(Macháčková)
56
  • 56 55:00

MITEL Florbalová akademie MB - SK Meťák České Budějovice 12:4
branky: 5. Aneta Hlušičková, 10. Michaela Bauerová, 15. Aneta Hlušičková, 23. Aneta Hlušičková, 26. Aneta Hlušičková, 26. Kristýna Gocová, 29. Michaela Bauerová, 33. Aneta Hlušičková, 42. Bára Klikarová, 44. Kristýna Gocová, 46. Veronika Kolářová, 50. Kristýna Gocová - 4. Aneta Lisová, 8. Anežka Macháčková, 17. Klára Asterová, 51. Petra Skříšovská; rozhodčí: Martin Preclík - Marek Jeřábek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Klára Šimonová 11 - Eliška Bártová 10, Veronika Šedivá 9; po třetinách: 3:3, 5:0, 4:1
60:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes se nám celkově nedařilo, neproměňovali jsme šance a směrem dozadu jsme nehráli zodpovědně. Po rychlých golech v druhé třetině jsme dali hlavy dolů a nedařilo se nám vrátit do zápasu. nDěkujeme soupeřkám za férové utkání
60:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér): V první třetině jsme si mysleli,že se dá hrát florbal bez pohybu. O pauze se toho dost řeklo a od druhé třetiny byl zápas na naší straně. Děkuji holkám, soupeři, divákům a rozhodčím.
57:30 Boleslav kontroluje hru za stavu 12:4
55:00 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #25 Anežka Macháčková.
55:00 Druhý nájezd Budějovic a opět neproměněný
52:20 Boleslav jde do tlaku na Budějovice
50:13 GÓL SK Meťák České Budějovice! 12:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #25 Anežka Macháčková (12:4)
50:13 Budějovice snižují
49:31 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 12:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #74 Kristýna Gocová, asistoval #45 Michaela Bauerová (12:3)
49:31 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Veronika Šedivá družstva SK Meťák České Budějovice
48:01 Tutovka Budějovic neproměněna
46:48 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #3 Marie Jozová.
46:48 Golmanka Boleslavi čape nájezd Budějovic
45:52 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 11:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová, asistoval #7 Sára Kolomazníková (11:3)
45:52 Boleslav opět navyšuje
44:30 Boleslav zvládá skórovat i ve čtyřech
43:34 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 10:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #74 Kristýna Gocová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (10:3)
42:35 Vyloučen hráč #78 Daniela Švejdová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
41:07 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 9:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #74 Kristýna Gocová (9:3)
41:07 Boleslav hned do úvodu přidává 9. branku
39:50 Střela do brankové konstrukce, nakonec gól nepadl
37:40 2. třetina zatím v rukou hráček Boleslavi
34:26 Budějovice se snaží dát gól, zatím ale neúspěšně
32:09 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 8:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #78 Daniela Švejdová (8:3)
30:05 Vyloučen hráč #30 Veronika Kolářová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
30:05 Boleslav jde do čtyř
28:12 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (7:3)
16:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (3:3)
09:23 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #2 Klára Šimonová (2:2)
09:23 Šimonová nachází dlouhým výhozem Bauerovou a ta proměňuje
08:10 Standartka Budějovic přerušena hrou v brankovišti
07:52 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 Anežka Macháčková, asistoval #14 Markéta Míchalová (1:2)
07:10 Nebezpečná střela Švejdové pouze do golmanky
05:40 Nebezbečná střela Zimové končí těsně vedle brány
04:43 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #30 Veronika Kolářová (1:1)
04:43 Boleslav dorovnává výsledek
03:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 Aneta Lisová, asistoval #23 Johana Tušlová (0:1)
03:16 První střela Budějovic končí v brance domácích
02:50 Boleslav kombinuje na polovině soupeře