• 60 59:30
    10:5
    (Petrgál)

Floorball Club FALCON - Finance Novák FBK Jičín 10:5
branky: 5. Vojtěch Horák, 15. Vojtěch Řádek, 31. Vojtěch Řádek, 39. Jakub Škrdla, 40. David Sgall, 40. Vojtěch Řádek, 40. Jan Plášil, 49. Vojtěch Horák, 50. Jakub Škrdla, 51. Jan Plášil - 4. Vojtěch Plecháč, 8. Tomáš Ouhrabka, 47. Tomáš Valkoun, 58. Tomáš Ouhrabka, 60. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 0:2 + Marek Hubaček TDKU + 4; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Pavel Malý 23, Jiří Kuchař 5 - Petr Líbal 33; po třetinách: 2:2, 5:0, 3:3
60:00 Komentář hostů Žůrková Gabriela (Vedoucí): Zápas jde komentovat velmi těžko. Z naší strany se nedařilo vůbec nic a pokud to nezměníme, tak zápasy vyhrávat nebudeme. Soupeři děkujeme za zápas a také přidáváme omluvu, za zákrok, který ve sportu nemá co dělat.
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Prakticky polovinu zápasu nám trvalo než jsme se dostali do tempa. V půlce druhé třetiny se zápas začal lámat, konečně jsme využili jedno z mnoha přečíslení a pak už to jelo. Kaňkou na dnešním zápase je červená karta hráče soupeře. Tyhle zákroky do florbalu určitě nepatří. I tak děkujeme soupeři za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:30 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 10:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #9 Martin Petrgál (10:5)
57:26 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 10:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #35 Ondřej Kabelka (10:4)
56:41 Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
50:21 GÓL Floorball Club FALCON! 10:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #3 Vojtěch Horák (10:3)
49:56 GÓL Floorball Club FALCON! 9:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (9:3)
49:20 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost
49:20 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín do konce utkání
48:55 GÓL Floorball Club FALCON! 8:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #30 David Sgall (8:3)
46:12 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (7:3)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #49 Jiří Kuchař družstva Floorball Club FALCON
40:00 Střely ve 2. části: 22:12
39:54 GÓL Floorball Club FALCON! 7:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #61 Miloš Beer (7:2)
39:06 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #99 Dominik Šimáně (6:2)
39:03 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #7 Richard Marek (5:2)
38:03 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (4:2)
33:08 Vyloučen hráč #17 Petr Dlouhý družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
30:00 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 11:13
14:19 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
07:04 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:2)
04:43 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #11 Radek Blažek (1:1)
03:37 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #42 Marek Hubaček (0:1)