3:6
    Jan KOS
    (Kopecký)

Floorball Club FALCON - ACEMA Sparta Praha U23 B 3:6
branky: 11. Jakub Škrdla, 43. Dominik Šimáně, 53. Filip Ouředníček - 18. Jan Bízik, 21. Jan Kos, 22. Filip Kortánek, 33. Jan Kos, 57. Filip Kortánek, 59. Jan Kos; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2 + Dominik Šimáně 4:4; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Pavel Malý 18 - Samuel Stündl 31; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Ších Vojtěch (Asistent trenéra): Do zápasu jsme vstoupili dobře a brzy jsme se dostali do vedení. Bohužel jsme vlastními chybami pomohli soupeři k otočení zápasu v jeho prospěch. V koncovce při nás nestálo štěstí, čemuž odpovídá i neproměněný nájezd. Závěrečný tlak a hra v šesti nám bohužel nevyšla dle našich představ. Děkujeme soupeři za uktání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Bína Petr (Trenér): Dnes od nás velmi kvalitní výkon, kdy jsme hráli zodpovědně dozadu a nepouštěli především nejnebezpečnější hráče soupeře do velkých šancí. Vyjma prvních 10 minut zápasu, kdy měl soupeř po našich chybách několik tutovek a dal nám z velké chyby i první gól zápasu. Dnes nám ale skvěle zachytal gólman, který byl dnes hlavní oporou týmu a především v úvodu utkání nám hodně pomohl. V útočné fázi jsme se mohli spolehnout na osvědčené střelce a nakonec v závěru zkušeně pohlídané. Díky moc klukům za vítězství a po krátké pauze se těšíme na pokračování.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
58:46 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (3:6)
57:31 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
56:23 Timeout Floorball Club FALCON
56:23 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #1 Samuel Stündl (3:5)
52:01 GÓL Floorball Club FALCON! 3:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:4)
51:03 Vyloučen hráč #49 Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
49:04 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2+2 minuty za hrubost
43:08 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
42:35 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #27 Tomáš Kuběna (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
32:00 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:4
31:24 Vyloučen hráč #1 Samuel Stündl družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost
27:42 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #48 Jakub Škrdla.
27:12 Vyloučen hráč #6 Dalibor Borovička družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
21:58 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #75 Jakub Štuj (1:3)
20:54 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:2
20:00 Střely v 1. části: 13:6
17:30 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #55 Jan Bízik, asistoval #6 Dalibor Borovička (1:1)
14:21 Vyloučen hráč #55 Jan Bízik družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za bránění ve hře
10:14 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (1:0)