• 58 57:06
    9:6
    (Sgall)

T.K.S. TJ Turnov - Floorball Club FALCON 10:6
branky: 4. Matěj Hájek, 11. Filip Dědek, 14. Šimon Janoušek, 22. Jaroslav Šmída, 26. Miloš Beer, 35. Matěj Hájek, 41. Emil Hejduk, 44. Ondřej Šmída, 56. Emil Hejduk, 58. Jan Novotný - 6. Tomáš Kuběna, 19. David Sgall, 20. Jakub Škrdla, 33. Jakub Škrdla, 50. Filip Ouředníček, 58. Dominik Šimáně; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 1:2 + Jakub Ších OS; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Ondřej Šafář 18 - Jiří Kuchař 8, Michal Novák 6; po třetinách: 3:3, 3:1, 4:2
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Jsme zklamaní, že odjíždíme s prázdnou. Od začátku jsme ale tahali za kratší konec. Soupeř hrál s nadšením a trestal nás z jednoduchých akcí, které jsme jim navíc sami nabízeli. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Hrací víkendy nám svědčí. Výsledkem toho jsou krásné body, které nám zase dají prostor nadechnout se a pokračovat v práci. Dnes jsme kromě závěru první třetiny zápas zkušeně kontrolovali a na začátku třetího dějství jsme dvěma góly zápas zlomili. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas, diváků za vytvoření opět skvělé atmosféry. Jedeme dál, příští zastávka: Jičín!
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:07 Hosté vyvíjejí tlak při hře bez brankáře
57:34 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 10:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný bez asistence (10:6)
57:06 GÓL Floorball Club FALCON! 9:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #30 David Sgall (9:6)
55:00 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 9:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #77 Jan Novotný (9:5)
53:33 Hosté vyhodili za branku domácích
52:54 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
49:23 GÓL Floorball Club FALCON! 8:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #99 Dominik Šimáně (8:5)
49:23 Vyloučen trenér Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON - osobní trest
49:23 Vyloučen hráč #48 Jakub Škrdla družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
48:13 Střelu hostů z otočky skvělým zákrokem chytil domácí brankář
46:48 Nebezpečná střela hostů těsně minula branku
43:53 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 8:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #1 Ondřej Šafář (8:4)
42:38 Hosté dostali domácí pod tlak, střela hostů ale těsně minula branku
40:45 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 7:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #28 Martin Hejduk (7:4)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Michal Novák družstva Floorball Club FALCON
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:00 Hostům se nedaří dostat k brance domácích
36:49 Střela domácích z dálky se svezla po horní tyči mimo přiště
35:58 Střela domácích z dálky šla těsně mimo branku
34:45 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #77 Jan Novotný (6:4)
33:41 Histé si vypracovali před brankou domácích několik šancí, proměnit je se jim ale nepodařilo
33:18 Prudká střela hostů šla mimo branku
32:32 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:4)
32:20 Domácí znovu vyhodili
31:10 Domácím se podařilo vyhodit míček na druhou stranu hřiště
30:55 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za vysoká florbalka
30:54 Střela domácích z otočky šla mimo branku
28:55 Střelu domácích vyrazil brankář hostů mimo hřiště
27:10 domácí brankář chytil velkou šanci hostů z přečíslení
26:08 Výborný zákrok domácího brankáře proti střele hostů z dálky
25:24 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:3
Vlastní branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer (5:3)
24:29 Výborný zákrok domácího brankáře po kombinaci hostů řed brankou domácích
22:53 Střela hostů z dálky šla mimo branku
21:47 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #3 Filip Dědek (4:3)
20:15 Střela domácích z dálky skončilla mimo branku
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:27 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
19:09 Dvě střely hostů z dálky vychytal domácí brankář
18:24 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #87 Jiří Navrátil (3:2)
16:50 Velkou šanci domácích vyblokoval brankář hostů
15:42 Domácí vyvinuli tlak a vystřelili několik střel, které skončily tečované mimo branku
15:00 Brankář hostů musel vyjít až za svoji branku, aby zabránil nepříjemné šanci domácích
14:40 Domácí brankář chytil střelu hostů z dálky
13:02 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #8 Jonáš Mellan (3:1)
11:20 Brankář hostů předvedl skvělý zákrok proti tečované střele domácích z dálky
10:26 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #29 Jakub Janoušek (2:1)
07:34 Hosté po chybě domácích získali míček před brankou domácích, vystřelit se jim ale nepodařilo
05:57 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #27 Tomáš Kuběna, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:1)
05:27 Hostům se v přečíslení podařilo vystřelit, ale domácí brankář předvedl výborný zákrok
04:33 Hosté se po chybě v rozehrávce domácích dostali ke střele, která po tweči skončila mimo hřiště
03:56 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:0
02:07 Obrana hostů nepouští domácí ke střelám