9:3
    Marek WEINELT
    (Téra)

Floorball Club FALCON - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:3
branky: 7. Šimon Štěpán, 9. Jakub Škrdla, 12. Jakub Škrdla, 30. Petr Nejedlý, 32. Richard Marek, 43. Petr Nejedlý, 49. Jakub Škrdla, 58. Jakub Škrdla, 59. Vojtěch Horák - 14. Matěj Labík, 19. Adam Vejrek, 60. Marek Weinelt; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2 + Dominik Šimáně OS:4 + Matěj Labík OS; využití: 2:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Michal Novák 27 - Jan Beneš 20; po třetinách: 3:2, 2:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Dnes je to pro nás velmi sladké vítězství po skvělém týmovém výkonu. Hráli jsme velmi dobře na míčku, zodpovědně do obrany a nebezpečně do útoku. Jinak řečeno, hráli jsme přesně tak, jak jsme potřebovali. Rtyně celý zápas nepřišla s ničím, co by nás překvapilo. Chci pochválit všechny své hráče za super výkon! Zároveň chci ještě reagovat na komentář trenéra soupeře. Měl by si nejprve uvědomit jaké bylo skóre zápasu, než si začne ztěžovat na rozhodčí..  Přejeme Rtyni příjemnou cestu domů, budou tam o těch 30 minut dřív a to se hodí. Závěrem ještě děkuji stálým divákům, kteří nás celý podzim chodí podporovat a pak svým hráčům za solidní 1. polovinu sezóny. Teď si na chvíli odpočineme a v lednu budeme opět připraveni na značkách.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Tohle utkání se hrozně špatně hodnotí. U nás doma jsme byli šťastnější my, a dnes to bylo právě naopak, nemáme si co vyčítat. Myslím si, že dost vyrovnané utkání, o kterém rozhodly maličkosti. Dělám to nerad, vždy se snažím být objektivní, ale to, aby rozhodčí hodnotili situace tehdy, kdy se vůbec po hřišti nepohybují, jsem dlouho neviděl. Jestli si teda před každým hvizdem hoděj mincí, zda danou situaci nechat být, či nikoli, tak bych se vůbec nedivil. Chtěl bych vyzdvihnout gólmana hostů, který dnes přisoudil všechny tři body domácím. Díky a čau! PS: Nemůžeme poslat pokutu aspoň na charitu před Vánoci?
60:00 Střely ve 3. části: 14:17
59:25 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #12 Jakub Téra (9:3)
59:06 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
59:06 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
59:06 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší - osobní trest
59:06 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON - osobní trest
59:06 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
58:11 GÓL Floorball Club FALCON! 9:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák bez asistence (9:2)
57:27 GÓL Floorball Club FALCON! 8:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (8:2)
48:51 GÓL Floorball Club FALCON! 7:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #98 Jan Plášil (7:2)
47:57 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
42:27 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #97 Daniel Budáč (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
31:58 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #11 Radek Blažek (5:2)
29:07 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #88 Šimon Štěpán (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (3:2)
14:48 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
13:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #14 Adam Vejrek (3:1)
11:25 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #99 Dominik Šimáně (3:0)
11:24 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:07 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla z trestného střílení (2:0)
06:15 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #48 Jakub Škrdla (1:0)