60
  • 60 59:24
    Chomutov

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Chomutov 6:10
branky: 3. Natálie Máchalová, 14. Natálie Máchalová, 18. Natálie Jirková, 21. Natálie Jirková, 23. Eliška Hladíková, 31. Michaela Hořejší - 14. Nela Fojtíková, 21. Nela Havlínová, 23. Natálie Königová, 24. Tereza Suková, 25. Nela Fojtíková, 28. Petra Malecká, 33. Adriana Hýsková, 41. Petra Malecká, 45. Simona Pilíková, 58. Tereza Suková; rozhodčí: Tomáš Grigar - Štěpán Weber; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 33 - Klára Bocianová 12; po třetinách: 3:1, 3:6, 0:3
60:00 Komentář domácích Skála Jan (Trenér): Zkusím zápas rozdělit na tři části, tak jak probíhal. První třetina byla od nás zdaleka nejlepší. Bohužel ve druhé třetině přebraly otěže soupeřky a trestaly naší laksnost v předbrankovém prostoru. Ve třetí třetině to byl už vabank, zda to zlomíme nebo ne. Každopádně jsem na holky hrdý, jak se snažily se zápasem něco udělat. Takhle se bojuje! Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Vedoucí): Prokleti SKV konečně prolomeno. Hodně atraktivní utkání z obou strana,od nás velké zlepšení od druhé třetiny. díky soupeři a fanouškum za tento zážitek.
60:00 Střely ve 3. části: 3:14
59:24 Timeout Florbal Chomutov
58:28 Dobře sehraná standartka SKV, bohužel trefují zeď.
58:22 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:30 GÓL Florbal Chomutov! 6:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #50 Petra Malecká (6:10)
57:30 Suková unikla obránkyním a střílí branku.
54:28 Chomutov nám dnes ukazuje kvalitní florbal! Úžasné crossovky, ale Kreisingerová drží svůj tým.
53:37 Dobrá střela Jirkové! Bohužel zblokována.
49:18 Chomutov převládá. Od začátku třetiny jsou pouze na útočné polovině. SKV si neví rady.
48:23 Novotná šla sama na bránu, ale obránkyně hostí ji zastavila.
44:48 GÓL Florbal Chomutov! 6:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #91 Nela Havlínová (6:9)
44:48 Fanklub Chomutova zase jásá, protože volná Pilíková doklepla za záda Kreisingerové.
43:52 Chomutov v plném počtu. Domácí bohužel přesilovku nevyužili.
41:52 Vyloučen hráč #71 Tereza Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
41:43 Opět se bude vylučovat. Domácí mají přesilovku.
40:46 GÓL Florbal Chomutov! 6:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #20 Veronika Bímová (6:8)
40:46 Máme tu začátek 3. třetiny a Chomutov odskakuje.
40:00 Dnešní zápas sleduje 46 diváků. Děkujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 7:17
39:43 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #91 Nela Havlínová.
38:58 Radostová našla úplně volnou Veseckou před bránou, bohužel minula.
35:50 Střelu z půlky od Malecké Kreisingerová vyráží.
34:15 Skvělý nacvičený signál od SKV, bohužel Nigrinová trefila hráčku Chomutova.
32:53 GÓL Florbal Chomutov! 6:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #50 Petra Malecká (6:7)
32:53 Malecká utekla obránkyním SKV a našla samotnou Hýskovou na středu.
30:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #86 Michaela Hořejší, asistoval #77 Adéla Skalická (6:6)
30:38 Podle slov rozhodčí právě padl bizární gól. SKV srovnává!
30:15 Hořejší hezky vypressovala, bohužel nenašla před bránou Mrázovou.
28:58 SKV v plném počtu.
27:48 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #91 Nela Havlínová (5:6)
27:48 Chomutov opět využívá přesilovku.
26:49 Vyloučen hráč #69 Eliška Škvorová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
26:49 K Novotné se přidává i Škvorová. SKV ve 3.
25:56 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
25:56 Novotná řezala dříví a za to si jde sednout na 2 minuty..
24:22 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #50 Petra Malecká (5:5)
24:22 Fojtíková od mantinelu míří přímo do šibenice. Přesné!
23:14 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #91 Nela Havlínová (5:4)
23:14 Domácí kapitánka si bohužel dává vlastňák..
23:09 Druhá třetina je tak dramatická, že pořadatelé nestíhají zapisovat góly..
22:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Eliška Hladíková, asistoval #66 Natalie Vesecká (5:3)
22:36 Hladíková z první vymetla vingl!
22:01 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #91 Nela Havlínová (4:3)
22:01 Havlínová posílá nádhernou crossovku a Chomutov snižuje!
20:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #53 Kateřina Radostová (4:2)
20:43 Chomutov přesilovku využili, ale Vinohrady okamžitě odpověděli.
20:38 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Nela Havlínová, asistoval #11 Adriana Hýsková (3:2)
20:38 Třetinu začínáme přesilovkou hostů, která je úspěšná.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:32 Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
19:00 Opět se bude vylučovat! Tentokrát na straně domácích.
17:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #84 Eliška Hladíková (3:1)
17:57 Vinohrady odskakují, tentokrát se trefuje Jirková po nahrávce od Hladíkové.
16:10 Kapitánka Chomutova poslala krásnou nahrávku přímo před bránu domácích, ale gólmanka zareagovala.
14:40 Malecká střílí z dálky, ale mimo.
13:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Natálie Máchalová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (2:1)
13:41 Vinohrady bleskově odpovídají a zase přebírají vedení! Po nahrávce Dobisíkové Machálová opět skóruje.
13:09 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (1:1)
13:09 Chomutov srovnává skóre.
11:58 Nigrinová z pravého mantinelu vypálila totální granát, gólmanka Chomutova vyrazila.
11:25 Chomutov opět v pěti.
10:28 Hráčky Chomutova se drží na útočné polovině, i přestože jsou v oslabení.
09:38 Vyloučen hráč #77 Laura Vytrhlíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
09:20 Máme tu první přesilovku. SKV zkouší hru v 6.
07:30 Novotná ze středu zblokovaná.
05:18 Voráčková proběhla sama hřiště a vystřelila, Kreisingerová chytá.
02:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Natálie Máchalová, asistoval #32 Nikola Trnková (1:0)
02:56 Po krásné nahrávce od Trnkové Máchalová otevírá skóre utkání!
02:23 Hra je zatím velmi vyrovnaná.
00:20 Tým hostů si s sebou přivezli kotel. Dnes je určitě o zábavu postaráno.
00:00 Hezký sobotní podvečer, vítám vás u 25. kola 1. ligy žen, dnes se proti sobě utká domácí TJ Sokol Královské Vinohrady a hostující Florbal Chomutov. Doufáme, že dnes oba týmy předvedou kvalitní hru a potvrdí tak, že patří do TOP 5.