• 52 51:37
    2
    Lada FLACHSOVÁ

Florbal Ústí - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:4
branky: 29. Eliška Poláková, 30. Markéta Rumlová - 7. Kateřina Radostová, 8. Adéla Skalická, 19. Natalie Vesecká, 49. Natálie Jirková; rozhodčí: Radek Dvořák - David Scholz; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 24 - Daniela Kreisingerová 21; po třetinách: 0:3, 2:0, 0:1
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Dnes se s kolegou rozhodně neshodneme. SKV se nedokázaly celý zápas vypořádat s naší zataženou obranou, kterou jsme si dnes naordinovali kvůli počtu a složení hráček. A bylo znát, že hra do betonu SKV ani trochu nevoněla. I s ohledem na propastný 35 bodový rozdíl v tabulce jsem čekal naopak více florbalu od soupeře. Velká škoda, že jsme nebyli v utkání produktivnější, jelikož v prvních dvou periodách jsme měli více příležitostí skórovat a nebýt výsledkově nevydařené první třetiny, brali jsme dnes zasloužené body. Díky a zítra zase tady..
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): Dnešní zápas bohužel moc florbalu od domácího týmu nenabídl, ale byl to spíš boj o každý centimetr na hřišti. Typický zápas na zdejší hale... Každopádně jsme rádi, že jsme celý zápas vedli a mohli si na hřišti zkoušet další věci. Půlka víkendu za námi a jdeme se připravit na zítra. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:29 Bratschaedlová a její kličky smyčky.
55:47 Dnes Flachsová padá jak hruška.
54:23 Mlatečková chtěla do souboje ale ze střídačky zní ,, Nech jí Emi".
53:55 Ústí staví neprůstřelný štít.
52:20 Radostová asi moc radost nemá z této akce.
51:55 Tak pro změnu Ústí ve čtyrech.
51:37 Vyloučen hráč #99 Lada Flachsová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
50:53 Vinohradský se snaží přilepšit a jdou do šesti.
48:57 Timeout Florbal Ústí
48:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #69 Eliška Škvorová (2:4)
47:24 Na dnešním pořádání by jsme bohužel napočítali více pádu než střel.
46:05 Dlouhá přesnou střelu vychytává s přehledem.
44:29 Na hřišti se zatím neděje nic zajímavého.
40:01 Poslední bule pro holky z Ústí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
38:23 Rumlová takticky přes čtyři hráčky.
37:02 Škvorová, ale jen mimo bránu.
34:40 Vinohrady opět ve čtyrech.
34:28 Vyloučen hráč #3 Daniela Hégrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
33:46 Poláková krásně ale do bloku.
31:14 Flachsová zvládá i házet Vinohrady přes mantinel.
29:33 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Markéta Rumlová, asistoval #3 Lucie Špírková (2:3)
29:33 Rumlová sama přes celé hřiště a trefuje další branku.
28:24 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #99 Lada Flachsová (1:3)
28:24 Konečně tu máme i první branku domácích, kterou má nastarosti kombo Flachsová, Poláková.
25:44 Bratschaedlová se snažila vybojovat míček ale končí na zemi u mantinelelu.
22:30 Flachsová neskutečnej obranej zákrok.
21:49 Dlouhá si připisuje krásnej zákrok.
20:01 Druhá třetina, věřím že se domácím podaří pokořit bránu Kreisingerové.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:19 Ústecké holky se snaží trefovat o stošest ale ne a ne to tam spadnout.
18:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #53 Kateřina Radostová (0:3)
16:03 Kociánová  krásná individuální práce ale gól z toho není.
13:50 Flachsová sama na bránu ale Kreisingerová jí skáče pod nohy.
12:03 Tentokrát oslabení na straně domácíh.
12:02 Vyloučen hráč #52 Hana Soukalová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
11:10 Kociánová málem do prázdné ale brankářka má rychlý postřeh.
10:34 Vinohrady v plném počtu.
08:34 A máme tu první oslabení na straně hostí, věřím že se domácím zadaří.
08:33 Vyloučen hráč #84 Eliška Hladíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
07:10 Ústecké holky se snaží bránit jak to jde ale bohužel přes jejich zeď letí další gól.
07:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #16 Běla Novotná (0:2)
06:05 Máme tu první branku tohoto zápasu, který si připisuje Radostová.
06:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová bez asistence (0:1)
05:17 Poláková na Mlatečkovou ale ta jen do brankářky.
03:32 Ústecké holky nabíhají do zápasu v jistém tempu a nenechají Vinohrady hrát jen tak.
00:44 Poláková z dorážky ale místo toho se všichni sesypali.
00:01 Úvodní bule hned pro tým domácích.
00:00 Vítám čtenáře u dnešního utkání 1. ligy žen Florbal Ústí x TJ Sokol Královské Vinohrady.