5:1
    Michaela DOLEŽALOVÁ HRUBÁ
    ()

SK Meťák České Budějovice - ACEMA Sparta Praha 5:1
branky: 8. Aneta Lisová, 12. Aneta Lisová, 29. Eliška Zimová, 30. Klára Asterová, 44. Michaela Doležalová Hrubá - 13. Lucie Zemanová; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Eliška Bártová 17 - Kateřina Pokorná 12, Karolina Hujerová 5; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:0
45:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Dnes jsme až na pár momentů tahali celý zápas za kratší konec a soupeř zaslouženě postupuje. Nás teď čeká tvrdá práce, abychom se dostali na úroveň, kterou od sebe chceme a očekáváme.
45:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Trenér): Dnes holky odvedly na hřišti velký kus práce, především v obranné části je zlepšující se trend. Opět předvedla skvělý výkon golmanka Elda Bártová. Paradoxem je, že všechny goly jsme vstřelily my. Jinak výborný týmový výkon a další dobrá zkušenost. nPřejeme soupeřkám šťastnou cestu domů.
45:00 Střely ve 3. části: 5:6
44:03 Sparta hraje furt v 6
43:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá bez asistence (5:1)
36:10 meťák měl více šancí v oslabení než sparta v přesilovce
34:18 Vyloučen hráč #23 Johana Tušlová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
34:18 a máme tady první vyloučení dne, sparta má šanci
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Karolina Hujerová družstva AC Sparta Praha
30:00 Střely ve 2. části: 6:2
29:14 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová bez asistence (4:1)
29:14 Góly padají tak rychle, že to tady nestíháme
28:49 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #58 Eliška Zimová, asistoval #26 Tereza Procházková (3:1)
28:49 Zimová viděla místo, které nikdo jiný neviděl
24:11 Brankářka sparty drží svůj tým
16:58  dneska to střílí oběma stranám
15:24 sparta krásná šance, ale neúspěšná
15:00 Střely v 1. části: 10:10
12:35 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #25 Michaela Tyllerová (2:1)
11:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 Aneta Lisová, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (2:0)
11:07 Lisové to dneska střílí!
07:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
07:38 po krásné nahrávce vede meťák 1:0
03:23 Macháčková krásná šance, ale brankářka vychytala