Lukáš SVAČINKA
  • 60 59:31
    Dvůr Králové

FBC Slavia Praha - TJ Sokol Dvůr Králové nL 6:2
branky: 1. Antonín Štička, 2. Matěj Fulín, 10. David Laho, 24. Matěj Fulín, 46. Antonín Štička, 48. Ondřej Otáhal - 46. Rudolf Suk, 57. Karel Vašák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:6 + Pavel Kuneš OS; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Pavel Chlup 36 - Jan Král 34; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Střída Marek (Trenér): Dneska zase dobrý vstup do utkání, rychlé vedení nám dalo vítr do plachet a celkem s poklidem jsme si došli pro 3 body. Listopadaový cíl jsme tak splnili a můžeme se začít soustředit na prosinec. Děkujeme soupeři za utkání a přejme pohodovou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Děkujeme domácím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:31 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
59:31 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za držení
59:00 Máme tu poslední minutu dnešního zápasu.
58:00 Jaroš trefil břevno.
57:28 Laho vypísknul, asi mutuje.
56:32 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák bez asistence (6:2)
56:13 Páni! Tolik vyloučení jsem v životě neviděla a jsem si jistá, že diváci též.
55:45 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
55:30 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za vysoká florbalka
55:20 Vyloučen hráč #84 Jaroslav Jaroš družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
54:18 To byl ale zmatek. Najednou byli vyloučeni rovnou tři hráči.
53:22 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL - osobní trest
53:22 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
53:22 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
53:04 Vyloučen hráč #26 Martin Kadlec družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za opakované přestupky
49:00 Hráči jsou dnes jak kuželky na bowlingu, neustále padájí.
47:03 GÓL FBC Slavia Praha! 6:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #26 Martin Kadlec (6:1)
45:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #99 Martin Teuber (5:1)
45:45 Hosté obstřelovali domácí branku, až jim tam nakonec střela padla.
45:32 GÓL FBC Slavia Praha! 5:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #26 Martin Kadlec (5:0)
45:00 Rudiš hodil rybičku za mantinel.
43:20 Vašák spadnul na Žáčka a oba se zhroutili jak domino.
43:00 Kuneš se zlobí a nadává, taková slova tu neprovozujeme.
40:00 Máme tu poslední třetinu dnešního zápasu. Zatím je zápas jednostranný a jsme zvědaví, co ukáže tato třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
35:40 Kadlec sejmul mantinel.
35:00 Hezká myšlenka od Jaroše a Žáčka, která neskončila inkasovaným gólem. Žáček nahrál Jarošovi za bránu a bežel před kasu.
31:44 Špatnou crossovku Slávistů zachránil Beran #BeryDíky.
27:19 Dvůr Králové presuje a tlačí Slavii k chybě.
25:00 Svačinka se chtěl opičit po Lahovi a vystřelil krásnou střelu z půle.
23:12 GÓL FBC Slavia Praha! 4:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín bez asistence (4:0)
20:01 Druhá třetina nám začíná neuvěřitelným zákrokem od domácího Chlupa.
20:00 Střely v 1. části: 15:18
19:55 Pitek trefil tyčku.
19:30 Neskutečná akce ze strany Slavie. Otáhal nahrál Kadlecovi, který těsně minul.
18:00 Laho je jako beton, přes něj dnes nic neprojde. :D
15:17 Slavisté se čím dál častěji válejí po zemi!
14:00 Dvůr Králové zatím neměl žádnou akci, která by skončila gólem.
11:16 Pitkovi prošlo crossovka mezi nohama.
09:40 Laho nezklamal a poslal dělo z půle přímo do branky.
09:25 GÓL FBC Slavia Praha! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #71 Matěj Fulín (3:0)
09:01 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za zvedání florbalky
07:10 Štička vytřelil z první do prvního hráče.
06:12 Svačinka byl míčkem doslova odstřelen.
05:40 Pitek zažil slušnou sekanou.
05:00 Zatím to nevypadá jako přesilovka hostů. Hosté ne a ne zakončit.
03:34 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
03:00 Laho klasicky vystřelil z půle na kasu, před kterouJaroš tečoval, ale neúspěšně.
01:17 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #16 David Laho (2:0)
00:22 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička bez asistence (1:0)
00:00 Dobré odpoledne vážení diváci. Den se se dnem sešel a máme tu zase domácí utkání, ve kterém domácí FBC Slavia Praha vyzve TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem.