59
  • 59 58:15
    Č. Lípa

FBC Česká Lípa - FAT PIPE Tigers Start98 3:4
branky: 5. Kateřina Hanzlíková, 48. Lucie Smrčková, 50. Kateřina Boleslavová - 5. Minh Anh Pham, 5. Emilie Skalíková, 6. Kristýna Jirásková, 8. Mayya Lytorova; rozhodčí: Josef Kubát - Daniel Castrillo; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Ada Červinků 21 - Eliška Držíková 19; po třetinách: 1:4, 0:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Dneska hodně vydřené body. Po vydařeném začátku, kdy jsme soupeře zatlačili, nasázeli góly a usadili se do pohodlného náskoku jsme se nechali trochu uspat. Poté jsme celý zápas museli měnit prvky v naší hře, což nás nakonec přes veškerý průběh dovedlo ke třem bodům. Musím dnes pochválit všechny holky za bojovnost, speciálně Elišku v bráně a pomoc Chris. Díky všem za utkání a těšíme se na zítřek.
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Kdyby nebylo prvních deset munut, věřím v to, že jsme to dnes urvali. Padesát minut jsme hráli, to co jsme si řekli a tím jsme vytvářeli tlak na soupeře, jen soupeřova golmanka byla proti tomu abychom dávali více branek. Holkám děkujeme za dnešní výkon a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
58:37 Lípa to zkouší v šesti.
58:15 Timeout FBC Česká Lípa
54:01 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
51:20 Minářová v obrovské šanci.
50:56 Hosté rozehrávají na útočné polovině.
49:04 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
49:04 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Kateřina Boleslavová bez asistence (3:4)
47:30 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #81 Lucie Smrčková, asistoval #14 Lenka Ševčíková (2:4)
47:23 Hosté rozehrávají na útočné polovině, ale domácí jdou do protiútoku.
45:06 Hosté vyčkávají na vhodnou příležitost ke střele.
44:01 Vyloučen hráč #5 Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:41 Domácí v neustálých šancích.
38:00 Domácí v šanci.
36:16 Hosté v útoku.
33:54 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
31:45 hosté se dostávají do šance.
27:47 Haklová a Ševčíková v šanci.
24:21 Lípa rozehrává na půlce a pokračuje do útoku.
21:19 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
17:43 Lípa rozehrává před brankou soupeře.
15:36 Hosté se přesouvají do útoku.
12:33 Utkání se nese v poklidném tempu.
09:04 Domácí získávají míček a snaží se dostat do útoku.
07:43 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova, asistoval #22 Kristýna Jirásková (1:4)
06:18 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
05:21 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková bez asistence (1:3)
04:48 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #32 Kateřina Sedláčková (1:2)
04:44 Buly pro domácí, který jdou hned do útoku.
04:43 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #15 Mayya Lytorova (0:2)
04:29 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #68 Minh Anh Pham, asistoval #4 Christine Böer (0:1)
03:02 Lípa napadá až za branku soupeře.
00:16 Haklová vysílá první střelu.
00:01 První buly tohoto utkání vyhrávají hosté.