Aleš GOBEL
  • 60 59:07
    Slavia

FBC Slavia Praha - FLORBAL JABLONEC 5:3
branky: 1. Antonín Štička, 20. Jakub Procházka, 20. Michael Pitek, 31. Lukáš Rudiš, 41. Ondřej Otáhal - 5. Filip Kapitán, 22. Jakub Vacek, 34. Martin Blecha; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Petr Kabelka 12 - Martin Maňák 24; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:0
60:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): V tomhle zápase jsme neměli nic, ale chtěli všechno. Nic se nám nedařilo, začali jsme padat v hlavách a taky to tak dopadlo. Díky soupeři za zápas, vrátíme se silnější!
60:00 Komentář domácích Střída Marek (Trenér): I v tomto zápasu jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a tak byl zápas asi dramatičtější než být musel, a to i přesto, že jsme narazili na kvalitního a florbalového soupeře se skvěle chytajícím brankářem. Na druhou stranu se projevila naše zlepšená docházka na trénink a větší chuť bojovat. Bylo vidět, že si od začátku jdeme pro, tři body a na konci jsme si to tentokrát už pohlídali a to samozřejmě i díky našemu skvěle chytajímu brankáři, který nám dodal potřebný klid. Díky Kábls. Děkujeme soupeři a rozhodčím za kvalitní utkání a přejeme pohodovou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
60:00 Páni, po tvrdém boji tu máme výhru domácích. Pokud se nemýlím, je to druhá výhra doma!
59:07 Timeout FBC Slavia Praha
59:07 Vyloučen hráč #55 Aleš Gobel družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra rukou
59:07 Kluci rukama se nehraje.
58:29 Chudák Laho, i přes bolest zůstal na hřišti, a potom dostal střelu do kolene. #BuďBrzyZdráv
53:57 Už to vypadalo na 5:4, ale gól to nakonec nebyl.
50:17 Timeout FLORBAL JABLONEC
46:25 Tutovou střelu Martin Blecha přestřelil bránu.
44:33 Krásnou akci Pitka a Schiera brankář hostů odhadnul správně a šance nebyla proměněna.
44:14 Vyloučen hráč #25 Marek Černý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:41 Štička před bránou promáchl.
42:00 Slavie teď na hřišti dominuje.
40:26 GÓL FBC Slavia Praha! 5:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #17 Jakub Žáček (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:29 Vyloučen hráč #6 Jan Kantor družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
37:50 Hlavatý dostal od obránců Slavie střeleckou příležitost.
33:09 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #19 Karel Hlavatý (4:3)
33:00 Tempo graduje. Počet střel na obou stranách se zvyšuje a oba týmy chtějí skórovat.
32:15 Štička přeskočil brankáře.
30:39 GÓL FBC Slavia Praha! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #7 Lukáš Rudiš, asistoval #69 Michael Pitek (4:2)
27:42 Zatím můžeme vidět docela klidné utkání.
26:00 Domácí nechali před bránou úplně volného Jakuba Vacka , ten neproměnil.
23:17 Svačinka si pohrál s míčkem ve vzduchu.
21:54 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #58 Jakub Vacek, asistoval #4 Filip Kapitán (3:2)
21:29 Jablonec domácí hodně tlačí, ale Slavie se nenechává a brání.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:54 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #37 Jiří Sedláček (3:1)
19:44 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #70 Lukáš Svačinka (2:1)
19:07 Jablonec se zatím v oslabení drží.
18:03 Vyloučen hráč #14 Adam Podzimek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
17:38 Nahrávku od Sedláčka zachytil Černý.
16:46 Procházka si zahrál tenis. #PolskáRepre
12:20 Pitek si na chvíli kecnul na zadek, ale už zase stojí.
10:44 Škoda, kdyby Hertl udolal míček, mohla Slavie mít hezkou gólovou šanci.
10:10 Žáček prověřil brankáře hostů.
08:00 Laho zkouší klasicky střelu z půle, ale zatím mu to nevyšlo. #BudeLíp
05:40 Ondřej Bín se snažil bekhendem poslat míček do brány, ale rána byla zblokovaná.
04:04 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán z trestného střílení (1:1)
04:04 A máme tu zvláštní situaci. Slavie dostala gól, který ale neplatí a nakonec jdou hosté na trestné střílení.
04:00 Otáhal nepotahal.
03:20 Náš mladý junior Tobi Schier si obehrál dva hráče, ale k zakončení se nedostal.
00:26 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (1:0)
00:00 Dobré odpoledne vážení diváci, vítáme vás zase po čtrnácti dnech na domácím utkání, kde se FBC Slavia Praha utká s Florbalem Jablonec