• 60 59:42
    9:2
    (Jirásková)

FAT PIPE Tigers Start98 - SK Meťák České Budějovice 9:2
branky: 2. Karolína Janatková, 9. Karolína Janatková, 18. Karolína Mezerová, 26. Anna Kateřina Jandová, 27. Anna Kateřina Jandová, 30. Emilie Skalíková, 31. Karolína Janatková, 52. Eliška Rojíčková, 60. Emilie Skalíková - 26. Petra Skříšovská, 56. Klára Asterová; rozhodčí: Artem Zolotar - Danylo Abeliashev; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Eliška Držíková 25 - Eliška Bártová 32; po třetinách: 3:0, 4:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Dneska hodně vlažný výkon, vlastně pozitivní je málo věcí, primárně výsledek. Čekali jsme hluboký blok soupeřek, to se vyplnilo, my jsme se hře soupeřek dost přizpůsobili. Dneska se nám ani nepodařila 3. třetina, které se nám v poslední době dařily. Zítra do toho musíme vlítnout lépe, zařadit i ten 6. stupeň a ukázat dominanci. Děkuji soupeřkám, rozhodčím, divákům.
60:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes byla znát únava na celém týmu, zápas byl plně pod kontrolou soupeřek, které byly mnohem lepší. Necháme to za sebou a budeme se koncentrovat na zítřejší zápas. n
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:42 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #22 Kristýna Jirásková (9:2)
59:42 SKalíková přidává svůj druhý gól v zápase.
59:05 Vondráčková teď skvěle zblokovala tři střely Startu.
58:39 Mezerová si prokličkovala hřiště, ale zakončit se jí nepodařilo.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:38 Žitná trefuje pouze budějovický blok.
55:14 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová bez asistence (8:2)
55:14 Klára Asterová si vybojovala míček a střílí.
54:54 Držíková teď vychytala brejk.
51:45 Doležalová v souboji padá a rozráří mantinel. Naštěstí je v pořádku.
51:30 Skalíková trefuje tyčku.
51:13 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #54 Eliška Rojíčková bez asistence (8:1)
51:13 Rojíčková si vybojovala míček a jde na bránu.
49:37 Janatková prověřuje Bártovou.
47:30 Skalíková rozjíždí akci.
44:48 Střelu Lytorové vyráží Bártová rukou.
43:30 Meťák drží míček a vymýšlí akci.
41:43 Doležalová netrefuje tutovou šanci.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39 Tušlová nezvládá zpracovat nahrávku.
37:45 Držíková vyráží střelu Skříšovské.
36:16 Boj v rohu vynáší volný úder pro Budějovice.
32:42 Jandová střílí úplně mimo.
30:40 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #22 Kristýna Jirásková (7:1)
30:40 Zhruba po minutě střílí Start další gól.
29:50 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #13 Karolína Mezerová (6:1)
29:50 Mezerová se nejdřív snaží vystřelit, následně doráží Skalíková.
28:02 Mezerová střílí do břicha Bártové.
26:23 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #17 Anna Kateřina Jandová, asistoval #16 Karolína Janatková (5:1)
26:23 Duo Jandové s Janatkovou je opět úspěšné.
25:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (4:1)
25:30 Po nedlouhé době odpovídá na gól Skříšovská, která trefuje první branku hostů.
25:02 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:0
25:02 Jandová byla připravená před bránou střílí další branku utkání.
22:54 Budějovice rozehrávají z poloviny.
20:50 Procházková z brejku střílí za bránu.
20:09 Macháčková hned z úvodu střílí mimo.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:42 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Karolína Mezerová, asistoval #22 Kristýna Jirásková (3:0)
17:42 Karolína Mezerová dává svůj první gól po desetiměsíční pauze, kterou měla kvůli zranění.
16:08 Vyloučen hráč #13 Julia Tomaili družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
16:08 Tomaili fauluje nabízí tak Startu první přesilovku zápasu.
15:32 Žižková se dostává do střely, ale míjí bránu.
15:05 Skalíková zkouší vystřelit.
14:23 Vondráčková blokuje střelu Jiráskové.
13:21 Bicková trefuje Držíkovou.
11:11 Budějovice jsou na míčku a postupně střídají.
10:34 Bártová zachraňuje situaci.
08:57 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #55 Emilie Skalíková (2:0)
08:57 Skalíková našla volnou Janatkovou.
07:39 Míček těsně minul meťáckou branku.
05:49 Jandová trefuje Bártovou do helmy.
03:22 Držíková chytá budějovický pokus.
01:28 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková bez asistence (1:0)
01:28 Janatková otevírá skóre.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase 21.kola 1. ligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE Tigers Start98 a SK Meťák České Budějovice.