60
  • 60 59:15
    Turnov

T.K.S. TJ Turnov - FLORBAL JABLONEC 6:7
branky: 4. Matěj Hájek, 40. Šimon Janoušek, 41. Šimon Janoušek, 43. Šimon Janoušek, 45. Štěpán Pohl, 46. Matěj Hájek - 12. Jan Kantor, 20. Lukáš Jarolímek, 32. Filip Kapitán, 34. Jakub Vacek, 38. Jan Blecha, 38. Jakub Vacek, 44. Jakub Vacek; rozhodčí: Jakub Horák - Marek Pohunek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 230; zásahy brankářů: Luděk Horáček 9, Petr Suchomel 14 - Daniel Kupec 32; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:1
60:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): Hořké 3 body jsou taky 3 body. První dvě třetiny jsme udávali tempo hry, třetí už pro nás tak ideální nebyla. Posledních 20 minut jsme při stavu 6:2 měli uplně všechno a měli jsme to i v hlavách. Turnov ale vystřčil růžky a velmi rychle se do zápasu vrátil. V závěru utkání, kdy mohl Turnov srovnat jsme ale skvěle ubránili všechny situace, kterých nebylo málo. Za to kluci zaslouží pochavalu.  nDěkujeme soupeři za férové, tvrdé a kvalitní utkání. Dětem za obrovskou kulisu a těšíme se na odvetu, tentokrát u nás!
60:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Škoda, hrozná škoda. Zápas měl snad úplně všechno. Hezké góly, spoustu tvrdých ale férových soubojů, neuvěřitelnou diváckou kulisu. I tak boužel odcházíme s prázdnou. Po 2. třetině a kabinovém hurikánu přišla z naší strany jednoduchost, klid v zakončení a dětské obecenstvo mohlo zešílet. Díky, že můžem. Tohle je kouzlo florbalu a důvod, proč tenhle sport děláme. Děkujeme školám, které do toho s námi šli a vyměnili páteční hodiny za takovej docela fajn sport. Snad jste si to všichni užili. Díky všem, vidíme se příští týden. Přijede SLAVIA.
60:00 Střely ve 3. části: 18:6
59:31 Domácí na míčku.
59:15 Timeout T.K.S. TJ Turnov
59:15 45 vteřin do konce si domácí trenér vybírá oddechový čas pro poradu na závěrečný nápor.
58:35 Domácí jsou v šesti!
58:01 Poslední dvě minuty do konce!
56:55 Souboj u mantinelu až O. Šmída odlétl za mantinel.
56:29 J. Šmídovi sjel míček při střele, to je škody.
56:14 Z dobré pozice J. Janoušek netrefuje zařízení!
55:44 O. Šmída trefuje tyč!
55:07 Vyloučen hráč #19 Karel Hlavatý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
55:07 Jablonec nesouhlasí, ale rozhodčí jsou o svém výroku zcela přesvědčeni a posílají Jablonec do čtyř. Velká příležitost pro domácí!
54:48 Opět střela ze stejného místa, tentokrát od Hájka.
53:50 Ze stejného místa to opět zkusil několikrát úspěšný Š. Janoušek, ale Kupec už si dává pozor.
53:35 J. Šmída prověřil Kupce ze stejného místa, odkud dnes již několikrát uspěl Š. Janoušek. Ale tentokrát Kupec pozorný.
51:54 Pozorný Mellan překazil dvě akce hostů včasným vystoupením.
51:08 Střela se zastavila na Jabloneckém valu.
51:07 Standardní situace ze slibné pozice pro domácí!
50:00 Máme před sebou posledních 10 minut základní hrací doby. Vše je otevřené, jak tento zápas skončí?
48:50 Mellan se na půlce hřiště zmocnil míčku, pustil se do výběhu ale střelu mu zablokovala pozorná obrana Jablonce.
48:00 Hraje se teď v doslova zběsilém tempu, divácí šílí a hráči na hřišti chvílemi zapomínají, co je ve hře.
46:57 Mellan byl tvrdě sražen za mantinel a domácí se dožadují dvouminutového trestu. Rozhodčí zůstávají při standardní situaci a nevylučují.
