7:1
    Lucie CHOLINSKÁ
    (Hlaviznová)

FBS Olomouc - TJ Znojmo 7:1
branky: 3. Alexandra Hegingerová, 8. Eliška Pešavová, 11. Eva Řeháková, 17. Tereza Reimerová, 30. Eliška Pešavová, 36. Eva Řeháková, 37. Lucie Cholinská - 23. Bára Procházková; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 6, Kristýna Keclíková 1 - Veronika Šplíchalová 12; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:0
45:00 Komentář domácích Sigmundová Dagmar (Trenér): Zápas splnil to, co jsme očekávali, v týdnu a v pozdních hodinách nebyl moc v tempu. Skóre ne úplně vypovídá o dění na hřišti. Děkujeme soupeřkám za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 7:1
41:43 Cholisnká hledá Vaculovou, neúspěšně, míček končí v rohu hřiště.
40:17 Hosté pokoušejí Keclíkovou střelou z předbrankového prostoru.
39:07 Znojmo rozehrává z rohu hřiště.
36:36 GÓL FBS Olomouc! 7:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (7:1)
36:36 Cholinská nachází volné místo u zadní tyče brankové konstrukce hostů.
35:19 GÓL FBS Olomouc! 6:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (6:1)
35:19 Vaculová se ještě rozhodla přihrát Řehákové, a ta již měla snadnou práci.
34:21 Olomouc udržuje znojemské nesutále v pozoru.
33:25 Vyloučen hráč #27 Eva Nečasová družstva TJ Znojmo na 2 minuty za sekání
31:52 Hra se přelévá ze strany na stranu.
30:01 Na novou třetinu olomoucký tým střídá brankářku.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Kristýna Keclíková družstva FBS Olomouc
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
29:49 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (5:1)
29:49 Řeháková stíhá vstřelit gól ještě před sirénou.
26:09 Reimerová zachytila přihrávku soupeře na domácí polovině.
25:21 Zhébalová střlí, Šplíchalová zůstává v pozoru.
22:13 GÓL TJ Znojmo! 4:1
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #27 Eva Nečasová (4:1)
22:13 Nečasová posílá míček na Procházkovou, ta si již z předbrankového prostoru nachází místo v domácí svatyni.
21:16 Svobodová střílí z dálky, Dlouhá však má stále míček pod kontrolou.
20:12 Procházková zvolila ostrý výpad až k domácí brance, zde však trefuje pouze ruku Dlouhé.
17:55 Dlouhá zůstává pozorná, střela Nečasové ji nezaskočila.
16:40 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (4:0)
16:40 Tlak v početní výhodě přinesl změnu stavu.
15:01 Buly zahajující druhou třetinu získává Olomouc.
15:00 Střely v 1. části: 6:2
14:53 Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo na 2 minuty za sekání
13:54 Horní a následně i boční tyč pomohla Znojmu před další gólovou radostí Olomouce.
13:17 Hosté hledají cestu do útočného pásma.
10:38 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (3:0)
10:38 Řeháková svému vybojovanému míčku nachází místo za zády Šplíchalové.
09:29 Soušková pálí, ale Smutná blokuje.
07:48 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #12 Barbora Soušková (2:0)
07:48 Odražený míček od Šplíchalové doskákal až za brankopvou čáru.
07:18 Nečasová přes sebe nepouští přihrávku přes střed Reimerové.
06:05 Olomouc rozehrává z vlastní poloviny.
05:07 Dibelková získává míček pro svůj tým.
02:10 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #84 Šárka Zhébalová (1:0)
02:10 Zhébalová našla volnou Hegingerovou, a ta už měla lehkou práci, první branka je na světě.
01:22 Soušková viděla Pešavovou v předbrankovém prostoru, ale nahrávka k ní neprošla.
00:01 Úvodní buly zápasu získává na svou stranu tým domácích.