4:2
    Filip KORTÁNEK
    (Kopecký)

FBC Slavia Praha - ACEMA Sparta Praha U23 B 4:2
branky: 16. Jakub Žáček, 36. Martin Kadlec, 38. Jaroslav Jaroš, 51. Jakub Žáček - 41. Adam Šimek, 57. Filip Kortánek; rozhodčí: Filip Moravec - Dalibor Berka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 153; zásahy brankářů: Pavel Chlup 13 - Samuel Stündl 9; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Bína Petr (Trenér): Dnes velmi dobrý výkon do obrany, ale naopak útočná fáze nás dnes nezastihla v nejlepším rozpoložení a rozhodně jsme neukázali náš potenciál. Na dva vstřelené góly se vyhrávat většinou nedá. Jinak super utkání se skvělou atmosférou. Díky Slavii za moc pěkně připravené utkání a gratuluju k vyrovnání vzájemných zápasů na 1:1. A závěrem bych chtěl dnes opět pochválit rozhodčí, super výkon!
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes jsme podali velmi vyspělý výkon. Všechny tři formace zahrály dobré utkání. Před velice solidní návštěvou si zaslouženě připisujeme 3 body a otevíráme rok 2024 vítězstvím. Děkuji všem svým hráčům, soupeřům, rozhodčím i fantastickým fanouškům za super špíl!
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
57:59 Kortánek vystřelil bekhendem až to vypadalo, že je z toho gól.
56:36 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #60 Adam Kopecký (4:2)
56:36 Sparta hraje bez brankáře.
56:07 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
51:48 Tohle se jen tak nevidí. Slavie vykombinovala pěti přihrávkama gól. Klobouk dolů hoši.
50:37 GÓL FBC Slavia Praha! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #97 Jakub Žáček, asistoval #69 Michael Pitek (4:1)
50:22 Žáček nahrál do středu Fulínovi, který to měl ale moc daleko, a tak se nedostal ani ke střele.
48:54 Bílek na zemi.
47:25 Vyloučen hráč #84 Jaroslav Jaroš družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
47:25 Bizík si málem dal nechtěně vlastňák.
44:37 Slavie přestává Spartu stíhat. Ta šla zase 2v1.
43:21 Sparta šla 2v1, ale Kos minul.
40:32 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #18 Lukáš Veber (3:1)
40:00 Začala poslední třetina dnešního utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:42 Zápas se začíná přiostřovat.
38:37 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
37:46 ​Sehraná dvojice Jaroš a Pitek vykombinovali akci, za kterou by se nestyděl ani Pastrňák z Bostonu.
37:11 GÓL FBC Slavia Praha! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #69 Michael Pitek (3:0)
35:30 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Martin Kadlec bez asistence (2:0)
33:04 Chlup vykryl nevykrytelné.
31:19 Jaroš se pokusil zmást brankáře bekhendovkou, ale neúspěšně.
30:15 Eisenkolb to dostal do mužského nařádí a belhá se k lavičce hostí. (Vypadá ale v pořádku)
28:08 Domácí trenér Otáhal byl sejmut na domácí lavičce.
27:25 Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
26:42 Slavie se s míčkem nedokáže dostat na útočnou polovinu.
20:30 Právě nám začala druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 2:1
19:00 Fuuu Svačinkova střela, kterou tečoval Žáček, nebyla vůbec marná.
17:00 Tutovka od Kopeckého nevyšla ani na druhý pokus v podobě dorážky.
15:42 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #97 Jakub Žáček, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (1:0)
14:45 Sparťanský gólman byl zraněn, ale vypadá zcela v pořádku.
14:45 Kadlec zkusil bekhendovku, která vyústila skoro v bitku.
14:12 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za držení
14:00 Zeke chytil blízkou střelu od Kopeckého.
11:24 Nepřesná nahrávka od Procházky Kadlecovi znemožnila samostatný únik.
09:24 Stündl poprvé za zápas chytá ránu od Žáčka.
08:00 Sedláček stehýnkem zblokoval.
06:00 Domácí Svačinka si zahrál na Kulicha a střílel od mantinelu z první.
04:20 Novák byl osamocen před bránou, ale z první minul.
03:03 Slavisté mají zpět staronového trenéra Ondru Otáhala a musím říct, že jejich hra je zatím svižná a docela přesná.
01:58 Po dvou minutách zápasu jsme zatím neviděli ani jednu střelu na kasu.
00:00 Dobré odpoledne vážení diváci. Vítáme vás po vánoční pauze u zápasu mezi Slavií a Spartou. První zápas po Novém roce a máme tu hned pražské derby.