45:30 Timeout FLORBAL JABLONEC
45:30 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:7
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #22 Emil Hejduk (6:7)
45:30 Domácí hala bouří! A bodejť by taky ne, když Hájek snižuje na rozdíl pouhé jediné branky. Hosté reagují oddechovým časem, protože to pro ne nevypadá vůbec dobře. A pokud nechtějí přijít o celý svůj náskok musí začít opět hrát.
44:14 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:7
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #14 Štěpán Pohl, asistoval #4 Jonáš Zakouřil (5:7)
44:14 Pohl s dalekonosnou ranou do levého horního růžku branky Kupce opět snižuje na rozdíl pouhých dvou branek.
43:55 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:7
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #58 Jakub Vacek, asistoval #57 Martin Blecha (4:7)
43:55 Velký nedůraz v obraně domácích a Vacek stejně jako před malou chvílí Janoušek kompletuje hattrick.
42:35 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek bez asistence (4:6)
42:35 Šimon Janoušek kompletuje hattrick a dává utkání zcela nový náboj, rozdíl dvou branek se dá smazat velmi rychle. Zdaleka není nic rozhodnuto.
40:25 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #11 Ondřej Šmída (3:6)
40:25 Diváci se sotva stačili usadit a Šimon Janoušek z jeho oblíbeného místa od mantinelu ranou na vzdálenější tyč nedává Kupcovi šanci a skóre začíná vypadat lépe, ale je na čem pracovat. Času je stále dost.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:14 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:6
39:14 Domácí se přeci jen dočkali a snižují.
37:42 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #58 Jakub Vacek, asistoval #4 Filip Kapitán (1:6)
37:42 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Petr Suchomel družstva T.K.S. TJ Turnov
37:42 Tohle je na ručník... Domácí úplně přestali hrát a hosté se vydali do útoku dokonce 4 na 1. Tento útok bez sebemenších problémů zakončil Vacek.
37:31 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #59 Jan Blecha, asistoval #60 Petr Jahn (1:5)
36:50 Břenek vyslal do protiútoku J. Janouška, který se snažil hledal na druhé straně bratra Šimona, ale ani tato akce nenašla úspěch.
36:03 Š. Janoušek se dostal ke střele z výběhu od mantinelu, ale Kupec je pozorný.
35:20 Na míčku tak jsou opět hráči Jablonce, kteří diktují tempo hry.
34:10 Hejduk se hned po buly probíjel kupředu a byl nedovoleně zastaven. Standardní situace však byla naprosto hrozně zahraná a nebylo z ní tak nic.
33:52 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:4
33:52 Vacek, který ještě minulou sezonu hrál v barvách Turnova, po neustupujícím tlaku Jablonce zvyšuje vedení již na rozdíl tří branek pro Jablonec.
33:06 Hra je přerušena poté, co na hostujícího gólmana začala padat branka.
31:45 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #9 Jonáš Rais (1:3)
31:45 Popravdě jsem akci pořádně neviděl, ale Kapitán trefuje ze osy hřiště horní růžek Horáčkovy branky.
30:18 Jablonec zbytečně ztrácí špatným zpracováním a Turnov tak může vklidu vystřídat a založit útočnou akci.
29:30 Kapitán pouze do boční sítě.
28:43 A ve vyložené šanci se ocitl mladší Šimon Janoušek, který ale trestuhodně míjí.
28:25 O. Šmída dobře blokuje střelu Kantora a posílá do protiúroku duo Janoušků.
27:35 Turnov má zatím velký problém s crossy Jabloneckých hráčů. Domácím podhrotům se nedaří zachytávat přihrávky zavčas.
26:54 Zraněným hráčem je Jarolímek, který se drží za pravou paži. Přejeme brzké uzdravení.
26:53 Janoušek poslal k zemi jednoho z hostujících hráčů. Ten se v křeči svíjí na ploše, přejeme ať to není nic vážného.
25:24 Famózní Horáček!
25:04 Utkání se hraje ve větším tempu a šance přibývají na obou stranách!
23:40 Kantor vysřelil a Mellan si jeho střelu málm do vlastní branky, k jeho štěstí trefil pouze tyč.
21:50 Dnes obzvlášť hrajeme pro diváky, kterých je zde přes 200. Ochozy praskají ve švech.
21:36 Goal horn připraven, tak ať to padá.
