(Špetová)
  • 59 58:57
    Black Angels

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - BLACK ANGELS 4:3
branky: 11. Tereza Duchková, 15. Kamila Kaslová, 18. Šárka Ježdíková, 59. Kamila Kaslová - 18. Ema Košťálová, 19. Vanda Šnajberková, 34. Markéta Baťková; rozhodčí: Adam Hofhansl - Filip Beran; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Anna Urbanová 10 - Markéta Antalová 17; po třetinách: 3:2, 0:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Jarolímová Anet (Trenér): Musíme se hodně rychle probrat v přístupu do zápasu a fungování v samotném zápase. Gratulujeme soupeři, děkujeme rozhodčím a zítra předvedeme lepší výkon.
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): V první řadě děkujeme soupeři za skvělý zápas, byla to potěcha pro oko prvoligového diváka. V první třetině jsme si vytvořili zajímavý náskok, ale soupeř se dokázal do zápasu rychle vrátit. Po všech stránkách vyrovnané utkání, na jehož konci jsme byli šťastnější a konec si pohlídali. Chválím svoje svěřenkyně za taktické zvládnutí zápasu a za koncentrovaný a obětavý výkon. Děkujeme i tradičně skvělým divákům a těšíme se na odvetu která nás čeká za týden v Poháru.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:50 Hosté to zkouší v šesti.
58:57 Timeout BLACK ANGELS
58:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #76 Martina Špetová (4:3)
58:57 Špetová přihrávkou našla Kaslovou a ta už se do odkryté branky nemýlila.
55:30 Pokus Duchkové Antalová napoprvé pustila, napodruhé se už míčku zmocnila.
52:54 Pokus Kaslové, později Maškové, oba dva ale těsně vedle.
51:11 Hra nahoru-dolů, nahození Binědové se Košťálové mezi tři tyče hostů nasměrovat nepodařilo.
50:10 Na druhé straně hasí Urbanová útok hostů.
49:05 Střelu Sukové z výtoče Antalová vyráží.
47:28 Přerostová mohla běžet sama na branku, míček se jí ale dostal za paty.
43:12 Slavia, především Kaslová, teď na chvíli přidusila hosty v jejich obranném pásmu.
41:35 Urbanová nadvakrát vychytala Košťálovou, která se objevila úplně sama před brankou domácích.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:58 Rychlý protiútok Binědová nevyužila a do třetí třetiny zůstává stav utkání 3:3.
33:42 Košťálová přestřeluje odkrytou branku domácích.
33:07 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (3:3)
28:30 Hosté i přes všechny šance domácích oslabení přežili.
27:21 Tygří zákrok Antalové proti Binědové.
26:50 Binědová rozezněla konstrukci branky hostů střelou do tyčky, z dorážky pak Mašková trefila břevno.
26:30 Svoji první přesilovku si zahrají i domácí.
26:29 Vyloučen hráč #16 Sabina Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:07 Kaslové se podařilo po přihrávce od Sukové dostat do zakončení, Antalová však střelu vyráží.
23:02 Domácí se snáží probojovat k brance hostů, vždy ale skončí zpátky na své obranné polovině.
20:26 V úvodu druhé třetiny na míčku hosté, po střele mimo mohou ale rozehrávat domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
18:18 Hosté dotahují na rozdíl jednoho gólu.
18:17 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #21 Vanda Šnajberková, asistoval #19 Markéta Baťková (3:2)
17:49 Skvělý obranný zákrok Sukové.
17:37 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #26 Magdalena Folková (3:1)
17:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #57 Šárka Ježdíková, asistoval #47 Lenka Přerostová (3:0)
14:51 Střela Kaslové od půlky zaplula přesně k tyči a domácí tak odskakují na rozdíl dvou branek.
14:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (2:0)
12:25 Další pokus Duchkové z podobného prostoru, tentokrát ale Antalová chytá.
10:18 Duchková otvírá skóre zápasu střelou z "mezikruží."
10:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #42 Terezie Lejbová (1:0)
07:14 Domácí díky několika zblokovaným střelám oslabení přežili.
05:15 Závar před Urbanovou končí faulem domácích a hosté si zahrají první přesilovku zápasu.
05:14 Vyloučen hráč #42 Terezie Lejbová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
03:48 První střelu zaznamenaly také hosté, Urbanová s ní však neměla problém.
03:12 Dobrý backcheck od Duchkové.
01:28 O první pokus na bránu se postaraly domácí, konkrétně Špetová.
00:01 Úvodní buly pro domácí.