2:7
    Daniela JANDÁČOVÁ
    (Pavlíková)

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBC Česká Lípa 2:7
branky: 26. Adéla Chrtová, 46. Karolína Hašlová - 13. Petra Pavlíková, 25. Štěpánka Haklová, 31. Markéta Cháberová, 32. Nela Meďášová, 33. Kateřina Hanzlíková, 42. Karolína Zikmundová, 59. Daniela Jandáčová; rozhodčí: Lenka Morová - Jan Lukáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 22 - Nikola Soukupová 23; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:2
60:00 Komentář domácích Mádr Tomáš (Asistent trenéra): Dnešní utkání bylo oproti včerejšku z naší strany daleko povedenější, i když chyběla přesnost v zakončení. Do druhé poloviny soutěže víme na čem zapracovat a vrátíme se silnější. Děkuji soupeři za zápas a šťastnou cestu na Sever.
60:00 Komentář hostů Klivický Michal (Vedoucí): Oproti včerejšímu zápasu, dnešní zápas odmakaný od první do poslední minuty a proto si odvážíme 3 body. Děkuji holkám, jak po předchozím zápase přistoupili k dnešnímu utkání a odevzdali maximum. Děkuji soupeřum za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:17 GÓL FBC Česká Lípa! 2:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #18 Daniela Jandáčová, asistoval #88 Petra Pavlíková (2:7)
54:05 Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:42 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (2:6)
42:24 Vyloučen hráč #38 Nela Meďášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
41:50 GÓL FBC Česká Lípa! 1:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #8 Šárka Minářová (1:6)
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
36:10 Vyloučen hráč #11 Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
32:38 GÓL FBC Česká Lípa! 1:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (1:5)
31:59 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
31:59 GÓL FBC Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #38 Nela Meďášová bez asistence (1:4)
30:05 GÓL FBC Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #29 Blažena Menšíková (1:3)
25:00 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #29 Adéla Chrtová, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (1:2)
24:08 GÓL FBC Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #38 Nela Meďášová (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:6
12:14 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (0:1)
10:27 Vyloučen hráč #27 Johana Vejvodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání