• 50 49:31
    5:6
    (Lorencová)

BLACK ANGELS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:6p
branky: 12. Vendula Kolkusová, 14. Dominika Tůmová, 26. Eliška Koželuhová, 36. Vendula Kolkusová, 39. Karolína Laura Hornová - 3. Lenka Přerostová, 15. Lenka Přerostová, 21. Daniela Lorencová, 38. Andrea Žižková, 43. Victoria Binědová, 50. Victoria Binědová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Martin Preclík; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Šárka Černá 18 - Kristýna Votýpková 28; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2, 0:1
55:00 Komentář domácích: Opakující se chyby v zápase nás stály postup. Využívání šancí je z naší strany tristní a chyby, které vyrobíme soupeř s přehledem využije. Gratulujeme soupeři k postupu, děkujeme pořadatelům.
55:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Tradičně vyrovnané utkání, jsme rádi že se nám střelecky probudily některé spící Růženky. V prodloužení jsme byli šťastnější, byla to ale odměna za naší víru ve vítězství i ve chvílích, kdy to nevypadalo úplně dobře. Děkujeme soupeři i našim skvělým fanouškům.
55:00 Ukončení prodloužení
49:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #95 Daniela Lorencová (5:6)
49:31 Máme tady konec zápasu. Binědová vymetla šibenici a posílá svůj tým do čtvrtfinále proti Chodovu.
48:52 úspěšné napadání domácích
48:37 černá stále drží svůj tým ve hře
47:30 Hornová pouze do golmanky
47:05 černá připravená
46:49 Kolkusová míjí bránu
46:13 Vyloučen hráč #64 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:00 Zahájení prodloužení
44:59 Máme tady prodloužení
43:20 Perfektní zákrok vytáhla Černá
42:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová z trestného střílení (5:5)
42:37 Máme tady nájezd hostí, hráčka domácích stála v brankovišti
42:32 Vyloučen hráč #14 Karolína Laura Hornová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
42:32 Čeká nás oslabení domácích 3:5
42:32 Kolkusová hasí oslabení
41:50 Krásný blok Hornové
41:20 Vyloučen hráč #64 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
39:32 Plzeň si vytvořila několik šancí, ani jedna ale nekončí golem
38:54 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Karolína Laura Hornová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (5:4)
38:51 Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
38:51 Nádherná standartka ze strany domácích, Šnajberková na Kolkusovou ta našla volnou Hornovou a ta se nemíjí
38:10 Kolkusová těsně míjí
37:40 Chyby v obraně domácích, je stojí obdrženou branku
37:24 Kolkusová přestřeluje
37:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #17 Lucie Bejčková (4:4)
36:40 Balejová porazila hráčku Plzně v běžeckém souboji, našla volnou šnajberkovou, Votýpková připravená
35:02 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #16 Sabina Šnajberková (4:3)
35:02 Kolkusová prudká střela a je to goooooool!!!
34:30 Pěkný zákrok Černé
33:20 Hezký blok Šnajberkové a záhy předvadla i hezký obranný zákrok Svobodová
32:25 Koželuhová krásně našla volnou Tůmovou před bránou, golmanka hostí připravená
32:10 Šnajberková zabránila Plzni v samostatném úniku
31:33 Kolkusová prověřila Votýpkovou
30:33 Vyloučen hráč #11 Andrea Žižková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:33 Přesilovka domacím vůbec nevyšla
30:20 Stresová situace na straně domácích, balonek poskakuje na brankové čáře. Gol to není
25:10 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #71 Dominika Tůmová (3:3)
20:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová, asistoval #79 Victoria Binědová (2:3)
18:40 Kolkusová prověřila gomanku hostí, ta je připravená
17:50 Kaslová v samostatném úniku netrefuje bránu
17:35 šnajberková přestřeluje bránu
16:45 Vyloučen hráč #77 Kateřina Mašková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
16:10 V hale není slyšet nic jiného něž bubny hostí
15:02 Buli vyhrávají domácí
14:59 střely- BLACK ANGELS:PLZEŇ 9:6
14:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (2:2)
14:01 Plzen dává téměř totožný gól tomu předchozímu
13:46 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Dominika Tůmová, asistoval #28 Lucie Svobodová (2:1)
13:46 krásná kombinace Svobodová na Tůmovou a ta doráží míček pod Votýpkovou
12:07 Hornová našla volnou Folklovou a trefuje tyč
11:10 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (1:1)
11:10 Krásná Nahrávka od Koželuhové a Kolkusová vymetla šibenici.
10:40 Tůmová pouze do golmanky
10:02 Lejbojá trefuje pouze tyč
09:20 Svobodová krásně zachytává křižnou nahrávku hostů
08:35 Plzni vycházi bránění na osobku.
08:01 Kolkusová přestřeluje bránu
07:20 Domácí krásně napadají, bohužel za cenu faulu
05:36 Dobrá střela Balejové, Votýpková připravená
04:30 Hra je z obou stran velmi bojovná, ale zárověň je zde mnoho nepřesností.