3

2

3.

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Primátor Náchod B 2:1pn
branky: 60. Miroslav Kábrt, N Miroslav Kuře - 28. David Špaček; rozhodčí: Vladimír Lešák - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 139; zásahy brankářů: Jan Seidl 20 - Matěj Stuchlík 25; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0, 0:0
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Dnes jsme s výkonem našeho týmu spokojeni. Po většinu zápasu jsme kontrolovali hru, i soupeř měl však ve hře několik velmi dobrých pasáží, zejména ve druhé polovině prostřední třetiny. Ve třetí třetině jsme nevyužili své šance a Rtyně při hře v šesti vyrovnala. V nájezdech byli hráči Rtyně o jeden gól lepší. Gratulujeme soupeři k vítězství a těšíme se na odvetu.
Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Dneska naprosto vyrovnané utkání, škoda, že je jich v divizi tak málo. Myslím si, že stojí za to vyzdvihnout výkon obou gólmanů, klobouk dolů. Jsme rádi, že se nám podařilo ke konci utkání vyrovnat a omlouváme se fanouškům, že těch branek nepadlo víc. Nicméně děkujeme soupeři za velmi kvalitní a fyzicky náročné utkání. Budeme se těšit na odvetu, že si opět zahrajeme florbal a ne žádnou bramboračku. Děkujeme i úžasným fanouškům za nejlepší atmosféru, byla fantastická. Díky a čau!
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #29 Miroslav Kuře a vstřelil rozhodující gól (2:1).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #11 Jonáš Mědílek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #12 Jakub Téra a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #13 David Špaček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #68 David Cejnar a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #17 Jiří Vlček , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
63:48 D. Hebelka zabraňuje koncové nahrávce, která mohla rozhodnout zápas.
63:04 Vacek od mantinelu, Stuchlík rukou vyráží.
62:14 Hra je velmi napjatá a obě strany jsou opatrné.
61:15 V prodloužení zatím na balonku Rtyně.
60:01 Buly v prodlouženi vyhrávají domácí.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:59 Zápas jde do prodloužení.
59:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #77 Vojtěch Rusin (1:1)
59:33 V poslední chvílí vyrovnává Kábrt.
57:16 Domácí v šesti.
57:14 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
54:36 Rtyně nevyužila přesilovku.
52:36 Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za držení
51:46 Rozhodčí zvedají ruku a Rtyně zkouší v šesti.
50:42 Labík nahrával před branku do prázdné, ale jeho nahrávku nikdo nezastihl.
49:16 Vlček crossovkou na Macháčka, ten přestřeluje.
46:56 Rtyně má rozehrávku před bránou hostí, ale střela je blokována.
45:09 Rtyně presuje, ale nedaří se jim pořádně vystřelit na bránu.
42:20 Pěkný zákrok Seidla.
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
36:21 Rtyně nevyužila přesilovku.
34:21 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra na zemi
34:01 Rtyně je sice víc na balonu, ale nedaří se jim vstřelit gól. Buď netrefují tutovky nebo jsou jejich střely blokovány.
30:42 Weineltovu dělovku vyráží krásným zákrokem Stuchlík.
29:54 Kuře před bránu na D. Hebelku, který vysoko přestřeluje prázdnou bránu.
28:35 Cejnar z půlky střílí, Stuchlík vyráží.
27:39 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (0:1)
27:39 Špaček otevírá skóre střelou k pravé tyčce.
26:55 Rusin před brankou hostí, ale když vystřelil, už byl blokován.
24:10 Rusin po individuální akci končí v obklopení náchodských hráčů a ztrácí míček.
21:47 Téra získal míček a posílá ho krásným backhandem na bránu Náchoda, ale tu netrefuje.
20:00 Střely v 1. části: 1:7
19:35 Pěkná kombinace Rtyně. Střela končí v bloku.
17:30 Vejrek chytá nahrávku a střílí. Střela jde však vysoko nad.
16:35 Hra Náchoda je čím dál tím víc aktivnější a mají mnohem více gólových šancí.
15:13 Kubásek v šanci, Petera blokuje.
13:52 Rusin prokličkoval mezi dvěma hráči, posílá backhandovku, ale Stuchlík chytá.
11:11 Krásný přesun Seidla zabraňuje vedení hostí.
10:46 Náchod v přesilovce opět presuje, ale Rtyně zatím brání zuby nehty.
09:31 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
05:37 D. Hebelka, před bránou hostí, mohl skórovat, ale Kosař jeho šanci překazil.
04:23 Náchod nevyužil přesilovku.
03:47 Rtyně ve na balonu na polovině hostí.
03:01 Náchod presuje na polovině domácích, ale nemůže najít skulinku
02:23 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
02:23 Máme tu první vyloučení.
00:01 Úvodní buly pro domácí.