2
    Tadeáš LANG
    opakované přestupky

ACEMA Sparta Praha U23 B - Florbal Primátor Náchod B 4:6
branky: 8. Matěj Hrádek, 17. Jan Bízik, 23. Tadeáš Lang, 40. Matěj Hrádek - 24. Patrik Winter, 34. Adam Jakubský, 47. David Špaček, 51. Jonáš Mědílek, 51. Adam Jakubský, 55. Adam Jakubský; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Filip Škaroupka 18 - Petr Kovář 20; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:4
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Dneska další hořká prohra. Po skvělých 45 minutách, kdy jsme dokázali proti velmi kvalitnímu soupeři kontrolovat utkání, přišel další výpadek a o výhru jsme se sami připravili. Musíme dohrávat utkání až do konce, na 45 minut se bohužel nehraje. Nicméně díky klukům za odmakaný zápas a těšíme se na příští kolo. Závěrem děkuji i soupeřům a rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Vlažný vstup do utkání a nervozita nám zkomplikovala cestu za třemi body. Poté už skvělá reakce celého týmu na pokyny trenéru a přenesení věcí do hry. Ukázali jsme sílu, trpělivost a koncentraci, která vedla k otočená utkání a výhře. Klukům děkuji za předvedený výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 4:13
59:24 Vyloučen hráč #69 Tadeáš Lang družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za opakované přestupky
57:52 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
57:41 Kosař trefuje z výběhu bližší tyč.
57:20 Většina sparťanských střel končí v bloku.
55:35 Fantastický no-look pass od Vebera. Hrádek tuto šanci nevyužívá.
54:30 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (4:6)
54:30 Tak toto nebyla dobrá rozehrávka. Jakubský utekl a vymetl. Nastupuje druhá formace na přesilovku.
54:24 Vyloučen hráč #60 Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za zvedání florbalky
53:30 Ucháč dneska netrefí ani vrata od stodoly. Dle bulvárních informací včera nešel spát ,,ihned po večerníčkovi". Snad se první centr Sparty probudí a vymete pár pavouků.
50:50 Žďárský ze standardky přímo do prvního hráče. Bohužel pro blokujícího hráče přímo do intimních partií.
50:19 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:5
50:03 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #17 Jiří Vlček (4:4)
50:03 Mědílek vystřelil nebo spíš nahodil na bránu. To je fuk jak to nazveme, každopádně míček z poloviny hřiště končí v brance.
49:25 Pavlíkova střela z otočka neskončila v brance.
47:34 Špaček se prorval po mantinelu a vystřelil. Na poslední chvíli doběhl Plicka, který stihl střelu zblokovat.
46:37 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (4:3)
46:37 Standardka z půlky vyřešená ťukecem a zatažením za záda a střelou nad nohy Škaroupky.
46:13 Precizní zalepení centru od Vysokého.
45:53 Hrádek čelil samotnému brankáři, kterého však i s brankou přestřelil.
45:00 Ucháč si chtěl obhodit prothráče, ale nedostal se přes něj tělem. Na to že se mu říká blesk tak bleskový rychlý kroky nepředvedl.
44:00 Šimek perfektní blok.
42:39 Veber Hrádek dva na jedna, ale první zmíněný vystřelil do rohu.
41:57 Náchod hraje v pěti.
41:00 Na hřišti atmosféra houstne.
40:15 Sparta okupuje čtveřici na útočné polovině hřiště.
40:01 Úvodní buly vyhrála Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:57 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
39:44 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Matěj Hrádek, asistoval #81 David Žďárský (4:2)
39:16 Šimek na posledním fatál, ale Eisenkolb ho stihl pokrýt.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny. Je to zápas plný soubojů.
33:29 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #17 Jiří Vlček (3:2)
33:29 Vlček nahodil na bránu, kde to tečoval obránce Plicka. Bohužel přímo na čepel Jakubského který zametl do prázdné.
32:34 Veber při gólové přiležitosti selhal.
31:48 Prause z voleje jen do tyče.
30:22 Slávek zastavil výpad Náchoda po mantinelu.
29:21 Pavlík neurval balónek na středu obranné třetiny. Ze vzniklé šance Náchoda nic nevzniklo.
28:44 Kos po delším střídání vypadá že ho za chvíli odvezou rychlou.
27:00 Osifčin po střetu s věží Šimek končí na zemi.
26:45 U mantinelů se stále brousí.
26:00 Utkání je vyrovnané ale Sparta je prostě efektivnější v zakončení.
24:44 Vysokého střela byla příliš vysoká.
23:30 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #11 Jonáš Mědílek (3:1)
23:30 Rychlý protiútok vyústil střelou pod horní tyčku.
22:49 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #18 Lukáš Veber (3:0)
22:49 Veber prošťouchl na Langa, který na středu backhandem vyslal granát dvacet nad led na který brankář neměl nárok.
20:48 Ucháč málem skluzem atakoval protihráče.
20:01 Úvodní buly vyhrává Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:01 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha U23 B neproměnil #49 Adam Šimek.
19:01 Šimek zkusil blafák ale trefil helmu.
16:34 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #55 Jan Bízik, asistoval #6 Dalibor Borovička (2:0)
16:34 Bízik se z první prosadil po skvělé nahrávce Borovičky.
15:28 Náchod vystřídal na balónku a taví křídla druhé formace.
14:40 Vlček si odskočil na střed a tvrdě vypáli z první. Bohužel pro něj do bloku.
14:00 Ucháč napadá rozehrávku Náchoda.
13:22 V podstatě každý souboj u mantinelu končí faulem.
12:55 Kortánek se nevymanil ze spárů u mantinelu.
12:22 Borovička si vyjel do útočného pásma. Jeho střela byla sražena mimo prostory branky.
12:15 U mantinelů se odehrávají tvrdé souboje.
12:00 Náchod hraje vyrovnanou partii se Spartou.
08:36 Kopecký ztratil u mantinelu, Vlášek ale nedokázal potrestat.
08:20 Sledujeme aktivní utkání plné soubojů.
07:12 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Matěj Hrádek, asistoval #69 Tadeáš Lang (1:0)
07:12 Hrádek ze středu prostřelil brankáře.
04:50 Sparta braní na šedesáti procentech a čeká na brejky.
00:50 Lang nebezpečně unikl ale jeho střelila narazila do brankáře.
00:01 Úvodní buly vyhrává Náchod.