9:4
    Jan KOS
    (Stündl)

ACEMA Sparta Praha U23 B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:4
branky: 6. Tomáš Plicka, 8. Filip Kortánek, 11. Filip Kortánek, 27. Filip Kortánek, 30. Tadeáš Lang, 38. Filip Kortánek, 44. Tadeáš Lang, 46. Matěj Eisenkolb, 60. Jan Kos - 8. Šimon Vacek, 17. David Šimáně, 48. Marek Weinelt, 53. Marek Weinelt; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Samuel Stündl 16 - Jan Beneš 15; po třetinách: 3:2, 3:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Dneska musím před kluky smeknout! Odehráli jsme nejlepší utkání v sezóně a konečně jsme ukázali potenciál, který tenhle tým má. Obrovsky cenná výhra proti doposud neporaženému soupeři a ztracené body ze včera už mrzí o něco méně. Věřím, že na to navážeme i příští víkend, kdy nás čeká další těžký dvojzápas a usadíme se v tabulce přeci jen výše, než jsme letos zatím byli. Díky moc soupeřům za férový zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Závěrem chci pochválit i rozhodčí, dnes skvělý výkon, jen více takových.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Uff, komentář po prohraném utkání jsem ještě v sezóně nepsal. Všechno špatně, nedůraz na celé ploše hřiště, všude o krok pozadu. Soupeř si šel pro tři body již od začátku a za to před nimi musíme smeknout. Těžko se po celou dobu utkání dotahuje skóre. Tuhle facku jsme potřebovali dostat, čím dřív, tím líp. Kdyby někdo viděl včerejší utkání a to dnešní, myslel by si, že do Prahy přijelo snad bengo. Jedeme dál, sezóna je ještě ksakru dlouhá a my se opět začneme prezentovat naší hrou od příštího utkání! Díky soupeři a ahoj.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:36 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 9:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #1 Samuel Stündl (9:4)
59:36 Dlouhý výhoz a doklep do prázdné.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
57:24 Rtyně v pěti.
55:24 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Rusin družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zdržování hry
55:24 Rusin odpálil míček po odpískání.
55:20 Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
55:20 Rtyně hrála v šesti i s brankářem.
53:30 Rtyně opět na míčku a v šesti bez brankáře.
52:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (8:4)
52:20 Weinelt z první od mantinelu snižuje rozdíl branek.
52:00 Rtyně jde do šesti.
50:02 Velice slušná kombinace Rtyně kolem křížem krážem, ale Stundl se včas přesunul a střelu lapil.
47:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #77 Vojtěch Rusin (8:3)
47:50 Rtyně ještě neřekla poslední slovo a lapá po dechu. Weinelt krásně trefil levý horní roh branky.
47:22 Ucháč, první centr Sparty, se vrhl do výběhu, bohužel pro něj i tak tvrdá střela neprorazila nohu protihráče.
46:14 Veber zahrál na housle protihráči. Čistá fantáziá.
45:54 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
45:54 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #86 Matěj Eisenkolb, asistoval #18 Lukáš Veber (8:2)
45:54 Eisenkolb to přeci jen doklepal za čáru.
45:12 Plicka natáhl od mantinelu, ale jeho raketa trefila jen tyčku pak brankáře a pak odletěla pryč od branky.
44:25 Plicka v klidu zpracoval vysoký balónek na prsíčka.
44:08 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká florbalka
44:08 Cejnar při střele příliš došvihl.
43:52 Kortánek, sparťanský klenot, nyní opět úřadoval a uvařil A. Kopeckému dobrou příležitost, ten ale přestřelil.
43:16 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang bez asistence (7:2)
43:16 Lang zkušeně proměnil samostatný únik střelou nad levou ruku.
43:01 Stundl hlavou vyrazil vostrou střelu Vacka.
41:49 Kropáček s Kortánkem si úplně nerozuměli a míček končí na čepelích Rtyně.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Rtyně.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:42 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #60 Adam Kopecký (6:2)
37:42 Korty on fire nannannaana. Dneska je naprosto jinde než všichni ostatní. Bude to asi číslem na dresu si myslím.
37:12 Sparta v pěti.
36:48 Ucháč, první centr Sparty, se zbavil inteligentně dvou hráčů, pak ale neinteligentně nahrál protihráči.
