• 60 59:30
    2
    Barbara LIVOROVÁ

FAT PIPE Tigers Start98 - Panthers Praha 13:3
branky: 1. Nikola Skoková, 7. Nikola Skoková, 8. Mayya Lytorova, 11. Kristina Venerová, 12. Zuzana Simandlová, 16. Nikola Skoková, 24. Emilie Skalíková, 26. Nikola Skoková, 33. Nikola Skoková, 38. Emilie Skalíková, 44. Nikola Skoková, 48. Sofie Skalíková, 51. Kateřina Ciblová - 3. Jana Pavlicová, 6. Tereza Bočková, 7. Eliška Zubová; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Eliška Držíková 17 - Kateřina Macounová 41; po třetinách: 6:3, 4:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Dneska po opět nepovedeném vstupu do utkání jsme se oklepali a dostali se do naší hry. Následně jsme od druhé poloviny první třetiny kontrolovali hru a šli si jasně za úspěšným výsledkem. Víkend krásný, 6 bodů a dotáhli jsme se zpět na čelo. Pokračuje dále a těšíme se na další zápasy. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme hodně štěstí vy zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Ďurina Matěj (Asistent trenéra): Utkání se teď hodnotí velmi těžko, velmi povedený vstup do zápasu, který jsme opět nedokázali udržet. Na našem cíli se nic nezmění a my si stále půjdeme tvrdě za svým. Díky soupeři za utkání. W
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
59:59 Start svoji poslední přesilovou hru nevyužívá.
59:30 Vyloučen hráč #77 Barbara Livorová družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
58:49 Probíhá odložené vyloučení pro domání Start.
57:53 Skalíková E. nevyužila krásné nahrávky před bránu.
57:12 Panthers už jen v podstatě brání.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:23 Tým hostů hraje v plném počtu.
53:23 Vyloučen hráč #54 Tereza Bočková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
52:39 Probíhá další odložené vyloučení pro Start.
50:21 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 13:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #7 Kateřina Ciblová, asistoval #27 Nikola Skoková (13:3)
50:21 Ciblová využívá přesilovku a skóruje.
49:08 Vyloučen hráč #23 Petra Budská družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
48:31 Právě probíhá odložené vyloučení pro Start.
47:11 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 12:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #70 Sofie Skalíková bez asistence (12:3)
47:11 Skalíková S. přelstila brankářku a dochází k opětovnému navýšení.
46:40 Macounová vyráží střelu Startu a míček končí mimo hřiště.
44:59 Dlouhý souboj v rohu ukončuje písknutí rozhodčího.
43:52 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 11:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková bez asistence (11:3)
43:32 Start se dostává do velkého náskoku, který bude tým Panthers těžce dohánět.
40:32 Právě proběhla menší výměna názoru, ale hra pokračuje beze změn.
40:02 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 19:7
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:43 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 10:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #13 Tereza Míková (10:3)
37:43 Skalíková E. přeměňuje skóre na dvouciferné číslo.
36:43 Hromková zkouší dorážet nahrávku, ale Držíková vyráží míček.
36:39 Janatková běží přes půl hřiště, zkouší střílet, ale Macounová byla připravena zakročit.
35:00 Standardní rozehrávka Panthers končí mimo bránu.
34:02 Janatková po drsnějším souboji ztrácí florbalku.
32:30 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #13 Tereza Míková (9:3)
32:30 Skokové to dnes opravdu pálí!
31:12 Rozehrávka z rohu Startu.
29:59 Ani jednomu týmu se dlouhou dobu nedaří udržet míček v jejich prospěch.
27:54 Macounová právě předvedla skvělý výkon v bráně, kdy vychytala 3 střely po sobě.
25:23 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #22 Kristýna Jirásková (8:3)
25:23 Jirásková nahrává Skokové na další branku.
24:49 Panthers v první třetině nebyli střelově nejsilnější, ale vypadá to, že by se jejich stav mohl pro tuto třetinu zlepšit.
23:18 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #27 Nikola Skoková (7:3)
23:18 Skoková nahrála na Skalíkovou E., které stačilo už jenom zavěsit.
20:31 Tým Panthers hraje v plném počtu.
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 18:6
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:31 Vyloučen hráč #59 Emily Maurerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
17:43 Právě nastává odložené vyloučení pro Start.
17:20 Pavlicová se pokusila o střelu do levého dolního rohu, ale bohužel pro Panthers míček sjíždí.
15:31 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #47 Veronika Fialková (6:3)
15:31 Skoková se úplně uvolnila a navedla míček do brány.
14:12 Rozehnalová střílí téměř z půlky, ale Držíková zadržela její střelu.
11:24 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #9 Alžběta Řeháková (5:3)
11:24 Macounová se nejdřív pokusila zachytit míček do nohou, avšak míček se odráží do brány a Start opět skóruje.
10:21 Brankářka zabraňuje střele Skokové.
10:10 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #12 Kristina Venerová, asistoval #16 Karolína Janatková (4:3)
10:10 Startu se nelíbil vyrovnaný stav, a proto navyšuje na 4:3.
07:07 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova, asistoval #9 Alžběta Řeháková (3:3)
07:07 Startu stačila na dorovnání pouhá minuta.
06:47 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #55 Emilie Skalíková (2:3)
06:47 Rychlá odpověď na předešlý gól Panthers.
06:05 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #77 Barbara Livorová (1:3)
06:05 Livorová nahrává Zubové a ta střílí do odkryté branky a navyšuje na 3:1.
05:14 Skoková zvoní na branku Panthers.
05:07 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Tereza Bočková, asistoval #74 Kateřina Macounová (1:2)
05:07 Panthers jdou poprvé v tomto utkání do vedení.
02:51 Jiráskové se zamotaly ve velkém brankovišti nohy a samovolně padá.
02:46 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #54 Tereza Bočková (1:1)
02:46 Jana Pavlicová z týmu Panthers odpovídá a vyrovnává na 1:1.
00:28 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #7 Kateřina Ciblová (1:0)
00:28 První branku zápasu vstřelila hráčka Nikola Skoková a otevírá tím dnešní skóre.
00:02 Úvodní vhazování 1. třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás na dnešním utkání 1. ligy žen, kde se na sportovní hale Jižní Město utká domácí tým FAT PIPE Tigers Start 98 proti hostujícím Panthers Praha.