• 59 58:58
    6:0
    (Kvapilová)

Prague Tigers Nehvizdy - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:0
branky: 2. Nikola Hamerníková, 3. Eliška Horáková, 3. Jana Prokšanová, 34. Nikola Bursová, 49. Eliška Horáková, 59. Nikola Bursová; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 17 - Kristýna Votýpková 0, Kateřina Valečková 12; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Průša Tobiáš (Vedoucí): Dneska od nás nejlepší utkání sezony. Chtěli jsme si vytvořit náskok hned na začátku utkání a to se nám povedlo. Zbytek zápasu se hrál kvalitní a vyrovnaný florbal. Před play-off to pro nás byla skvělá prověrka. Nula vzadu se v Plzni před skvělými fanoušky obvzlášť cenní. Děkujeme soupeři za zápas a za vstřícnost s prohozením pořadatelství.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Bohužel hned první tři dotyky soupeře s míčkem skončily gólem, je těžké začínat utkání s hendikepem 0:3. Holky sice bojovaly, ale celý víkend se potýkáme se šikovností v koncovce, dnes nám kvůli nepříznivému průběhu v klíčových momentech scházelo i sebevědomí. Gól bychom zřejmě nedali ani kdyby se hrálo do půlnoci. Jinak myslím, že ani navzdory děsivému výsledku jsme neodehráli úplně špatné utkání, jen prostě den blbec. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za super kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
58:58 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #9 Kateřina Kvapilová (6:0)
58:40 Tigers ukazují větší sebevědomí a kontrolu nad míčkem.
54:51 A když už to jde do brány, Janglová ukazuje, že je ve formě.
53:35 Při Slavii dnes žádné to štěstíčko nestojí... Takových střel, co jdou těsně mimo.
50:50 Vyloučen hráč #42 Terezie Lejbová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
48:51 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (5:0)
48:49 Vyloučen hráč #88 Andrea Košťálová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
46:19 Za zádama Valečkové to cinká.
42:34 Ani bekhend Lejbové nekončí v brance.
41:22 Z krásného krosu od Kaslové na Binědovou bohužel gól stále nepřichází.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:59 Janglová si stále udržuje čisté konto.
38:00 Vyloučen hráč #21 Jana Prokšanová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
38:00 Konečně uvidíme i přesilovku Slavie. Ideální čas na to dát gól
35:10 Jakékoli šance Plzně Tigers likvidují a jsou tak i nadále stoprocentní.
33:34 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:0
33:00 Slávie se snaží tlačit své soupeře u nich na půlce, těžce kýžený gól to bohužel pořád nepřináší.
29:59 A Janglová opět chytá. Tentokrát střelu od Špetové ze střelu.
27:22 I na druhé straně Valečková předvádí super zákrok. Utrpěla přitom ale lehké zranění a hra byla na chvíli stopnuta. Vše vypadá v pořádku a můžeme pokračovat.
26:44 Nebezpečná střela Binědové z otočky byla zlikvidována Janglovou.
25:20 Střela Horákové míří do tyčky.
23:41 Slávie v plném počtu
23:04 Perfektní blok Sukové v předbrankovém prostoru... O pár sekund později znovu. Anička ten gól fakt dostat nechce...
22:28 Valečková střelu vyráží maskou. Přesilová hra Tigers tedy pokračuje v rohu.
21:41 Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 8:6
16:54 Schovanou střelu ze standartky Valečková vyráží rukou ve výskoku!
15:29 Steinbachová chtěla prověřit Valečkovou a umístit míček k tyčce. Brankářka však byla připravena a drží svůj tým
14:20 Střelu Špetové Janglová vyráží rukou
13:23 Valečková bezpečně čape do rukou
11:25 Kopřivová teď čistě krade míček protihráčce na mantinelu a jde do zakončení. Janglová však chytá.
09:55 Raslová perfektně zachytila přihrávku a uhasila tak šanci Tigers
08:50 Hra se nám přelévá ze strany na stranu
07:16 Krásná střela Žižkové ze středu, pak ještě dorážka Lejbové. Akce bohužel nekončí gólem
05:40 Suková teď výborně v bloku
03:51 Akce 3 na 1 pro Tigers končí tyčkou a zákrokem Valečkové
02:31 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Jana Prokšanová, asistoval #9 Kateřina Kvapilová (3:0)
02:31 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Kateřina Valečková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
02:31 Slavii se nepodařil vstup do utkání, zkouší proto nový impuls v bráně.
02:04 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
01:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #85 Eliška Horáková (1:0)
01:13 Hamerníková sama na Votýpkovou se nemýlí a otevírá tak skóre dnešního utkání
00:01 První buly zápasu pro Slávii