• 60 59:47
    5:6
    (Ouhrabka)

FBC Slavia Praha - Finance Novák FBK Jičín 5:6
branky: 7. Jaroslav Jaroš, 8. Michael Pitek, 27. Kryštof Dítě, 46. Cyril Polák, 56. Martin Kadlec - 23. Petr Dlouhý, 24. Tomáš Valkoun, 26. Jan Štál, 50. František Novák, 56. František Novák, 60. Bohumil Plíšek; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 4 + Lukáš Svačinka OS:6; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Kabelka 16 - Petr Líbal 25; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:3
60:00 Komentář domácích: Děkujeme soupeřům,pořadatelům a rozhodčím za utkání. a Gratuluje k vítězství. Před námi je ještě hodně práce.
60:00 Komentář hostů: První třetina z naší strany nebyl florbal. Musím kluky pochválit za druhou a třetí třetinu, kde předvedli týmový výkon a zaslouženě si vezeme 3 body domů. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:47 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (5:6)
55:29 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #16 Jan Štál (5:5)
55:00 GÓL FBC Slavia Praha! 5:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #27 Martin Kadlec, asistoval #55 Jaroslav Jaroš (5:4)
54:20 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
49:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #8 Tomáš Valkoun (4:4)
45:15 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #15 Cyril Polák, asistoval #55 Jaroslav Jaroš (4:3)
44:00 Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
40:30 Timeout FBC Slavia Praha
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
30:21 Vyloučen hráč #60 Kryštof Dítě družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
26:00 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #60 Kryštof Dítě, asistoval #6 David Hanuš (3:3)
25:30 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #42 Marek Hubaček (2:3)
23:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #10 Bohumil Plíšek (2:2)
22:30 Vyloučen hráč #6 David Hanuš družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
22:03 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 5:1
12:40 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
09:30 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha - osobní trest
09:30 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
07:30 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek z trestného střílení (2:0)
07:00 Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
07:00 Vyloučen hráč #10 Antonín Štička družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
06:50 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Jaroslav Jaroš, asistoval #70 Lukáš Svačinka (1:0)
06:21 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
05:29 Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za zvedání florbalky