7:9
    Adéla KUCHAŘOVÁ
    (Staňková)

Panthers Praha - Florbal Chomutov 7:9
branky: 4. Eliška Zubová, 21. Anna Staňková, 30. Šárka Hromková, 39. Eliška Zubová, 45. Andrijana Kris, 46. Andrijana Kris, 58. Adéla Kuchařová - 15. Laura Vytrhlíková, 17. Natálie Königová, 19. Petra Malecká, 23. Petra Malecká, 28. Petra Malecká, 30. Viktorie Rázková, 31. Adriana Hýsková, 43. Laura Vytrhlíková, 56. Michaela Voráčková; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Dominik Hrubý; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 28 - Lucie Brandejská 17; po třetinách: 1:3, 3:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Hodek John Adam (Trenér): Dnešní utkání jsme svoji pravou tvář ukázali až ve třetí třetině. To je málo a směrem dopředu musíme hrát všechny tři třetiny na sto procent. Hráčky si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a za to, že se nevzdali. Děkujeme soupeři za velmi atraktivní a férový boj. Těšíme se na další zápas. W
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Vedoucí): Berem 3 body s pokorou, dnes od nás ne moc zodpovědný výkon do obrany a 7 obdržených branek hovoří za vše. díky soupeři za dobré utkání a fanouškum za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
57:48 GÓL Panthers Praha! 7:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #17 Anna Staňková (7:9)
55:59 GÓL Florbal Chomutov! 6:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #12 Natálie Königová (6:9)
53:41 Timeout Panthers Praha
52:10 Nádherný zákrok Neumanové
45:57 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris, asistoval #71 Adéla Kuchařová (6:8)
44:44 GÓL Panthers Praha! 5:8
44:18 Vyloučen hráč #23 Lenka Morová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
42:52 GÓL Florbal Chomutov! 4:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (4:8)
42:32 Gólmanka panterek zabránila dalšímu gólu
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
38:35 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #27 Lucie Šindelářová (4:7)
32:59 Vyloučen hráč #71 Tereza Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zvedání florbalky
31:33 Výborný zákrok hostující gólmanky
30:15 GÓL Florbal Chomutov! 3:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (3:7)
29:27 GÓL Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #71 Tereza Suková (3:6)
29:15 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #49 Eliška Zubová (3:5)
27:40 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #91 Nela Havlínová (2:5)
27:11 Vyloučen hráč #20 Tereza Trubičková družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
24:20 Monstersave od gólmanky Panterek
22:23 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
20:36 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
20:07 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #71 Adéla Kuchařová (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:11
18:58 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (1:3)
18:58 A ke konci první třetiny tu máme další branku Chomutova
16:54 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #19 Viktorie Rázková (1:2)
16:54 Krásnou souhrou se Chomutov ujímá vedení a otáčí stav zápasu
14:04 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (1:1)
14:04 Hráčka chomutova si vybojovala míček na své polovině, přeběhla hřiště a pohotově zakončila
11:00 Jsme za půlkou první třetiny a zápas je zatím velmi vyrovnaný
10:50 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
03:15 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #3 Nicola Braunová (1:0)
03:15 Eliška Zubová si vyběhla z rohu a krásnou střelou otevřela dnešní gólové manko
01:19 Vyloučen hráč #12 Natálie Königová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání