• 60 59:53
    5:9
    ()

Florbalová akademie MB - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:9
branky: 20. Michal Stehlík, 28. Vojtěch Starý, 29. Hieu La, 37. Michal Stehlík, 51. Jan Ulman - 3. Miroslav Kábrt, 19. Vojtěch Rusin, 24. David Cejnar, 26. David Šimáně, 36. Marek Weinelt, 45. Vojtěch Rusin, 46. Marek Weinelt, 46. Šimon Vacek, 60. Miroslav Kábrt; rozhodčí: Václav Patera - Petr Herman; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 29 - Jan Seidl 27; po třetinách: 1:2, 3:3, 1:4
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Horká boleslavská půda, na které jsme od společných klání nedokázali vyhrát, až do dneška. Soupeř kvalitní na florbalkách a v přechodové fázi. Naštěstí jsme dokázali většinu hrozeb eliminovat a konečně dobýt Bolku. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, a hlavně našim úžasným fanouškům, kteří vážili cestu! Jedeme dál, čau ahoj.
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Dobře hrající soupeř, kvalitní zápas, ve kterém jsme postupně od poloviny zápasu převzali aktivitu, ale nebyli dost produktivní v koncovce. To soupeři se musí uznat dovednost v zakončení, která dnes byla rozdílová. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:14
59:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt bez asistence (5:9)
59:04 Trefujeme pouze tyč.
58:32 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
57:42 Boleslav to zkouší v šesti.
56:45 Macků rozjíždí další akci, která je však přerušena faulem. Boleslav bude rozehrávat.
53:43 Škoda toho menšího zaváhání před střelbou - jinak by byl Ulmanův pokus úspěšný. Takhle Seidl stihl zareagovat a se střelou si poradil.
51:25 Obětavý blok jednoho z hráčů Rtyně zachraňuje hosty před inkasováním dalšího gólu.
50:15 GÓL Florbalová akademie MB! 5:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:8)
50:15 Vyhnánkovi se podařilo poslat míček Ulmanovi a ten se trefuje přesně k tyči.
49:45 Vyloučen hráč #92 Daniel Hejna družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
49:15 Boleslav zvládla druhé dnešní oslabení bez větších problémů.
48:30 Hráči Rtyně to teď lehce překombinovali a musejí se vracet pro míček.
47:09 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
45:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (4:8)
45:22 Timeout Florbalová akademie MB
45:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (4:7)
45:22 Teď naopak špatná práce domácí obrany...
44:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #9 Vojtěch Rusin, asistoval #7 Dominik Hebelka (4:6)
44:24 Dobrá práce domácí obrany, která nyní gólmanovi výrazně pomohla.
44:00 Nyní jsme málem inkasovali z rychlého protiútoku hostů.
43:23 Po dlouhém kombinování Vyhnánek nakonec vystřelil - těsně vedle.
42:17 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Rusin družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
41:58 Odložené vyloučení, domácí v šesti.
40:48 Kopuletý vyráží střelu, kterou nejspíš moc neviděl.
40:03 U míčku jsou v úvodu třetí třetiny hráči Rtyně.
40:00 Střely ve 2. části: 7:13
39:57 Druhá třetina se dohrává ve velkém tempu.
38:31 Šlamborova střela bohužel postrádala razanci, jinak by to asi vyšlo.
36:58 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #47 Michal Macků (4:5)
36:53 Nepřesná přihrávka Tůmy na Sovu lehce zbrzdila útočnou akci domácích.
35:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
35:01 Stehlík v dobré střelecké pozici před bránou - ale netrefuje.
33:34 Seidl vyráží střelu Malého.
32:22 Ulman získává míček a Boleslav se pouští do dalšího útoku.
31:15 Střela hostů z obtížného úhlu končí mimo hřiště a rozehrávat budou domácí.
29:03 Hráči v zápalu boje nevnímali blížící se bránu, ale nakonec ji těsně minuli.
28:29 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #97 Tomáš Malý (3:4)
27:45 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (2:4)
27:45 Perfektně provedená akce v podání Vyhnánka a Starého končí krásným gólem.
25:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 David Šimáně, asistoval #68 David Cejnar (1:4)
25:17 Další nepřesná nahrávka domácích a další gólový dárek pro hosty.
24:18 Vyhnánkovi se daří dostat míček až k bráně hostů.
23:30 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká florbalka
23:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #10 Miroslav Kábrt (1:3)
22:57 Hráči si teď předávají míček jako horkou bramboru, rozhodčí ho nakonec přisuzují hostům.
21:05 Parádní zákrok Kopuletého, který teď zabránil jistému gólu.
20:46 Dobře vymyšlená akce domácích, nicméně realizace nevyšla zcela podle představ.
20:01 V urputném boji o míček nakonec vítězí Rtyně.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:59 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:2)
19:59 V závěru první třetiny domácí využívají přesilovku a snižují na 1:2.
19:51 Ulman prověřil Seidla, ten byl pozorný.
19:33 Vyloučen hráč #93 Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
19:06 Další útok Rtyně, domácí se nestíhají vrátit, Kopuletý naštěstí střelu vyráží nad bránu.
18:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #9 Vojtěch Rusin bez asistence (0:2)
18:15 Právě jsme soupeřův věnovali gól...Domácí se musí lépe koukat, kdo je jejich spoluhráč a kdo ne.
16:32 Tůma trefuje boční síť.
15:33 Ulmanova dělovka tentokrát zblokována, takže na místo určení nedošla.
14:27 Valíček se pokusil zachránit situaci vzniklou nepřesně vyslanou a hlavně pomalou přihrávkou. Vznikl z toho pěkný chaos, který ukončil až hvizd rozhodčího.
13:33 Prudká střela od levého mantinelu, Kopuletý připraven.
12:50 Seidl si připisuje další úspěšný zákrok.
09:54 Po delším pobytu domácích před bránou Rtyně následuje ztráta míčku a je třeba zase začít bránit.
08:08 Ne úplně špatná střelba v podání domácích, Seidl si ale poradil.
06:40 Pomalé střídání na naší straně = ideální situace pro Rtyni k rozehrání dalšího útoku.
05:32 V soubojích u mantinelu zatím úspěšnější hosté.
04:45 Ulman blokuje nebezpečný střelecký pokus jednoho z hráčů Rtyně.
03:20 Rtyně se pomocí dlouhých přihrávek rychle propracovala až k naší bráně. Kopuletý byl pozorný a s odraženým míčkem i s následnou dorážkou si poradil.
02:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (0:1)
02:33 Tentokrát jsme viděli o poznání povedenější akci, která končí gólem.
01:29 Hra se na chvíli přesunula k naší bráně, ale hosté se do žádné velké šance nedostali.
00:40 Rtyně zatím v poklidu kombinuje na své polovině a do ničeho se nežene.
00:01 Úvodní buly pro hráče Rtyně.