• 60 59:15
    12:5
    (Skoková)

FAT PIPE Tigers Start98 - TJ Sokol Královské Vinohrady 12:5
branky: 2. Nikola Skoková, 10. Denisa Bubeníková, 11. Nikola Skoková, 25. Sofie Skalíková, 29. Mayya Lytorova, 40. Emilie Skalíková, 42. Emilie Skalíková, 50. Eva Křtěnová, 58. Kristýna Jirásková, 58. Mayya Lytorova, 59. Eva Křtěnová, 60. Eva Křtěnová - 8. Nikola Trnková, 14. Angelika Bližňáková, 24. Kateřina Radostová, 35. Nikola Trnková, 54. Natalie Vesecká; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Michaela Galušková 15 - Daniela Kreisingerová 25; po třetinách: 3:2, 3:2, 6:1
60:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Jak napsal kolega, každá série jednou končí.. My jsme dnes měli v zápase stoupající tempo a zápas tak i vypadal. Narovinu, věděli jsme, že to nebude zadarmo, ale nastavili jsme si dobrý plán a ten vyšel. Holky to dneska odmakaly naplno a za to je chválím, skvělý zápas. Děkuji také soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): Věděli jsme, že dneska budeme čelit velmi kvalitnímu soupeři a to se maximálně potvrdilo. Nikdy nic nepokračuje věčně a nám dneska skončila úžasná série výher. Jediné co nás mrzí je výpadek ve třetí třetině, který zkazil celkový dojem zápasu. Máme plno zpětné vzaby, kterou využijeme v tréninkovém procesu, abychom se vrátili opět na vítěznou vlnu. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:15 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 12:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová, asistoval #27 Nikola Skoková (12:5)
59:15 Opět se prosazuje Křtěnová.
58:10 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 11:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová, asistoval #22 Kristýna Jirásková (11:5)
58:10 Jirásková našla Křtěnovou.
57:58 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 10:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova bez asistence (10:5)
57:58 Lytorova se trefuje do prázdné branky.
57:50 SKV jde do šesti bez brankáře.
57:26 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:26 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #27 Nikola Skoková (9:5)
57:26 Tým hostů si vybral oddechový čas.
57:26 Jirásková střílí ze zášvihu.
57:01 Právě probíhají posalední tři minuty třetí třetiny.
56:28 Souboj u mantinelu vyhrálka Fialková.
53:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #84 Eliška Hladíková (8:5)
53:19 SKV pomalu dotahuje gólový náskok Startu.
52:33 Hladíková rozehrává z půlky.
51:49 Start byl opět v šanci, ale tentokrát neúspěšně.
50:32 Skalická střílí, její střela ale míjí branku.
49:36 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:4
49:36 Jirásková nahrává Křtěnové, která střílí svůj první gól dneška.
47:19 Start rozehrává, ale míček končí za mantinelem.
45:53 Vesecká střílí, ale Galušková vyráží.
43:47 SKV rozehrává z rohu domácích.
41:11 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #47 Veronika Fialková (7:4)
41:11 Skalíková využívá nahrávku od Fialkové.
40:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:4
39:05 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #77 Denisa Bubeníková (6:4)
39:05 Start dává v poslední minutě šestý gól.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:21 Skalíková nahazovala ze středu před branku.
34:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (5:4)
34:35 Trnková se opět prosazuje.
33:39 SKV drží míček a vymýšlí akci.
30:20 Jirásková střílí, ale vedle.
28:08 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova, asistoval #13 Tereza Míková (5:3)
28:08 Lytorové střela skončila v brance.
27:40 Hra se trochu uklidnila.
24:09 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #70 Sofie Skalíková, asistoval #22 Kristýna Jirásková (4:3)
24:09 Skalíková našla skulinku ve vinohradské brance.
23:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #66 Natalie Vesecká (3:3)
23:40 Radostová srovnává na 3:3.
23:12 Tým hostů hraje v plném počtu.
22:59 Trnková zachytila nahrávku přímo před bránu.
22:13 Bližňáková se i v oslabení dostala ke střele.
21:12 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
21:12 Další vyloučení hostů.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
15:12 Hladíková zblokovala útok domácích.
14:30 Vinohrady hrají v plném počtu.
13:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková bez asistence (3:2)
13:43 Obránkyně Startu se nepohodly, míček jim vzala Bližňáková a zakončuje ve svém vlastním oslabení.
12:30 Vyloučen hráč #98 Konstantýna Klosová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
12:30 Domácí si zahrají přesilovku.
12:00 Odložené vyloučení a Start jde do šesti bez brankáře.
11:18 Lytorova dostala nahrávku před branku, ale neproměnila.
10:12 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #22 Kristýna Jirásková (3:1)
10:12 Skoková se opět prosazuje, tentokrát po nahrávce Jiráskové.
09:29 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #13 Tereza Míková (2:1)
09:29 Bubeníková střílí gól a Start jde opět do vedení.
09:10 SKV blokuje střelu Bubeníkové.
07:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (1:1)
07:02 Trnková se prosazuje a máme vyrovnáno.
05:57 Fialková střílí, ale Kreisingerová chytá.
03:56 Start zatím převažuje na míčku.
01:26 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #19 Eva Křtěnová (1:0)
01:26 Skoková otevírá skóre.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním 15.kole 1. ligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE Tigers Start98 a TJ Sokol Královské Vinohrady.