• 59 58:49
    2
    Jan PLÁŠIL

Floorball Club FALCON - Florbalová akademie MB 11:8
branky: 3. Jakub Škrdla, 8. Jakub Škrdla, 26. Filip Ouředníček, 28. Jiří Navrátil, 31. Jakub Škrdla, 33. Vojtěch Horák, 36. Hynek Uvíra, 39. Vojtěch Řádek, 55. Jakub Škrdla, 55. Radek Blažek, 58. Radek Blažek - 8. Zdeněk Vyhnánek, 12. Zdeněk Vyhnánek, 26. Albert Vocel, 28. Hieu La, 39. Vojtěch Hrůza, 53. Michal Stehlík, 54. Vojtěch Hrůza, 57. Vojtěch Hrůza; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2 + Dominik Šimáně OS:3 + Jan Ulman OS + Michal Stehlík 4; využití: 3:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Pavel Malý 16 - Vojtěch Šimon 25; po třetinách: 2:2, 6:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Celkově padlo hodně branek, z tohoto pohledu se zápas musel divákům líbit. Třetí třetina se nám ale moc nepovedla, dovolili jsme soupeři vrátit se zpět do zápasu. Naštěstí jsme v závěru dvakrát využili přesilovku, tím se uklidnili a rozhodli o naší výhře. Chválím naši první lajnu, dnes byli velmi produktivní. Děkujeme soupeřům za utkání.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Bojovalo se, střílelo se, padaly góly, padali hráči, pískalo se (ale jak), no prostě - takový jakoby zápas, taková jakoby divočina.
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
58:49 Vyloučen hráč #98 Jan Plášil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:56 GÓL Floorball Club FALCON! 11:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #3 Vojtěch Horák (11:8)
56:57 GÓL Florbalová akademie MB! 10:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #78 Hieu La (10:8)
54:56 GÓL Floorball Club FALCON! 10:7
54:21 GÓL Floorball Club FALCON! 9:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #30 David Sgall (9:7)
53:38 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost
53:32 GÓL Florbalová akademie MB! 8:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza z trestného střílení (8:7)
52:57 GÓL Florbalová akademie MB! 8:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #16 Petr Pánek (8:6)
50:32 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
38:24 GÓL Floorball Club FALCON! 8:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (8:5)
38:03 GÓL Florbalová akademie MB! 7:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #93 Vojtěch Starý (7:5)
35:53 GÓL Floorball Club FALCON! 7:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #48 Jakub Škrdla (7:4)
32:27 GÓL Floorball Club FALCON! 6:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #75 Vojtěch Řádek (6:4)
31:20 Vyloučen hráč #52 Václav Kunc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
30:19 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #39 Hynek Uvíra (5:4)
27:11 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (4:4)
27:02 GÓL Floorball Club FALCON! 4:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #88 Šimon Štěpán (4:3)
25:35 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:3)
25:16 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #24 Michal Stehlík (2:3)
23:24 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
23:24 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON - osobní trest
23:24 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
23:24 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB - osobní trest
20:00 Střely v 1. části: 10:8
11:12 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #97 Tomáš Malý (2:2)
07:42 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (2:1)
07:30 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #78 Hieu La (1:1)
02:34 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:0)