška Malíková, 50. Nina Schumannová, 57. Karolína Bulvová - 15. Michaela Mašková, 23. Karolína Raslová, 42. Martina Špetová; rozhodčí: Martin Pavlík - Jessica Keszi; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vendula Lisá 46 - Kristýna Votýpková 26; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): V první třetině jsme nasadily velké tempo, které nám v druhé periodě chybělo, ale semkly jsme se a společně došly k vytězství. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Fuj to byla ale holomajzna. Zkrátka když neproměníte sto přesilovek a dvěstě šancí, jde to blbě. Uplně zbytečně jsme nechali vyniknout soupeřovu brankářku. A taky stěnu za mantinelem. Snad nám do zítra trochu rozmrznou ruce a bude nám to lepit líp. Gratulujeme soupeři k bodům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:15
59:06 Vyloučen hráč #18 Nina Schumannová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
56:17 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #11 Petra Šteklová (4:3)
56:17 Bulvová zvyšuje na 4:3 střelou na vzdálenější roh
55:02 Dva neskutečné zákroky golmanky Somolové
52:24 Tučkové za chvíli rupnou nervy, hra se odehrvá ve vysokém tempu
49:19 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Nina Schumannová, asistoval #10 Karolína Bulvová (3:3)
49:19 Výborná crossová nahrávka od Bulvové, Schumannová zakončuje, to jsme ještě neviděli
48:44 Malíková opět neproměnuje
47:45 Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
47:09 Vyloučen hráč #18 Nina Schumannová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:31 Vyloučen hráč #17 Dominika Soukupová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hra rukou
41:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:3)
40:01 Úvodní buly vyhrávají hosté
40:00 Střely ve 2. části: 5:14
39:10 Kleknerová při výhozu trefuje hlavu soupeřky
36:36 Golmanka domácích drží svůj tým
32:43 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
30:57 Hráčka hostů leží na zemi, zdá se ale vše v pořádku
27:57 Vyloučen hráč #16 Kristýna Kleknerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
26:59 Šteklová zakopla o zakoplou protihráčku
26:42 Schumannová boří mantinely
22:46 Vyloučen hráč #11 Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za vysoká florbalka
22:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #73 Karolína Raslová, asistoval #88 Andrea Košťálová (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 14:20
19:20 Tučková v soubojích o míček stoprocentní.
14:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #79 Victoria Binědová (2:1)
14:49 Hosté snižují golový rozdíl
14:13 Tučkové střela na bránu a Malíková doráží
14:12 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #7 Zuzana Tučková (2:0)
12:59 Gol po skvělé dorážce Štikové
12:58 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #14 Viktorie Štiková, asistoval #10 Karolína Bulvová (1:0)
12:00 Kučerová výhoz na Štikovou, nájezd neproměněn
10:50 Křečková odehrála výborné střídání.
09:47 Petrová zahajuje akci hostujícímu týmu, gol však nepadl
05:30 Přesilovka domácího týmu se udržuje ve vysokém tempu.
03:44 Vyloučen hráč #11 Andrea Žižková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
03:43 Malíkové únik na branku neproměněn