• 60 59:59
    4
    Bohumil PLÍŠEK

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Finance Novák FBK Jičín 7:2
branky: 19. Pavel Kuneš, 24. Karel Vašák, 26. Pavel Kuneš, 30. Pavel Kuneš, 32. Michael Havran, 34. Šimon Říha, 51. Dan Kazda - 9. Tomáš Martin Matušů, 15. František Novák; rozhodčí: Martin Korunka - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 4:6 + Bohumil Plíšek 4; využití: 2:0; diváků: 98; zásahy brankářů: David Stibor 28 - Jan Kraus 29; po třetinách: 1:2, 5:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): To jsme je kráásně rozmontovali! Takovouhle rychtu nedostala ani Manka od Rumcajse. nJinak zápas moc hezkého florbalu nepřinesl, akorát plno soubojů. I přesto, že jsme v první třetině nebyli lepší, tak jsme prohráli jenom o gól. Do druhé třetiny jsme nastoupili v úplně jiném mindsetu a bylo to vidět. Bohužel se to ve třetí třetině trochu zvrtlo, ale to se dalo vzhledem ke stylu hry Jičína očekávat. Asi špatně chápou slovo "rozmontovat".
60:00 Komentář hostů Ouhrabka Pavel (Trenér): Zápas jsme si prohráli sami zbytečnými vyloučeními. Nedokázali jsme se psychicky udržet v zápase. Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:59 Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost
59:44 Matušů střelou od mantinelu trefil tyčku
59:25 Vyloučen hráč #22 Kristián Hráský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
58:29 Dnešnímu utkání přihlíží 98 diváků
57:16 Kuneš se hned při výběhu z trestné lavice dostal do úniku
57:11 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:04 Hosté budou hrát přesilovou hru
55:03 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
52:49 Oba týmy tvrdě bojují o každý míček
50:13 Kazda střelou z rohu velkého brankoviště zvyšuje náskok na 5 branek
50:12 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #76 Dan Kazda, asistoval #22 Kristián Hráský (7:2)
49:04 Domácí si při přesilovce vytvořili pár šancí, branku ale nevstřelili
47:29 Teuber se neúspěšně pokoušel zamést míček do branky
47:03 Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
33:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #22 Kristián Hráský (6:2)
31:36 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #22 Kristián Hráský (5:2)
29:39 Kuneš po krásné kombinaci se Sukem kompletuje hattrick
29:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #13 Rudolf Suk (4:2)
29:10 Hosté si při přesilovce nevypracovali žádnou větší šanci
27:39 Adámek skvěle drží míček v útočném rohu
27:10 Hosté dnes poprvé okusí přesilovou hru
27:09 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:42 Domácí se poprvé v utkání dostávají do vedení
25:41 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #21 Šimon Říha (3:2)
24:07 Po dvou slepených přestupcích si domácí zahrají přesilovku 5 na 3
24:06 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:50 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
23:17 Vašák nekompromisně zavěsil pod víko a vyrovnává tak stav utkání
23:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (2:2)
20:46 Vyloučen hráč #15 Vít Černý družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání
16:37 Domácí si zahrají první přesilovou hru v zápase
16:36 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi
14:36 Hosté po přečíslení 2 na 1 zvyšují svůj gólový náskok
14:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #17 Petr Dlouhý (0:2)
10:47 Říha prověřil brankáře střelou od mantinelu
08:40 Matušů otvírá skóre dnešního utkání
08:39 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #8 Tomáš Valkoun (0:1)
07:12 Hra plyne dlouho bez přerušení
04:58 Havran dokázal získat míček ve výhodné pozici
02:28 Po ztrátě na polovině hřiště hosté trefují tyčku
01:31 Oba týmy kombinují na útočné polovině, ke střele na bránu se však zatím nikdo nedostal
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí