60
  • 60 59:51
    Chomutov

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 8:5
branky: 4. Tereza Suková, 13. Simona Mock, 16. Tereza Suková, 17. Simona Pilíková, 18. Nela Fojtíková, 42. Adriana Hýsková, 56. Petra Malecká, 57. Petra Malecká - 1. Petra Bratschaedlová, 23. Klára Mečířová, 30. Eliška Poláková, 57. Petra Bratschaedlová, 58. Klára Mečířová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 216; zásahy brankářů: Karolina Bačková 20 - Veronika Novotná 23; po třetinách: 5:1, 0:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Asi nás zaskočilo, jak jednoduše jsme se dostali do vedení. Chomutov jsme potom zbytečně nechali hrát. Dolu nás navíc poslalo i zranění naší hráčky. Naštěstí jsme se dokázali zvednout a jednoho z černých koní ligy jsme donutili bojovat o výsledek zápasu. My jsme se zaměřili na florbal, což vidíme na hřišti raději než boj. Ten patří do jiných arén. Děkuji všem za utkání i atmosféru, která dnes byla místy opravdu zábavná.
60:00 Komentář domácích: Dnes z naší strany produktivní první třetina která asi rozhodla zápas ale potom jsme přestali hrát pod vidinou náskoku a už to byl spíš boj . Děkujem soupeři za slušné utkání
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:51 Timeout Florbal Chomutov
57:20 Roztrhl se nám tu pytel a padá tu branka za brankou. Důraz Mečířové a dorážka před brankovou čárou.
57:19 GÓL Florbal Ústí! 8:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (8:5)
56:58 GÓL Florbal Ústí! 8:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová bez asistence (8:4)
56:27 GÓL Florbal Chomutov! 8:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #19 Viktorie Rázková (8:3)
55:40 Nádherná souhra domácích končí krásnou branku v podání Malecké.
55:39 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (7:3)
55:29 Chomutov tlačil, ale přesilovku i přes několik nadějných pokusů nevyužil.
52:55 Vyloučen hráč #81 Anna Stará družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
51:45 Malecká opět udělala vítr v obraně Ústí, její zakončení kryje Novotná.
50:37 Tyč Kamenické! Chvilku poté dělovka Pilíkové mimo.
49:40 Domácí fanoušci ženou Chomutov k další výhře v derby.
48:33 Velký potlesk pro zraněnou Bačkovou, která pokračuje ve hře.
48:28 Ústí v určitých fázích zápasu předvádí sympatický výkon.
47:39 Hráčky Chomutova mají utkání pod kontrolou.
42:35 Po brance Hýskové se do dvou obrovských šancí dostala Šindelářová.
41:49 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (6:3)
40:20 Chomutov vstoupil do třetí části aktivně! Hýsková pálí jen těsně vedle.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:04 Ústí je v této třetině nebezpečnějším celkem.
38:29 Vytrhlíková promáchla před prázdnou brankou.
37:34 Šindelářová svůj samostatný únik brankou nezakončila.
36:27 Obrovská šance Ústí po špatném rozebrání domácích hráček.
35:01 Pokračujeme ve 4 hráčkách na obou stranách.
35:00 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
35:00 Vyloučen hráč #7 Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
33:45 Zápas se hodně přitvrdil, tři chomutovské hráčky na zemi během minuty.
29:49 Máme tady zaděláno na drama. Ústí je dnes až nebývale produktivní.
29:48 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #3 Lucie Špírková (5:3)
27:45 Dělovka Havlínové letí nad branku.
26:45 Chomutov předvádí ve druhé třetině prozatím rozpačitý výkon.
22:29 Ústecké hráčky jsou opět ze začátku třetiny produktivní a snižují na 2:5.
22:28 GÓL Florbal Ústí! 5:2
20:30 Aktivní Malecká dělá obraně hostů svojí rychlostí obrovské problémy.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:59 Po nepovedeném začátku Chomutov úvodní část naprosto ovládl a vede 5:1.
19:26 Po dlouhé době velká šance Ústí a výborná Bačková v brance.
17:12 Fojtíková tečuje přihrávku Vytrhlíkové a Chomutov kompletuje bůra!
17:11 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (5:1)
16:25 Chomutov se rozjíždí naplno a Pilíková posílá domácí do vedení o 3 branky.
16:24 Timeout Florbal Ústí
16:24 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #15 Natálie Kamenická (4:1)
15:56 Suková se tlačila do zakončení a podruhé v zápase překonává Novotnou.
15:55 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Rázková (3:1)
14:42 Výborné napadání Pilíkové a zisk balonku pro Chomutov.
13:55 Výhoz Bačkové do brejku zachytila až brankářka Novotná.
12:31 Mock vystihla přihrávku hostí a samostatný únik zakončila dělovkou pod horní tyč. Chomutov se dostává do vedení.
12:30 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Simona Mock bez asistence (2:1)
11:31 Chomutov tlačí a Ústí se soustředí na pozornou obranu v čele s výbornou Novotnou.
08:03 Chomutov vyrovnávají brankou ožil a v utkání dominuje.
07:32 Dělovku Morovék tyči výborně kryje Novotná.
03:59 Výborný průnik Malecké zužitkovala brankou do prázdné Tereza Suková a máme vyrovnáno.
03:58 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #50 Petra Malecká (1:1)
02:55 Chomutov je z vývoje utkání evidentně opařený.
00:38 Hostující hráčky využívají první střelu na branku a otevírají skóre utkání.
00:37 GÓL Florbal Ústí! 0:1
00:01 Úvodní vhazování pro domácí Chomutov.