• 57 56:56
    5:2
    (Vachulová)

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 5:2
branky: 1. Vendula Kolkusová, 30. Zuzana Mervartová, 48. Markéta Chaloupecká, 54. Markéta Baťková, 57. Vendula Kolkusová - 28. Kateřina Peterková, 45. Pavla Lišková; rozhodčí: Štěpán Weber - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Markéta Antalová 20 - Karolina Hujerová 21; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): V naší hře jsme udělali během víkendu zase další progres, nicméně stále není tak výrazný, abychom z těchto náročných utkání dokázali získat body. Našemu týmu bych ale chtěl dát za víkend kredit, oba zápasy jsme odpracovali na maximum. Z proher se oklepeme a připravíme na příští víkend.
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Dnes vydřené utkání, zlepšená hra v obranné fázi, v útoku nám to trošku drhlo ale jsme rádi za vítězný víkend. Děkujeme malým divačkám, rozhodčím, soupeřum a pořádajícímu týmu. Hned nás ten florbal víc baví.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:59 A máme tu konec
59:14 Antalová (Bleci) chytá všechno co na ní létá
58:36 Sparta tlačí co to jde, ale k brance se nedostávají a stav zůstává 5:2
56:57 Je pravděpodobně rozhodnuto, Bleci po golu Kolkusové vedou 5:2
56:56 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #9 Denisa Vachulová (5:2)
55:00 5 minut do konce. Vznikne nějaké drama?
54:14 Po timeoutu chtěli rozhodčí hrát, dokonce písknuli k rozehání a hra začala. Problém byl že brankářka Sparty byla u pořadatelů když se nechávala ošetřit
54:13 Timeout ACEMA Sparta Praha
53:37 Peterková (Sparta) chtěla střelit zády k brance, ale akce končí jejím došvihem
53:17 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (4:2)
53:17 Baťková (Bleci) zvyšuje na 4:2!!!
52:44 Mervatové (Bleci) střela nesedla :(
51:53 Bleci v plném počtu
49:53 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
49:53 Šnajberková (Bleci) si jde sednout na 2 minuty. Sparta bude hrát v přesilovce
48:18 Jakešová (Sparta) leží na zemi, vypadá to že díky bohu nejde o nic vážného
47:48 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #9 Denisa Vachulová (3:2)
47:48 "A JE TO GOOOOOL", zařval někdo z tribuny. Chaloupecká (Bleci) zvyšuje na 3:2
44:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #18 Nikola Křemenáková (2:2)
44:27 Lišková (Sparta) srovnává na 2:2. Dočkáme se výhry Sparty, nebo Bleci opět půjdou do vedení?
42:50 Peterková (Sparta) se zranila a tím se pozastavila hra. Díky bohu nejde o nic vážného a do zápasu pravděpodobně ještě zasáhne
42:38 Balejová (Bleci) byla v dobré pozici pro střelbu, ale trefuje tyč
41:19 Sparta v plném počtu
40:57 Sparta posiluje o jednoho hráče navíc. Hraje se 5 na 4
40:00 Poslední třetina je tu. Bleci ještě chvíli mají přesilovku 5 na 3
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:20 5 na 3. Podaří se Blekům skorovat?
39:19 Vyloučen hráč #21 Kateřina Peterková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
38:57 Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
38:57 To už je 4. vyloučení pro Spartu za sekání, tak snad toho Bleci konečně využijí :D
38:06 Kolkusové (Bleci) projel míček mezi nohama, branka ale ohrožena nebyla
33:15 Bleci v plném počtu. Zvládnou výhody přesilové hry využít?
32:47 A bude to 4 na 4. Zikmundová (Sparta) si jde sednout na 2 minuty
32:46 Vyloučen hráč #20 Monika Zikmundová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
31:40 Sparta se snaží najít využití přesilovky a drží hru na polovině soupeře
31:15 Vyloučen hráč #12 Sabina Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
31:01 Sparta drží hru na polovině soupeře
29:09 Moc dlouho to nevydrželo. Jakešová (Bleci) posílá svůj tým do vedení díky nádherné asistenci Košťálové
29:08 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #54 Ema Košťálová (2:1)
27:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková bez asistence (1:1)
27:41 Peterková (Sparta) snižuje na 1:1 a dává svému týmu naději na vítězství
26:52 Mervartová (Bleci) šla sama na branku soupeře, Hujerová (Sparta) však její střelu vychytává
25:26 Kračunova (Sparta) právě zachránila svůj tým. Z brankové čáry svého týmu srazila míček který by jinak zapříčinil gol domácích
23:56 Mandíková (Sparta) dostala před brankou soupeře míček, ale netrefila ho. Stav zůstává 1:0
22:56 Nová (Bleci) si krásně zakličkovala mezi Sparťankami a posílá míček směrem dopředu
22:07 Sparta rozehrávku ze svého rohu bere na jistotu
21:04 Vránová (Sparta) byla v dobré střelecké pozici, ale hra se pozastavuje kvůli jejímu došvihu
20:06 Začátku 2. třetiny hned využili domácí a ženou se do útoku
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:00 Šnajberková (Bleci) právě udělala to samé co její spoluhráčka Koželuhová. Střela byla zblokována, stejně jako předtím
18:28 Koželuhová (Bleci) střílí tahem, avšak střela byl zblokována soupeřem
17:16 Na půlku domácích se hnal celý tým Sparty s míčkem, ale Košťálová (Bleci) celou situaci uklidňuje a posílá svůj tým do útoku
15:28 Kolkusová (Bleci) z velkého brankoviště sráží míček směrem na branku, ale Hujerová (Sparta) míček vyráží ven a žádná oslava se neděje
14:47 Nová (Bleci) střílí z půlky, ale střela byla sražena soupeřem
13:35 Sparta měla rozehrávku z rohu na straně soupeře, ale Antalová (Bleci) zatím stále drží čisté konto
12:49 Branka Sparty je pod palbou, ale Hujerová (Sparta) vychytává vše co na ní letí
11:22 Další přesilovka Black Angels. Fanoušci teď podporují svůj tým fanděním
11:03 Vyloučen hráč #26 Markéta Šporová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
10:25 Rozhodčí drží ruku nad hlavou a díky tomu Bleci hrají v šesti
09:27 Sparta rozehrává z půlky. Ohrozí branku soupeře?
08:37 Hra je zatím nahoru dolů, ale kotel domácích se snaží popohnat holky k dalšímu golu
04:12 Faťunová (Sparta) dostala dobrou přihrávku pár metrů před branko soupeře, ale míček se jí nepodařilo dostat pod kontrolu a díky tomu se Bleci ženou do útoku
03:40 Sparta hraje v plném počtu
02:21 Bleci se pomalým založením akce pokouší najít prostor na střelu a tím využít přesilovky
01:40 Vyloučen hráč #23 Pavla Lišková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
01:07 Bleci hrají na jistotu, ale i přes to se ženou do útoku
00:14 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (1:0)
00:14 Úvodní bule vyhráli domácí a hned na to skorují. stav utkání 1:0