8:10
    Martin BENDA
    (Dlouhý)

Florbalová akademie MB - FBC Panthers Liberec 9:10
branky: 11. Tomáš Malý, 15. Jan Ulman, 17. Jan Ulman, 19. Tomáš Malý, 27. Aleš Tůma, 33. Aleš Tůma, 36. Jan Ulman, 45. Hieu La, 58. Tadeáš Korolevyč - 4. Tomáš Szabo, 8. Filip Munzar, 14. Tomáš Szabo, 19. Šimon Krebs, 47. Filip Munzar, 48. Jan Dlouhý, 49. Filip Munzar, 55. Filip Munzar, 56. Josef Dalibor, 58. Martin Benda; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 18 - Jakub Rudiš 14; po třetinách: 4:4, 3:0, 2:6
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Třetí třetina nám po včerejšku náladu z hracího víkendu nezlepšila. Nepochopitelně jsme vyklidili pozice a v deseti minutách ztratili zápas, v nemž už jsme dominovali. Díky všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Noumovo zranění nás trochu vykolejilo, ale na třetí třetinu jsme se vzchopili a zabrali...oba dva dny super závěr. Díky soupeři divákům a blondýně.
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
59:55 U míčku hosté a skóre se už měnit nebude.
59:20 Domácí v šesti.
59:00 Hraje se poslední minuta a domácí prohrávají o jeden gól.
57:44 GÓL Florbalová akademie MB! 9:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (9:10)
57:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #5 Martin Benda, asistoval #40 Jan Dlouhý (8:10)
57:04 Nahrát soupeři stojícímu před bránou se nevyplácí. A stejně to pořád děláme.
56:19 Přetahovanou o míček zastavuje až hvizd rozhodčích. Rozehrávat bude Boleslav.
55:37 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #18 Tomáš Szabo (8:9)
54:50 Pánkova střela jde těsně vedle.
54:29 Míček se kutálel k brankové čáře, ale Rudiš ho zastavil.
54:07 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #18 Tomáš Szabo (8:8)
52:56 Timeout Florbalová akademie MB
52:42 Volný hráč přímo před naší bránou. To v této fázi utkání zavání průšvihem.
51:20 Munzar opět v dobré střelecké pozici. Tato střela šla ale nad bránu.
49:50 Hráči Boleslavi si teď trochu překáželi ve hře. Zmatku využili hosté a získali míček pro sebe.
48:10 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:7
48:10 Domácí si opět nepohlídali duo Szabo-Munzar a je z toho další gól.
47:15 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #40 Jan Dlouhý, asistoval #26 Šimon Krebs (8:6)
47:15 Domácí obrana teď poněkud zaspala a hosté se trefují pod horní tyč.
46:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #3 Jiří Špak (8:5)
44:02 GÓL Florbalová akademie MB! 8:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #44 Aleš Tůma (8:4)
43:04 Pěkná kombinace Panthers a ještě hezčí zákrok domácího gólmana.
42:01 Další střelecký pokus Panthers, tentokrát od levého mantinelu.
40:50 Panthers začali aktivně a hned na začátku třetiny prověřili boleslavského gólmana.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:48 I v závěru druhé třetiny je před naší bránou rušno.
38:03 Míček si poletuje ze strany na stranu a nakonc ho získávají hráči Panthers.
37:35 V souboji u mantinelu si domácí pomohli faulem. Rozehrávat budou Panthers.
35:59 GÓL Florbalová akademie MB! 7:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (7:4)
34:51 Hrůza trefuje boční síť.
34:15 Vyloučen hráč #26 Šimon Krebs družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
32:40 GÓL Florbalová akademie MB! 6:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (6:4)
32:16 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
31:57 Odložené vyloučení, domácí v šesti.
30:50 Kopuletý likviduje další střelecký pokus Szaba.
29:57 Hráči Boleslavi si zase jednou nerozuměli a míček věnovali soupeři.
26:07 GÓL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #11 Jan Ulman (5:4)
26:07 Dnešní přesilová hra o mnoho úspěšnější než ta včerejší. Boleslav zvyšuje na 5:4.
25:59 Rudiš si poradil se střelou Malého.
23:01 Boleslavská brána pod palbou, ale zatím si Kopuletý poradil.
21:23 Domácí obrana se nestíhala vrátit, ale naštěstí toho Panthers nedokázali využít.
20:47 Hra pokračuje prakticky ve stejném tempu jako před přestávkou. U míčku zatím více domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:59 Hraje se aktivně až do poslední vteřiny první třetiny.
18:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #47 Filip Munzar (4:4)
18:11 GÓL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (4:3)
18:11 Domácí to ale moc mrzet nemuselo, protože akce Vyhnánka s Malým končí gólem.
17:19 Ulmanovi se podařilo proběhnout půlku hřiště a nahrát Hroníkovi. Ten ale míček zpracovával tak dlouho, až svou šanci promarnil.
16:32 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #16 Petr Pánek (3:3)
15:03 Po inkasovaném gólu ve vlastní přesilovce se hosté usídlili před naší bránou a Kopuletý má plné ruce práce.
14:29 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #47 Michal Macků (2:3)
14:18 Hosté zatím kombinují na naší bránou.
14:00 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Hrůza družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
13:05 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #3 Jiří Špak (1:3)
13:05 Boleslavští obránci nechali Szabovi příliš volného prostoru a ten přesnou ranou zvyšuje na 1:3.
12:26 Ulmanova střela zblokována.
11:43 Příliš těžká přihrávka Tůmy na Stehlíka. Ale i tak se Boleslav udržela u míčku.
10:54 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
10:54 Domácí využili menšího nedůrazu v obraně Panthers a snižují na 1:2.
08:54 S případnou ztrátou balónku si hráči Panthers dokáží vždy velice rychle poradit, což Boleslavi nedává moc prostoru pro vymyšlení nějaké akce.
07:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (0:2)
07:38 A z následné akce inkasujeme další gól.
07:25 Nahození na bránu končí na florbalkách hostů.
05:49 Domácí by velice rádi rozehráli útočnou akci, ale zatím jsou uvězněni na vlastní polovině hřiště.
04:28 Nejprve nepovedená střela, která by šla do prázdné brány, a poté tyčka. Hosté aktuálně aktivnější co se střeleckých pokusů týče.
03:46 Stehlík přichází o míček, po faulu hostů je mu ale navrácen.
03:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (0:1)
03:24 Hosté skórují hned z prvního vážnějšího ohrožení naší brány.
02:43 Ulmanova dělovka dolétla až k Rudišovi, který s odražením míčku neměl mnoho problémů.
01:58 Domácí hrají mnohem aktivněji než včera a už jsme viděli pár zajímavých akcí. Zatím bez gólu.
00:02 Při změně času se mají plnit přání, a tak jedno splníme i my: hráč FBC Panthers č.17 posílá pozdrav modrooké blondýně :)
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.