Marie JIRKOVÁ
  • 60 59:05
    FA MB

BLACK ANGELS - MITEL Florbalová akademie MB 10:7
branky: 2. Ema Košťálová, 8. Sabina Šnajberková, 11. Markéta Baťková, 15. Veronika Balejová, 28. Ema Košťálová, 30. Ema Košťálová, 37. Veronika Balejová, 42. Vendula Kolkusová, 50. Markéta Baťková, 52. Ema Košťálová - 6. Michaela Bauerová, 17. Kristýna Gocová, 20. Kristýna Gocová, 27. Barbora Špačková, 30. Ivana Miklíková, 32. Kristýna Gocová, 47. Veronika Zittová; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Šárka Černá 19 - Klára Šimonová 34; po třetinách: 4:3, 3:3, 3:1
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Zlepšená ofenzivní i defenzivní fáze v naší hře. Musíme se vyvarovat výpadků, které nás pak stojí spoustu sil a dostaneme zbytečné góly. děkujeme soupeři, rozhočním a pořádajícímu týmu.
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): Přestřelka, kterou jsem upřímně nečekal. Jsem rád, že naše branky padly z připravených kombinací, ve kterých už je vidět nějaký smysl. Na druhou stranu mě mrzí několik zbytečně obdržených branek, které padnou z věcí, které si nespočetněkrát ukazujeme. Pochvalu určitě holky mají, zápas odmakaly a do poslední chvíle se věřilo v dorovnání. nDěkuji i soupeři za pěkný zápas. n n
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:20 Konec se blíží, hosté jsou v oslabení, ale útočí dál a dál
59:05 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
59:05 Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
57:58 Je to napínavé, Mladá Boleslav se snaží využít každé šance
56:00 4 minuty do konce utkání. Zvládne Mladá Boleslav ještě otočit výsledek?
53:35 Nová razantně sekla do hokejky soupeře. Děkuje bohu, že nejde na trestnou lavici
51:36 10!!! 10 golů dali domácí! Košťálová střílí nádherný gol o tyčku a zvyšuje na 10:7
51:35 GÓL BLACK ANGELS! 10:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (10:7)
50:13 Balejová sice střílí do branky, ale rozhodčí píská faul a žádná oslava golu se nekonná
49:45 Domácí hrají v plném počtu, zvládli mezitím dát i branku a vedou 9:7
49:41 GÓL BLACK ANGELS! 9:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #71 Karolína Laura Hornová (9:7)
48:08 Domácí jsou sice v oslabení, ale na branku útočí dál!
47:45 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
46:58 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 8:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #9 Pavlína Soukupová (8:7)
45:14 Vyrovnaný zápas pokračuje, hra je opět nahoru a dolů. Dočkáme se další branky?
42:30 Domácí Black Angels jsou hlavním kandidátem na vítězství. Jedou maximalní press na soupeře (a taky proto že vedou 8:6)
41:39 GÓL BLACK ANGELS! 8:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #19 Markéta Baťková (8:6)
40:48 Vyloučen hráč #77 Kristýna Gocová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:45 Nová ke konci posílá střelu která letí přímo do brankáře
39:00 Minuta do konce, zrodí se nějaká akce?
37:14 Hra je nahoru dolů, obě družstva bojují o vítězství
36:25 GÓL BLACK ANGELS! 7:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová bez asistence (7:6)
35:00 Domácí rozhodně s výsledkem 6:6 nejsou spokojení, a proto se ženou do útoku hned co mají balonek
31:35 Balejová to zkoušela zády k brance, gol to bohužel nebyl
31:14 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Kristýna Gocová, asistoval #9 Pavlína Soukupová (6:6)
29:40 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #6 Marie Jirková (6:5)
29:10 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #71 Karolína Laura Hornová (6:4)
28:04 Hosté se drží ve vedení i přes nátlak hostů
27:41 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (5:4)
26:30 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #79 Barbora Špačková, asistoval #7 Sára Kolomazníková (4:4)
26:30 HOSTÉ SROVNÁVAJÍ!!! Napínavý zápas zdaleka ještě nemá vítěze
23:34 Vyloučen hráč #7 Sára Kolomazníková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
23:06 Standartní situcae na polovině hosté nevyužili, míček si přebírá protihráč
21:51 Zittová nahrává ze středu před branku soupeře, ale míček si převzal soupeř a šel do útoku
20:16 Hlušičková hned ze začátku střílí, ale střela byla zblokována
20:00 Střely v 1. části: 17:11
19:22 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Kristýna Gocová, asistoval #96 Veronika Zittová (4:3)
19:22 Minutu před koncem 1. třetiny hosté snižují na 4:3 díky Kristýně Gocové
16:20 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:2
14:51 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová, asistoval #46 Eliška Nová (4:1)
14:51 Bleci od svojí branky rozeháli tak dobře, že z toho padl gol
13:40 Hosté právě měli nádhernou akci, ale končí střelou přímo do rukavic Černé
12:52 Šimonová vytáhla nádherný zákrok
11:16 Domácí tým se žene do útoku, ale akce končí střelou mimo branku
10:49 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #64 Veronika Balejová (3:1)
08:15 Balejová vybojovala míček na polovině a střílí, avšak její střela končí v rukavicích brankářky
07:20 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Sabina Šnajberková bez asistence (2:1)
07:20 Šnajberková využívá přesilovky a dává gol! Black Angels vede 2:1
05:35 Domácí Black Angels mají přesilovku. Podaří se jim jí využít? Zatím drží hru na polovině soupeře a pomalým založením akce hledají prostor na střelu
05:34 Vyloučen hráč #65 Markéta Žbánková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
05:20 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #40 Aneta Hlušičková (1:1)
03:47 Hosté měli standardní situaci z rohu na polovině soupeře, avšak šance nevyužili
03:16 Domácí drží hru na polovině soupeře
01:26 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (1:0)
01:26 Košťálová dává 1. gol a posílá svůj tým Black Angels do vedení
00:23 Bleci už od začátku jdou do útoku