• 60 59:02
    8:7
    (Plicka)

ACEMA Sparta Praha U23 B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 8:7
branky: 4. Matěj Hrádek, 21. Jan Bízik, 30. Tomáš Plicka, 45. Tomáš Plicka, 55. David Žďárský, 58. David Žďárský, 59. Lukáš Veber, 60. Matěj Hrádek - 13. Karel Vašák, 20. Miloslav Krýsl, 26. Karel Vašák, 34. Rudolf Suk, 35. Martin Heřmanský, 35. Rudolf Suk, 35. Šimon Říha; rozhodčí: Filip Rabiňák - Martin Pavlík; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Filip Škaroupka 11 - Jan Král 21; po třetinách: 1:2, 2:5, 5:0
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Pro diváky v hale skvělý zápas, který musel bavit. Pro nás hrozně náročné utkání s fyzicky nadupaným soupeřem, který nás dnes prověřil po všech stránkách. Ve druhě třetině jsme měli velký výpadek, který nás stál málem zápas. Bouřlivá přestávka po druhé třetině, ale pomohla a do třetí třetiny zase nastoupil nový tým odhodlaný utkání otočit, což se pak fantasticky povedlo. Díky soupeřům a přeji šťastnou cestu domů. A my zítra znovu ready na Barrandově.
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Super výkon v prvních dvou třetinách. Bohužel se florbal hraje na 3 třetiny a to se nám letos už poněkolikáté vymstilo. Doufám, že to tady necháme a příští týden začneme novou sérii vítězství. Díky všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:2
59:02 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Matěj Hrádek, asistoval #80 Tomáš Plicka (8:7)
58:33 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
58:33 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #49 Adam Šimek (7:7)
58:33 Slušný srovnání skóre. Veber přesně ze středu.
57:10 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 David Žďárský, asistoval #80 Tomáš Plicka (6:7)
56:11 Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
55:03 Ucháč opět pouze do tyče. Krásně se vytočil na středu, ale dnes mu asi není přáno.
54:51 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 David Žďárský bez asistence (5:7)
54:51 Žďárský zakončil samostatný únik střelou nad nohu.
54:07 Dvůr v pěti.
52:47 Šimek zkusil ohrozit branku na bližší tyč.
52:07 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:07 Souboj u mantinelu skončil dvoj minutovým trestem pro Říhu.
51:35 Langa skvěle vychytal brankář hostí.
51:20 Říha jen těsně míjí branku.
48:26 Šimek osamocen, jako Loki na trůně, na středu neprostřelil brankáře.
47:21 Dvůr v pěti.
47:06 Ucháčovi se teď výjimečně absolutně nepovedla střela z první a míček končí opravdu vysoko nad. Na toto u něj nejsme zvyklý.
46:20 Plicka to opět zkouší ze své oblíbené pozice.
45:21 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
45:21 Vágner nedovolil Šimkovi vyvézt míček za každou cenu. Rozkaz zněl jasně, nesmí proběhnout za každou cenu.
44:48 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #83 Martin Kropáček (4:7)
44:48 To je prostě Plickova pozice. Dva metry od mantinelu, zátah a gól na bližší tyč přes asi dva hráče.
43:19 Ucháč, bývalý první centr Sparty, i přes své nesporné kvality neprošel mezi dvěmi hráči.
42:41 Zajímavý centr za Zíbra přes celé hřiště.
41:18 Borovička sám před brankou, ale naposlední chvíli byl zablokován.
40:30 Eisenkolb zblokoval střelu Suka.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:10 Hra se velmi vyostřuje, hráči jsou v napětí.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:19 Krýsl se jako první dostal ke skákajícímu míčku před brankou Sparty a backhandem to narval vedle.
36:29 Zkušený Ucháč, bývalý první centr Sparty, předává své zkušenosti mladšímu Borovičkovi a spolu spřádají plány na otočení zápasu.
34:59 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
34:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha z trestného střílení (3:7)
34:59 Krize Sparty se prohlubuje skoro až do Číny. Říha lehce naznačil a vystřelil nad beton.
34:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #10 Tomáš Zíbr (3:6)
34:49 Teď se to na Spartu sype. Standardka od mantinelu jednoduše vyřešná ťukecem a střelou nad rameno.
34:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #21 Šimon Říha (3:5)
34:02 Tak to byl ale rychlý odskok Dvora. Jednoduchou střelou od mantinelu překonal Škaroupku.
33:53 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:4
33:53 Fantastická střílená nahrávka v podání Zíbra a jisté a perfektní zakončení ze vzduchu Suka.
33:00 Ucháč, hráč z první formace Sparty, nám nyní předvedl střídání jaké se vidí možná na mezinárodní úrovni. Nejdříve sám po pěkné akci trefil tyčku a pak vytvořil jasnou loženku pro Langa, který ale nedokázal skórovat.
31:10 Lang dostal cejch přes spodní žebra od protihráčovi florbalky. Bude dobrej.
29:32 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #11 David Žďárský (3:3)
29:32 Plicka víc než klasicky natáhl ze své oblíbené pozice a dal prostě góla. Jak je to někdy v podání takového bomb-makera jednoduché.
28:49 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra na zemi
28:49 Žďárský vystihl rozehrávku a sebral balónek Zíbrovi, který upadl a pak máchl hokejkou, aby zabránil velké šanci Sparty.
28:20 Bude se vylučovat za hru na zemi na straně Dvora. Sparta jde do šesti, mají výhodu.
27:55 Druhá třetina se hraje opravdu ve vysokém tempu.
27:15 Kropáček jako deus ex machina zblokoval na poslední chvíli jasnou gólovku Dvora.
26:04 Bývalého centra první formace, Ucháče, akce nedopadla gólem, ale bylo to opravdu blízko.
25:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (2:3)
22:29 Sparta v pěti.
20:59 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #55 Jan Bízik, asistoval #23 Filip Kortánek (2:2)
20:22 Vyloučen hráč #18 Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
20:22 Veber hned ze začátku druhé třetiny musel použít florbalovou záchrannou brzdu ve formě sekerky zezadu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Dvůr.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:31 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #36 Miloslav Krýsl, asistoval #13 Rudolf Suk (1:2)
18:21 Dvůr hraje v pěti.
16:21 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
16:21 Skvělé střídání Ucháče, bývalého prvního centra Sparty. Nejdříve famózně vyvezl balónek do protiútoku a pak byl následně faulován Baudischem, protože jinak by ho nikdo  nezastavil.
15:00 Suk dostal míček od brankáře do offsidového postavení. Suk ale nedokázal toto dobré postavení za obranou efektivně využít.
13:09 Gesto fair-play Dvora, kdy přiznalo teč.
12:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #48 Jan Baudisch (1:1)
12:47 Vašák trefil přesně z první, když si odskočil na střed.
11:29 Škaroupka je dneska jistý jako daně a tak chytá i pokus Hráského.
10:17 Ucháč, bývalý centr prvvní lajny, se chtěl vší silou dostat k zakončení, ale spadl na zem.
09:40 Žďárský vystihl rozehrávku Dvora, ale jeho zakončení skončilo po teči vysoko nad brankou.
08:50 Dvůr se pokusil využít střídání Sparty při přerušení, ale neuvědomili si, že rozehrávku má Sparta.
07:26 Říha se dostal k dalekonosné střele, ale Škaroupka míček viděl celou dobu letu a vyrazil míček do rohu.
05:58 Borovička si sebral jak jablko z jabloně dlouhý míček.
03:27 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Matěj Hrádek, asistoval #55 Jan Bízik (1:0)
03:27 Hned druhé střídání po příchodu Ucháče z první do druhé formace vyústilo v gól. Není to jen tak, že Ucháč je na soupisce A-týmu. Hrádek si nabral balónek a mířil milimetrově k tyči.
03:14 Ucháč, který už není první centr Sparty, se probojoval k nebezpečné střele.
02:11 Šimek si jakž-takž poradil s kamarádskou nahrávkou od Eisenkolba.
01:37 Nebezpečná střela Žďárského z krátkého výběhu.
00:45 Borovičkův průnik po levé straně skončil střelou, která byla sražena do rohu.
00:01 Úvodní buly vyhrává Dvůr.