• 59 58:19
    5:4
    (Vlček)

Florbal Primátor Náchod B - Finance Novák FBK Jičín 5:4
branky: 15. Jiří Vlček, 31. Tomáš Havel, 36. Nikolas Osifčin, 56. František Donaj, 59. Nikolas Osifčin - 18. František Novák, 25. Tomáš Ouhrabka, 29. Petr Dlouhý, 40. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 21, Petr Kovář 1 - Petr Líbal 25; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:0
60:00 Komentář hostů Žůrková Gabriela (Vedoucí): Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a v dobrém tempu. Musím kluky pochválit, jelikož zápas většinu času měli pod kontrolou. Bohužel neproměněné vyložené šance a smolné góly nás stály body, které bychom si zasloužili. Jdeme dále a soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Vyrovnané utkání plné nepřesností jsme dokázali zjednodušenou hrou a zlepšeným pohybem ve třetí třetině urvat v náš prospěch. V klíčových momentech zápasu se tým semkl a vybojoval tři body, které nás posouvají do čela Divize. Všem aktérům děkuji za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:59 Náchod i po špatném výkonu vítězí!
59:20 Jíčín jde do hry bez brankáře.
58:19 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #17 Jiří Vlček (5:4)
58:19 Po nejistém zákroku Líbala skóruje Osifčin a Náchod otáčí skóre!
55:28 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #51 František Donaj, asistoval #17 Jiří Vlček (4:4)
55:28 František Donaj udělal z protihráčů kužely a svojí přesnou střelou vyrovnává!
54:08 Opět skvělý Stuchlík!
52:40 Stuchlík předvedl parádní monster save a drží Náchod ve hře.
50:55 Trestné střílení družstva Finance Novák FBK Jičín neproměnil #7 Tomáš Ouhrabka.
50:55 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Petr Kovář družstva Florbal Primátor Náchod B
50:55 Ouhrabka druhý nájezd neproměnil díky Peru Kováři, který na nájezd vystřídal Stuchlíka.
47:36 Mědílek krásně vypíchl míček protihráči a nnásledně otestoval Libala.
46:19 Domácí jsou určitě lepší než v předchozích třetinách, ale tížené ovoce to zatím nenese.
43:43 Náchodská první lajna přidává na intenzitě a snaží se vyrovnat.
42:56 Stuchlík si připisuje další zákrok.
41:38 Štach střílí pouze mimo branku.
40:54 Náchod začíná napadat na polovine soupeře.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:02 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun bez asistence (3:4)
39:02 Hosté nakonec využívají přesilovku a půjdou do třetí třetiny s jednogolovým vedením.
37:32 Stuchlík dlouhým výhozem našel rozběhnutého Antonína Donaje, ten z otočky střílí pouze do bloku.
37:05 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání
35:37 Jednoduchá střela z výběhu a je vyrovnáno!
35:34 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #11 Jonáš Mědílek (3:3)
34:11 Vlček zblokoval střelu Nováka.
32:20 Donaj po hezky sehraném úderu střílí mimo branku hostí.
30:04 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #68 Tomáš Havel, asistoval #70 Patrik Winter (2:3)
30:04 Havel předvedl krásný one timer a po nahrávce od Wintera snižuje.
29:33 Nnovák se prosmýkl mezi dvěma protihráči a zakončil. Stuchlík však chytá.
28:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:3)
28:09 V druhé třetině vidíme jen jeden tým, Náchodští jakoby zůstali v kabině.
24:05 Ouchrabka, jako zkušený mazák, podsekl míček a běží slavit se spoluhráči. 1:2
24:04 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka z trestného střílení (1:2)
24:04 Čečetka zahrál rokou v předbrankovém prostoru a Ouhrabka se připravuje k tretnému střílení.
21:48 Plecháč nejprve do Stuchlíka následně do tyčky.
21:14 Kosař vystřelil od pravého mantinelu, avšak mimo bránu.
20:00 Střely v 1. části: 14:10
19:59 Náchod v druhé třetine prozatím přesilovou hru nezužitkoval. Další šanci bude mít bude po přestávce.
19:03 Vyloučen hráč #9 Martin Petrgál družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
18:57 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, Náchod půjdě znovu do přesilovky.
17:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #24 Patrik Sytný (1:1)
17:53 Novák se dostal k dorážce a vyrovnává na 1:1
17:31 Hencl vyslal jedovku, brankář hostí chytá.
17:14 Stuchlík vytáhl parádní zákrok a stráží si tak svojí nulu.
16:39 Mědílek a jeho další střela, Líbal opět chytá.
14:47 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #37 Nikolas Osifčin (1:0)
14:47 Vlček otvírá svůj gólový účet a Náchod jde do vedení.
14:01 Mědílek zpoza branky našel Františka Donaje, ten bohužel netrefil míček tak, aby vstřelil gól.
13:09 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
13:09 Ukázková sekyra je po zásluze potrestána třetí přesilovou hrou pro Náchod.
12:17 Ani druhá přesilovka domácích není využita.
10:17 Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka
10:17 Florian zahrál vysokou florbalkou. Náchod jde znovu do početní výhody.
09:38 Mědílek je zatím hodně aktivní, teď jeho střelu vyrazil Líbal.
07:56 Mědílek uklidňuje hru za domácí brankou.
06:18 Valkoun se nebezpečně vytáčel do středu hřiště, tam mu však stopku čistě vystavil františek Donaj.
04:36 Jíčín v plném počtu a Novák se hned po vyběhnutí z trestné lavice, řítil do protiútoku.
03:43 Jíčín se zatím úspěšně brání.
02:36 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
02:36 Náchod si vyzkouší přesilovou hru.
00:41 Mědílek hned v první minutě otestoval brankáře hostí.
00:01 Vlček úspěšný na buly.