20:18 Primásek z kraje třetiny prověřil Kupce.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:11 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #4 Filip Kapitán (1:2)
19:11 Krásná akce na jeden dotyk a Jablonec jde do vedení!
17:45 Vyloučen hráč #97 Šimon Janoušek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
17:45 Sekera ze zadu se nelíbila jednomu ze sudích a Janoušek usedá na trestnou lavici, druhá přesilová hra Jablonce, bude úspěšnější než ta první?
17:10 Blecha se dožadoval faulu, ale marně.
16:16 Hra a držení míčku se přelévá z jedné strany na druhou, minutu hrají hosté, minutu domácí, ale šance a góly nikde.
14:55 Včasný přesun Kupce zabránil O. Šmídovi ve skórování.
14:33 Zatím spousta nepřesností při rozehrávce na obou stranách.
13:53 Sólo jízda Jarolímka byla zastavena až čtvrtým hráčem Turnova, kterým byl Mellan.
11:19 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #59 Jan Blecha (1:1)
11:19 Nahození Blechy z rohu hřiště před branku, které si šikovně našel Kantor a jen lehkou tečí ho umisťuje za záda Horáčka.
09:57 Tečovaná střela Černýho nadělala Horáčkovi nemalé problémy, ale i s nimi si dokázal domácí gólman poradit.
09:23 Horáček si připisuje těžký zákrok proti střele Blechy.
08:32 Střela Bíma mimo ohrožení Horáčka.
07:50 A jde jim to výborně! Jablonci se nedaří čistě odebrat míček.
07:46 Pohl s Hájkem zdržují čas za brankou Kupce.
07:33 J. Šmída vyhazuje a dává prostor svým spoluhráčům vystřídat.
06:43 Vyloučen hráč #8 Jonáš Mellan družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
06:43 Mellan si vyšlápl na jednoho z hráčů Jablonce a zcela po zásluze již sedí na trestné lavici.
05:55 Domácí mají velké problémy s tlakem Jablonce, který nedá domácím ani milisetinu času na rozehrávku.
05:35 Jablonec se již od začátku snaží využít početní převahy a napadá Turnov při rozehrávce.
03:38 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek bez asistence (1:0)
03:38 Hájek předvedl ukázkový výpad podél mantinelu, kdy vyslal přesnou střelu do vzdálenějšího rohu Kupcovy branky. Turnov se ujímá vedení!
03:31 Sražená střela Kantora.
02:55 Turnov se na delší dobu zmocnil balonku a snaží se obehrát Jabloneckou pětku.
02:00 Jablonec se do zápasu vrhl a zatím přehrává Turnov.
01:34 Pohl ve snaze ukořistit balonek fauluje. Jablonec rozehrává na půlce.
00:24 Faltus prověřil z dálky Horáčka. Ten si připisuje první těžký zákrok.
00:00 Ochozy se nám postupně začínají plnit žáky ze základních škol. Utkání začíná již za 15 minut.
00:00 Jablonec po úvodních třech kolech, ve kterých nasbíral 7 bodů tápe a zapsal sérii tří porážek. Naproti tomu domácí Turnov nezachytil tempo úvodních tři kol, ve kterých zapsal pouhý bod. Před dvěma týdny se však zvedl a během víkendu si připsal dvě výhry dohromady za 6 bodů a po poslední porážce v Náchodě nás tak čeká souboj dvou vyrovnaných týmů, jak co se výkonnosti týče, tak i dle postavení a bodů v tabulce, kterých mají shodně 7. Lepší postavení v tabulce má Turnov jen díky lepšímu skóre.
00:00 Dnešní utkání se odehraje ve velmi netradičním čase v rámci "schoolmatch" eventu, kdy se na severské derby mezi Turnovem a Jabloncem dorazí podívat studenti místních základních škol. Děkujeme našim stálým fanouškům za podporu na dálku a těm dnešním, mladým školákům z turnovských ZŠ, ať si užijí jejich dost možná první florbalový zážitek!
00:00 Dobrý den! Dovolujeme si vás pozvat ke sledování dnešního florbalového klání pomocí našich live komentářů. Veškeré dění na hřišti bude okamžitě přeneseno do písemné podoby, a vám tak nic neunikne. Přejeme příjemnou zábavu.