35:59 Weineltova střela mířila vysoko nad branku.
35:12 Vyloučen hráč #26 Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za bránění ve hře
35:12 Kos podražením hokejkou zabránil ve hře protihráči v obranném rohu.
34:49 Plicka prohrál sprinterský souboj, ale po rychlé kombinaci Labík netrefil zařízení.
32:43 Rusín chtěl vyvinout tlak na rozehrávku Sparty za brankou, ale zakopl o Stundlovu nohu.
29:44 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #18 Lukáš Veber (5:2)
29:44 Lang zpoza brány nahodil před branku, kde byl dobře postavený Cejnar, který míček uklidil do branky. Bohužel do jiné než by si přál, pokud nemá vsazeno.
28:58 Eisenkolb se pokusil nahrát ale míček zůstal za čepelí. Třeba příště.
28:22 Labíkova přízemní střela letěla jen kousíček kolem tyčky.
26:13 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #81 Oliver Pavlík (4:2)
26:13 Kortánek předvedl neskutečný kouzla a po slalomu mezi protihráči zavěsil do levého horního rohu.
25:20 Ke Žďárskému, který stál osamocen v offsidové pozici, se míček nakonec nedostal.
24:56 Kos seslal jak kouzlo na Stundla protihráče, který pádem pochroumal Stundlovi jeho intimní partie.
24:04 Eisenkolb zúročil životní zkušenosti, když vystihl nahrávku. Po zásluze byl pochválen sparťanskou střídačkou.
23:31 Kopecký jenom těsně nedostal míček na Kortánka, který mohl střílet do prázdné branky.
22:22 Kopecký zkusil skákající nahrávku trefit backhandem. Míček trefil, ale trefil také brankáře do nohy.
21:16 Veber přtvrdil v souboji u mantinelu a jeho soupeř spadl jak hruška ze stromu. Vše bylo čisté podle pravidel. Rameno na rameno jak to má být.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Rtyně.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:20 Kos se ukázkově vrátil do obrany a ze situace 2 na 1 udělal 2 na 2. První centr Sparty, Ucháč, mezitím takticky čekal na protiútok podle hesla "Kdo se vrací, nevěří gólmanovi".
16:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 David Šimáně, asistoval #10 Miroslav Kábrt (3:2)
16:20 Geislerův dobrý pokus končí v rukách Stundla a na rukách Stundl se ocitla i čepel jednoho z dorážejících. Vše následně zachránil klasický kelen.
15:38 Vyloučen hráč #6 Dalibor Borovička družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:38 Borovička, největší gladiátor Sparty, si teď v obranném rohu počínal za hranou a za hranou mantinelu se ocitl protihráč.
14:37 Ucháč, první centr Sparty, si to zajímavě ťuknul s protihráčem, ale nakonec z této spolupráce mezi oběma týmy nic nebylo.
13:47 Sparta odolává tlaku Rtyně.
10:36 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:1
10:36 Kopecký prostrčil mezi nohami na Kortánka, který se opět nemýlil a je očividně při gólové chuti.
08:33 Kopecký, hráč s nejsvítivějšími boty na světě, netrefil branku z první.
07:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #15 Matěj Labík (2:1)
07:35 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #80 Tomáš Plicka (2:0)
07:35 Kortánek, hráč s nejlepším číslem dresu na světě, proběhl takřka celé hřiště a zakončil do pravého horního rohu.
06:11 Vyloučen hráč #55 Jan Bízik družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za bránění ve hře
06:11 Bízik nekompromisně sundal protihráče u našeho stolku.
05:46 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #49 Adam Šimek (1:0)
05:46 V jednoduchosti je síla. Plicka natáhl ze strany a střelou nad levé rameno brankáře otevírá skóre.
05:18 Šimkova střela z dlouhého výběhu končí v bloku.
04:44 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
03:17 Ucháč, první centr Sparty, prokázal mistrovský přehled a cit pro hru, když geniálně posunul na Kosa.
02:21 Stundl vykryl střelu Weinelta.
01:10 Borovička chyboval v rozehrávce, když mu utekl balónek po nahrávce Žďárského. Rtyně toho však nevyužila.
00:01 Úvodní buly vyhrává Rtyně.