2:11
    Nella STAŠKOVÁ
    ()

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - SK Meťák České Budějovice 2:11
branky: 24. Veronika Jílková, 60. Nella Stašková - 3. Petra Skříšovská, 23. Klára Jiříková, 26. Johana Tušlová, 28. Lucie Bicková, 30. Šárka Severová, 34. Barbora Zimová, 35. Kateřina Vojtová, 36. Julia Tomaili, 48. Klára Jiříková, 51. Klára Jiříková, 57. Vu Dieu Linh Trinh; rozhodčí: Jan Novotný - Lukáš Teska; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 65 - Veronika Šedivá 21; po třetinách: 0:1, 1:7, 1:3
60:00 Komentář domácích Vondruška Jan (Trenér): Dnešní zápas jsme prohrály přístupem ve 2. třetin, a poté už se nedařilo vrátit do herně dobré 1. třetiny. Ve 3. třetině jsem měl pocit, že námi soupeř pohrdá a toto do florbal nepatří. Pokud se pletu, tak se omlouvám.
60:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes jsme po celý zápas diktovaly tempo hry a byly jsme aktivní i napadaly soupeřky. Konečně jsme proměnily vytvořené šance. Holkám moc děkuji za obětavost a nasazení v dnešním zápase. Všechny tři lajny hrály výborně. Věřím, že nás tento zápas nakopne do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 7:17
59:22 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:11
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková bez asistence (2:11)
56:43 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Vu Dieu Linh Trinh, asistoval #13 Julia Tomaili (1:11)
50:27 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:10
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #7 Barbora Zimová (1:10)
47:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #44 Veronika Šedivá (1:9)
45:17 Další tyčka od Marti Hrdličkové, smůla dnes se nedaří.
40:00 Střely ve 2. části: 4:29
35:11 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #13 Julia Tomaili, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (1:8)
34:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:7
Vlastní branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #8 Kateřina Vojtová (1:7)
33:23 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #7 Barbora Zimová, asistoval #10 Klára Asterová (1:6)
29:18 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
29:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Šárka Severová, asistoval #25 Anežka Macháčková (1:5)
27:09 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #96 Lucie Bicková, asistoval #83 Klára Jiříková (1:4)
25:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #23 Johana Tušlová, asistoval #28 Kateřina Žižková (1:3)
23:41 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #49 Veronika Jílková, asistoval #10 Nella Stašková (1:2)
22:24 Nádherné břevno od Marti Hrdličkové.
22:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #10 Klára Asterová (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:30
05:42 Vyloučen hráč #10 Klára Asterová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
02:43 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #26 Tereza Procházková (0:1)