1:10
    (Kaslová)
  • 60 59:57

Florbal Ústí - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:10
branky: 23. Lucie Špírková, 60. Marie Čápová - 11. Michaela Mašková, 20. Dominika Vatahová, 22. Andrea Žižková, 24. Kamila Kaslová, 28. Victoria Binědová, 29. Dominika Vatahová, 50. Terezie Lejbová, 55. Daniela Lorencová, 60. Kateřina Valečková, 60. Victoria Binědová; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 14 - Kristýna Votýpková 20; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:4
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Dneska jsme velmi dobře bránili, byli jsme zodpovědní celých 60 minut a to přineslo ovoce. Jsem rád že v tomhle jsme se ze včera poučili a zároveň si ze včerejška přenesli solidní produktivitu. Děkuji holkám za zvládnutý víkend a soupeři za utkání. Hezký zbytek neděle všem.
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Prožíváme krizi. Cesta z ní nebude jednoduchá, ale existuje. Důležité bude, abychom po té cestě šli společně jako tým. Známe své možnosti. Teď jen musíme zase uvěřit, že je dokážeme ukazovat i v zápasech. Díky soupeři za sympatický výkon a mnoho zdaru do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:57 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #55 Dominika Vatahová.
59:57 Tak tento zákrok si Dlouhá může dát za rámeček.
59:49 GÓL Florbal Ústí! 2:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Marie Čápová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (2:10)
59:49 Krásný gól Čápové.
59:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (1:10)
59:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Kateřina Valečková, asistoval #42 Terezie Lejbová (1:9)
59:02 Radost z tohoto gólu byla opravdu veliká.
57:47 Tak tahle cinkla.
57:00 Ústí předvádí krásné kombinace před brankou hostí.
55:22 Kubíková přes půlku hřiště ale Votýpková vychytává.
54:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová, asistoval #11 Andrea Žižková (1:8)
53:28 Matušová ukázala svojí sílu a hází protihráčku za mantinel.
51:56 Hra se zas dost uklidnila, i přesto že oba týmy jsou po míčku dravý.
49:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #55 Dominika Vatahová (1:7)
49:14 Tento balon dojel do branky horko těžko.
47:07 Mečířová opět neskutečně.
45:37 Kociánová přes 2 ale mimo.
42:51 Plzeň v plném počtu.
40:49 Vyloučen hráč #95 Daniela Lorencová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
40:49 Domácí v přesilovce, věřím že toho využijí.
40:01 Máme tu poslední třetinu, kde úvodní bule je domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
37:06 Kociánová se snaží dorážet ale Votýpková si bere míček.
35:54 Čápová si málem připsala gól kdyby střílela trošičku níž.
33:52 Ladný skok Dlouhé přes celou bránu.
28:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Dominika Vatahová, asistoval #42 Terezie Lejbová (1:6)
27:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #95 Daniela Lorencová (1:5)
27:00 Po individuálních pochybení domácích hráček, Plzeň zvyšuje skóre.
25:40 Sice to dle výsledku zatím tak nevypadá ale Dlouhá v bráně předvádí krásné akce.
23:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (1:4)
23:36 Plzni se očividně nelíbil obdržený gól a proto pálí další míček do brány.
22:50 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (1:3)
22:50 A konečně tu máme i branku domácích, kterou si připisuje Špírková a tím vyrovnává.
21:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #95 Daniela Lorencová (0:3)
21:23 Začátek druhé třetiny ve značně rychlějším tempu.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
19:36 Plzeň si ke konci první třetiny připisuje druhý gól.
18:41 Oba týmy se chtějí nekompromisně dostat do brány.
17:09 Vymyšlená akce Bratschaedlové přes celé hřiště.
14:57 Flachsová a její otočka o 360 .
13:53 Kociánová krásně ale jen do hrudi Votýpkové.
10:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #42 Terezie Lejbová (0:1)
10:33 Máme tu první branku hostí v kombinaci Lejblová , Mašková.
09:11 Kociánová na Bratschaedlovou, která střílí.
08:05 Krásná individuální akce Mečířové na útočné půlce, bohužel bez gólu.
06:40 Flachsová našla před brankou jen Maškovou.
05:02 Plzni se nedaří trefovat  branku a lítá jim to mimo.
03:50 Špírková přes půlku hřiště.
01:40 Souboj před bránou dopadl výhodou pro domácí.
01:15 Flachsová našla Kubíkovou před bránou, která ale míjí.
00:01 Úvodní bule pro tým domácích.
00:00 Vítám čtenáře u dnešniho utkání 1. ligy žen Florbal Ústí x FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.