• 59 58:44
    12:3
    (Kris)

Panthers Praha - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  12:3
branky: 1. Barbara Livorová, 7. Jana Pavlicová, 16. Andrijana Kris, 18. Anna Staňková, 31. Andrijana Kris, 38. Eliška Zubová, 47. Veronika Raková, 49. Anna Staňková, 53. Tereza Bočková, 54. Šárka Hromková, 56. Eliška Tázlerová, 59. Jana Pavlicová - 20. Nella Stašková, 37. Šárka Houzarová, 52. Šárka Houzarová; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 20 - Veronika Podlahová 32; po třetinách: 4:1, 2:1, 6:1
60:00 Komentář domácích Ďurina Matěj (Asistent trenéra): Série porážek prolomena. Zápas jsme dokázali udržet ve svých rukou po celou dobu, od toho bude důležité se odpíchnout. Čeká nás druhá půlka zakladní hrací části a bude důležité se každý zápas koncentrovat na sto procent a směrem k play-off naše výkony postupně přibližovat k  dokonalosti. Díky soupeři za zápas a už se připravujeme na zítra. W
60:00 Komentář hostů Mádr Tomáš (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas. Na nás je vidět zlepšení oproti předešlým zápasům, ač výsledek tak nevypadá. Hráli jsme s ex extraligovým týmem i vyrovnané pasáže hry. Soupeři hodně zdaru do dalších bojů a my jdeme šetřit síly na zítra do Plzně.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
58:44 GÓL Panthers Praha! 12:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #12 Andrijana Kris (12:3)
57:48 Timeout Panthers Praha
57:16 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #12 Andrijana Kris.
55:02 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
55:02 GÓL Panthers Praha! 11:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Eliška Tázlerová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (11:3)
53:13 GÓL Panthers Praha! 10:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #49 Eliška Zubová (10:3)
52:08 GÓL Panthers Praha! 9:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Tereza Bočková bez asistence (9:3)
51:03 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 8:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #8 Kateřina Vojtová (8:3)
48:12 GÓL Panthers Praha! 8:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková z trestného střílení (8:2)
46:07 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #33 Veronika Raková, asistoval #49 Eliška Zubová (7:2)
40:31 Vyloučen hráč #3 Nicola Braunová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
37:34 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #77 Barbara Livorová (6:2)
36:55 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #27 Johana Vejvodová (5:2)
30:34 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris, asistoval #17 Anna Staňková (5:1)
26:56 Vyloučen hráč #59 Emily Maurerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
25:35 Oproti minulé třetině šlo na obě branku značně menší počet střel... že by holkám docházela síla?
20:31 Vyloučen hráč #11 Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 19:10
19:47 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková bez asistence (4:1)
19:47 Šíleně trefený gól přímo do víka, zeď v nedohlednu, nulový úhel - ale i takové góly padají.
17:34 GÓL Panthers Praha! 4:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková bez asistence (4:0)
16:23 Hosté hrozí u branky domácích, ale Macounová stále drží čístý štít.
15:27 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris, asistoval #88 Jana Pavlicová (3:0)
14:48 Vyloučen hráč #28 Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
10:00 Hra je v rámci fair-play, ba i kamarádská. Pěkná podívaná.
06:24 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #54 Tereza Bočková (2:0)
06:24 Pavlicová dostala naservírováno do prázdé brány, ale uspěla až na podruhé.
03:51 Parádní zákrok Macounové.
02:43 Velmi aktivní pasáž, složitě se to popisuje. Míček lítá z čepele na čepel.
00:52 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Barbara Livorová, asistoval #49 Eliška Zubová (1:0)
00:52 Nejprve parádní backhandový pokus Pavlicové, odražený míček našla Livorová a posílá domácí tým do vedení.
00:01 Zahajovací buly vyhrávají hosté.
00:00 Zdravím Vás z Rudné u 15. kola 1. ligy žen. Začínáme již za malý moment.